Bereketli Bir Ömür

Bence de öyle ben de kalksam da bşr şey yapamıyorum sinir bozucu oluyor :) o yüzden haftaiçi erken kalkmak yeterli hafta tatili uykularımızın da hakkı :)
Ilk haftadan kendimize tatil verdik :)
Yarin sabah erken kalkmak dilegiyle.Bu arada Barismiydi ismi diyorki gun icinde 30 dakikaya kadar uyku sizi zinde tutar.
Ben gecen sabah zor kalktim bir saat sonra cay demlenirken 15 dakika uyudum gercekten daha zinde oldum.

Ben zaten haftasonu erken kalkmak diye hiç şartlamadım kendimi biliyorum çünkü :) eşimle cuma cumartesi Bi rahat oturabiliyoruz ertesi gün kuzu uyandırana kadar yatış :)
Ben de eskiden yapıyordum ve gerçekten çok iyi geliyordu ama şimdi gündüz yatarken kızımın yanına gidip yatıyorum ( ağlar da duyamam korkusu ile) sımsıcak yapışınca hiç uyanasım gelmiyor Geçenlrde 11 gibi yattık gözümü açtım saat 16 normalde hiç uyumaz onun da uyuyacağı tutmuş :) o yüzden ben gündüz uyumaktan korkuyorum ama bazen akşam yemekten sonra yarım saat uyuyorum bütün gece ayakta duracak bir enerji ile uyanıyorum.

Oh masallah ne guzel uyumus hep uyusun uzun uzun :)
Bende normalde 15 20 dakikayla sınırli kalmam ama caydanligin alti acik diye uyaniyorum tabi alarmla

PabucumunNicki Bu saate kadar oturup erken kalkmayı diliyoruz ben telefonu bırakıp doğru yatağa :)

Valla kitabın çok akıcı dili var aslında ama aynı şeyleri tekrar etmiş gibi geliyor.bakalım bitirince beğenirsem toplu yazayım inşallah.

Telefon evet ben de almak istemiyorum ama şuursuzca kendimi KK da buluyorum

Oh masallah ne guzel uyumus hep uyusun uzun uzun :)
Bende normalde 15 20 dakikayla sınırli kalmam ama caydanligin alti acik diye uyaniyorum tabi alarmla

Günaydınnnn Senin yöntem belli o zaman çaydanlığı aç uyu kalkabildin miiii? Ben kahvaltı yaptım bir makina çamaşır attım çok iş var bugün ...

Günaydınnn :)
Tamam inşallah işe yarar bizi de aydınlatırsın :)
Ya Bi ara bende de bağımlılık oldu istemsizce elime alıp bdv okuyordum hiç düşünmeden yapıp sonra eşime sarıyordum hamilelikte lohusalıkta çok şükür artık en aza indirdim darısı sana kendine zaman koy şu kadar dk elime almayacağım gibi o sırada işlerini hallet öyle öyle azalır inşallah ben şu an öyle yapıyorum

Beyin tekrari severmis kimileri 21 gun kimisi en az 40 gun ayni seyi tekrar edersen aliskanlik olur diyorlar ya o mantik.

Alışkanlıklar :
Tezgahı toplamadan asla yatma 10/40
Yattığında telefonu eline alma 8/10

Günün meali:
Allah size iste böylece ayetlerini acıklar ki düsünüp hakikati anlayasınız.
(Bakara Suresi/242)

Günün Sözü: insan üstesinden gelemediği korkuları yüceltmek, kavrayamadığı hakikatleri alay etmek suretiyle yani daima abartarak aşmaya çalışır. (Motto/Dücane Cündioğlu)

Heveslendirmek istemiyorum kendimi iki uc gunle :) insallah yerlesir yeterli uyuduktan sonra gerisi zaman kaybi.
İnşallah:) Gerçekten öyle bir düşününce elimizden kayıp giden boş zaman çok üzüyor zaten ne kadar ömrümüz var ki verimli yaşamak lazım :)

Bu Arada miya nın siparişini verdim :) inşallah kullanırım :)

Aa hayirli olsun simdiden gule gule kullan sen kullanmazsan kullanacak olan buyuyor unutma
Enerji lazim ama ama ekstra o eksik nasil yaparim bilmiyorum.

Aa hayirli olsun simdiden gule gule kullan sen kullanmazsan kullanacak olan buyuyor unutma
Enerji lazim ama ama ekstra o eksik nasil yaparim bilmiyorum.
Ay evet kullanmam lazım teşekkür ederim bu Arada :)
Kahvenin enerji verdiğine inanarak içiyorum gecenin Bi yarısı da içsem uykumu açmaz ama ona inanıp içince enerji veriyor sanki kendi bilincini ikna etmekle ilgili sanırım bu enerji işi bir de çok yememek gün içinde camları açıp havalandırmak kısa süreli yürüyüşler de enerji veriyor bence :)

Kar yagsada bir cam hep acik gunduzleri temiz hava gercekten cok iyi geliyor ama normalde benimde kahve uykumu kacirmadigi icin pek inandiramadim kendimi :))

Kar yagsada bir cam hep acik gunduzleri temiz hava gercekten cok iyi geliyor ama normalde benimde kahve uykumu kacirmadigi icin pek inandiramadim kendimi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…