Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

ay çok cici bunlar yerim ben bunları kağıt havluluk ve mutfak havlusu seti ne kadarmış bakayım

teşekkür ederim canımcım

kağıt havluluk. 20 lira ( almadıysan kaçırma bence. satıcı kız da evlenicekmiş. dün ev dizmiş ve havluluğu kullanmış çok rahatmış :) )
havlu seti de 8-9 lira bir şeydi. indirimden aldım. %50 indirim sepeti vardı, onun içinden aldım.

Son düzenleme:

english home uğrıcam bugün yarın bakıcam o zaman uzun zamandır yanlız bıraktım oraları gideyimde bakim hazır paralar suyunu çekmeden

canım aldıkların çok ama çok güzel ufacık bir uyarı yapacağım diğer kızlarda görür belki öncelikle inşallah eviniz belli ve geniştir sende benim gibi çok ve ayrıntı düşünüyorsun ama lütfen lütfen ne paranı çöpe at nede dolap bekçisi yap inan o ferforjeler felan filan onlara yer kalmıyyor bazı evlerde burda kızlar bir furyaya kapılıp büyük englısh home askı aldı ama ne yazık ki hiç bir ev sahibi mutfağına çivi çaktırmadığı gibi mutfaklar modern olduğu için uyumsuz oluyor ben mesela eski bir mutfağı beyaza boyatıcam countryi bir şekilde yakalamaya çalışcam ama inan çoğu zaman kapılıp paramızı çöpe atıyoruz

benden ufacık bifr tavsiye ben yaşayacağım evi şu anda biliyorum 1 senem var ama ne alıp almıyacağmı anladım dekor amaçlı hiçbirşey almıycam gerçi senin az kalmış para koyup en son bile alınabilirdi

sırf sana değil bütün kızlara tavsiye niteliğine olsun kızlar ne olursunuz kullanıp kullanmıcağnızı düşünüp alın

canım umarım üzmemmişimdir ben istanbulda yaşıyorum evler bifraz minimal o yüzden hayallerim bazen bozuluyor o evleri görünce o yüzden o hayal kırıklğnı kimsenin yaşamasını istemiyorum

canım benim ne de güzel yazmışsın ne de güzel. onu ben de çok düşünüyorum ferforje askılıklara bayılıyorum ama mutfağa uymaz diye almıyorum :/ çok incik cıncık düşünüyorum maalesef evet :/
teşekkür ederim dikkate alıcam canım dediklerini.

şu fırfırlının yüz havlusunu sepete atmıştım tam satın alıyordum stokta kalmamış dediler ee yuh :)

ben de bunları aldım artık :)

akşam bende gidicem fırfırlıdan istiyodum pahalı geldiği için almak istemiyodum ama şimdi bahanem kalmadı

Tatlim gule gule kullan havlularini yoksa o pembe firfirliyi benmi aldim senin sepetten

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…