Berbat bir yildonumu

Merhaba bizim yildonumumuzdu bu aksam..çift olarak özel günleri çok kutlayan bir yapımız yok yani ne doğum günü ne yildonumlerinde hediylesme özel bir şeyler yapma gibi. Belki eşim çok üzerinde durmadığı için bende çok önemsemediğimden ortak bi paydadayiz diyebilirim . Yani her yıl iki ufak çocuk da olsa o gün bir şeyler yaparız illaki disarida yemek tatlı falan yemeğe çıkarız . Bu yıl da kahve içelim dedi akşam için eşim gündüzden.Annem gelir çocuklara bakar biz çıkarız dedi . Ben ararım dedi görüştü haberleşti.
Akşam hazırlandık çıktık telefonumun şarjı bitmişti ( hep şarj konusunda sknttlym doldurma alışkanlığım yok gibi. Hep sorun oluyor aramızda . Annesi gelecekken bende arabaya iniyim çöp var onu da atarım annem gelince inersin dedi . Asagiya indim ama şarjım yok tabi bekliyorum geldi bindim 5 kere aradım seni dedi hafif gerilmişti hep aynı şey diye. Sonra yakıt aldık biraz ilerde durdu çiçekçinin onunnde. Ya gerek yok dedim kolunu tutup ısrarla çektim . Sinirlendi …. İlerledik bende ya ne kızıyorsun normal olarak bana bisey almaya kalkıyorsun gozumun önünde bende gerek yok diyorum kim olsa bunu yapar dedim banane elalemden falan filanlar.. iste bende madem çiçek almaya niyetin vardı önceden diyince bu sen bencilsin işte argo bi kaç kelime söyledi çok sinirlerim bozuldu. O telefonunu açsaydın yakıt alıp gelirken alacaktım çiçeği de alicaktm ama telefonun kapalı sap gibi 15 dk kapıda bekleme diye gidemedim dedi gittik kahve içtik tartıştık bi dünya zehir gibi geçti , geldim çocukları uyutuyorum ama sinirlerim çok bozuk 😏
Şarj olayına ben de kızardım

Merhaba bizim yildonumumuzdu bu aksam..çift olarak özel günleri çok kutlayan bir yapımız yok yani ne doğum günü ne yildonumlerinde hediylesme özel bir şeyler yapma gibi. Belki eşim çok üzerinde durmadığı için bende çok önemsemediğimden ortak bi paydadayiz diyebilirim . Yani her yıl iki ufak çocuk da olsa o gün bir şeyler yaparız illaki disarida yemek tatlı falan yemeğe çıkarız . Bu yıl da kahve içelim dedi akşam için eşim gündüzden.Annem gelir çocuklara bakar biz çıkarız dedi . Ben ararım dedi görüştü haberleşti.
Akşam hazırlandık çıktık telefonumun şarjı bitmişti ( hep şarj konusunda sknttlym doldurma alışkanlığım yok gibi. Hep sorun oluyor aramızda . Annesi gelecekken bende arabaya iniyim çöp var onu da atarım annem gelince inersin dedi . Asagiya indim ama şarjım yok tabi bekliyorum geldi bindim 5 kere aradım seni dedi hafif gerilmişti hep aynı şey diye. Sonra yakıt aldık biraz ilerde durdu çiçekçinin onunnde. Ya gerek yok dedim kolunu tutup ısrarla çektim . Sinirlendi …. İlerledik bende ya ne kızıyorsun normal olarak bana bisey almaya kalkıyorsun gozumun önünde bende gerek yok diyorum kim olsa bunu yapar dedim banane elalemden falan filanlar.. iste bende madem çiçek almaya niyetin vardı önceden diyince bu sen bencilsin işte argo bi kaç kelime söyledi çok sinirlerim bozuldu. O telefonunu açsaydın yakıt alıp gelirken alacaktım çiçeği de alicaktm ama telefonun kapalı sap gibi 15 dk kapıda bekleme diye gidemedim dedi gittik kahve içtik tartıştık bi dünya zehir gibi geçti , geldim çocukları uyutuyorum ama sinirlerim çok bozuk 😏
Adamın hevesini böyle böyle siz bitiriyorsunuz

Yapım bu olamaz mı ? Herkes her konuda iyi olmak zorunda değil
Telefonu şarja takmak için bir konuda iyi olmanıza gerek yok. Umursamazsınız demek ki ve bu eşiniz için sinir bozucu. Ve sizi böyle kabul etmek zorunda değil. Sorun çıkar tıpkı dün akşamki gibi.

Son düzenleme:
Bence haksızsınız. Benim de annem telefon konusunda böyledir. Acil konuşmam gereken zamanda ya telefonuna ulaşamam ya da bazı zamanlarda ararım o an açmaz. Sinirleniyorum doğal olarak.

Ayrıca, çiçek konusunda kim olsa bunu yapar demişsiniz. Hayır yapmaz. O an canım o çiçeği istiyorsa al derim. Eşiniz size çiçek almak istemiş. Siz izin vermemişsiniz. Yani illa size gelmeden çiçek alınacak diye bir şey mi var? Benim eşim de sorar hangi çiçeği istersin diye, ben de o an hangisini istiyorsam onu söylerim. Bu şekilde değer vermemiş mi oluyor.
Ben sürpriz yapılmasını isterim öyle benim gözumun önünde hiç düşünülmemiş gir parasını öde çık

Ben bide kahve içerken eşime beni böyle kabul ediceksin ben böyleyim dedim
Hem ortaya sıçıp hem de bir güzel sivamişsiniz, aferin.ALLAH korusun. Acil bir durumda kaldığınızda o telefonu şarj etmeyip kendinize küfür ettiğinizde anlarsınız.Adamda ben böyleyim ister kabul et ister etme dediğinde size laf düşmeyecek.Evlilik sivri bıçakları çekip karşılıklı hamle oyunu değildir,keskin yerleri törpüleyip ortak yol bulmaktır.Bencillik sizin yaptığınız ,çocuklara kötü örnek....

Adam haklı ve siz çok zorsunuz çiçeği yanınızda alsa ne olcak bir kuyumcuya sokup pırlanta alcam deseydi böyle naz yapmazdınız
Mesele yine aynı pırlantayı supriz yapmasıyla bana seçtirmedi aynı şey mi al param var bak pırlanta alıyorum sana ama senin için secicek sana yakışanı bilicek düşüncem yok

Mesele yine aynı pırlantayı supriz yapmasıyla bana seçtirmedi aynı şey mi al param var bak pırlanta alıyorum sana ama senin için secicek sana yakışanı bilicek düşüncem yok
Eşim bana takı alacak olsa ben kendim seçmek isterim mesela. Bu bana özensizlik gibi gelmez. Bence sizin başka sorunlarınız da var. O yüzden eşinin yaptığı şeyler seni tatmin etmiyor.

X