bende sadece kadınlar var sandımdı:)

zeynebim03

hayat güzellllllllll
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
549
0
mrb bayanlarr...ben geldim hayatınızı değiştirmeye.kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
takılın bana hayatınızı yaşayınn konuşmayı seviyorum dertleşmeyi seviyorum dinlemeyi seviyorumm......güzel arkadaşlıklar kuracağımızı biliyrm...

sadece baslık değil yazılarıda değişik benle hos sohbetler gecirirsiniz bana takılın bence erkek arkadaslar

sadece baslık değil yazılarıda değişik benle hos sohbetler gecirirsiniz bana takılın bence erkek arkadaslar

şöyle anlatayım arkadaşlar benim ablam bu siteye üye ve sürekli buraya takılıyo evli ve hamile sohbet konularıda hep bu yönde oluyo ama baktım ki hamilelik ve evlilikten başka benimde ilgimi çeken konular varmış onu demek istedim
cok kurtsunuz ha benim hiç aklıma gelmemişti erkek sanacagınızsırnaşık şey

he şimdi anladım sen daha bekarsın o yüzden öyle yazdın he -tatlicadiarzu- hoşgeldin aramıza ama evliyim kadınım yani delikafadulden delikafadulden

he şimdi anladım sen daha bekarsın o yüzden öyle yazdın he -tatlicadiarzu- hoşgeldin aramıza ama evliyim kadınım yani delikafadulden delikafadulden

evet o yüzden öyle yazmıştım aman allah ım sonunda beni anlayan biri çıktı.
bende evde kaldım aşkım beni kandırıyo seni alıcam diye ama daha bekliyozlaelaelaelaelae

a.s. a.s.hoş geldin güzel paylaşımlar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…