Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

Havluluar çok güzel ben bu indirimden faydalanmadım bi önceki % 50 de tamamlamıştım havlularımı

ben de hep gidip gidip beğenirdim ama 5-6 tane almaya kalkınca vazgeçiyodum :) çok iyi bir kampanya oldu bu. fırfırlının da yüz havlusunu alaydım iyiydi :) talan eetmişler internet sitesini. mağazaya gitmiyorum bile. Alsancağın göbeğinde mağaza insanların talan etmemesine imkan yok :)

a101 e uğradım ve sonuç ;

çift kişilik yatak örtüsü fiyatı o kadar uygundu ki almadan duramadım. benimkisi fuşya pembe. :)

4 adet gülen yüzlü kaselerden aldım :) 2 krem 2 mavi olmak üzere

şişelerden mavi kapaklısından 2 adet aldım. üstünde baykuş var. elinde de kırmızı bir şemsiye. çok şirin :)

şirin ayıcıklı büyük çay bardaklarından 6 adet aldım tanesi 50 kuruş :)

bunu niye aldım bilmiyorum ama yedek falan diye mi düşündüm bilmiyorum:)

Paşabahçe başucu sürahisi ve bardağı

ve buzdolabı için magnet saat

Son düzenleme:
Bana alsancaktaki uzak ben gaziemir ve bucadakine gidiyorum

canım güle güle kullan hepsini ya kaseden ben bitane aldım acaba bitane daha mı alsam

ben 2 tane alıyordum sonradan 4 tanede karar kıldım. ama bence 1 tane alıp bırakma takım gibi olsun en azından ikili :)

ya her geçen gün yeni şeyler çıkıyo sende görüyosun çok fazla alıp başka alamam diye öyle yapıyorum ama galiba 1 tane daha almam gerekçek mavi alim 2 li olsun

ya her geçen gün yeni şeyler çıkıyo sende görüyosun çok fazla alıp başka alamam diye öyle yapıyorum ama galiba 1 tane daha almam gerekçek mavi alim 2 li olsun
bence ikisini de aynı renk al. kırılmış gibi bir imaj verebilir. :) ben de mavi ve krem alcaktım sadece annem iki tane aynı renk alırsam daha iyi olur dedi. yine de sen bilirsin canımıcm :)

Ya bu benim çeyizimin aynısı Hayırlı olsun bayıldım hersey mükemmell... çeyizlerinin çoğunun aynısı bende de var. ve bende Sonbahar gelini olcam Allah nasip ederse tarih belli değil Bir Ömür Mutluluklarrrr Arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…