Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

sevgicim burdan bakayim ben bulursam alir yollarim sana. dun gittigimde de 3 tane vardi. iki tane aldim ben biri kendime biri de kayinvalideme hediye. hemen tukenmesi cok sacma koca magazaya 3-4 tane gelmisti.

kesin kalmamıştır ya bitirmişlerdir eğer varsa çok makbule geçer ya ben yollarım money leri burdan bide ikea pembe fenerler var mı sizin orda

Linens kuplar çok ucuz vede harika Güle güle kullan canım

teşekkür ederim canım benim. valla bu fiyata çok iyi. kutusuna da toka vs koymayı düşünüyorum. :)

kesin kalmamıştır ya bitirmişlerdir eğer varsa çok makbule geçer ya ben yollarım money leri burdan bide ikea pembe fenerler var mı sizin orda

bakıcam şekerim. :) alır yollarım sıkıntı yok. ^^ ama fener adına hiçbir şey görememiştim ikeada. sadece beyazlar vardı :/

bakıcam şekerim. :) alır yollarım sıkıntı yok. ^^ ama fener adına hiçbir şey görememiştim ikeada. sadece beyazlar vardı :/[/QUOTE]

ayy çok teşekkür ederim canım linensdeki kadın demişki buyakada çok olur oraya bakın demiş tanıdığım birine söyledim yarın bakıcak orda varsa senin yollamana gerek kalmaz inşallah bulurda fener buradakinde de yoktu of ya gıcıklar yediler mi naptılar

bakıcam şekerim. :) alır yollarım sıkıntı yok. ^^ ama fener adına hiçbir şey görememiştim ikeada. sadece beyazlar vardı :/

ayy çok teşekkür ederim canım linensdeki kadın demişki buyakada çok olur oraya bakın demiş tanıdığım birine söyledim yarın bakıcak orda varsa senin yollamana gerek kalmaz inşallah bulurda fener buradakinde de yoktu of ya gıcıklar yediler mi naptılar [/QUOTE]

feneri yiyenlerden biri de benim zamanım yok ya zamanım olsa bu yaka linense gidip bakardım kupalara.

kizlar haber beklicem sizden kupalarla ilgili :)

fener konusuna gelince izmirde yok galiba. bulursam sevgicim elbette alirim hem sana hem kendime.

Azda olsa böyle sade gereksiz nevresimlerden yatak örtülerinden arındırılmış çeyiz topiclerini bulunca hemen aboneliklerime ekliyorum.

Tam düşündüğüm gibi herşey güle güle kullan

tamam canım inşallah bulurum ya kartal sahilde bi migros vardı dün oraya gittim isteyip bulamadığım bütün şeyler vardı ama çok pahalıydı içime oturdu baktım ve çıktım senin aldığın renkli tava orda 20 tlydi sen 10 tlye almıştın dimi

after_before cok tesekkur ederim :) yazdiklarin beni cok mutlu etti. sade , şık ve cici şeyler almaya dikkat ediyorum.

sevgicim ben 10tl ye almistim evet.

çok çok çok güzel şeyler almışsın canımm bayıldım her şeyine özellikle renkli bıcak setin var ya onu almayı düşünüyordum nette gördüm resmini önceden.onu nerden aldın canım. her şeyin mükemmel güle güle kullan aşkla mutlulukla sağlıkla:)))

canım çeyizlerinin hepsi çok güzel. güzel günlerde aşkla kullan inşallah...

english home galiba fincan takımın pembeli çiçek desenli olan... çok beğendim.. resimde büyük duruyor normal fincan takımı gibi mi evlerimizdeki gibi. bir de kaça aldın hatırlıyor musun sitesine baktım 34,95 diyor.

tupperdan bnde saklama kabı aldım güle güle kullanalım çok güzeller

evet canımcım çok şekerler ki :)

canım öncelikle teşekkür ederim :) zevkle, yavaş yavaş alıyorum. renkli bıçak setim trendyoldan almıştım mutfaklı bir kampanya gelmişti. İsimlerini değiştirip değiştirip hep aynı ürünleri koyuyorlar. Trendyolu takip etmen yeterli. ama bıçaklar büyük değil. en küçüğü meyve bıçağı boyutunda. En büyüğü de eh işte standart normal bıçak boyutunda. büyük değil yani. bunların yanına ekstra bievden seramik şef bıçağı almıştım büyük. :) ama çok cici bıçaklar ve soyacak :) rengarenk ^^

Tatlım çok teşekkür ederim. Amin. :)
Evet çiçek desenli pembe olan English Home. Fincan boyutları büyük değil normal, standart kahve fincanı ve tabağı. sitesinden aldım ben. Aynen o fiyata aldım. kargo bedavayken almış olabilirim ya da kargo parası da vermiş olabilirim hatırlamıyorum canım. Ama o fiyattan daha da indirmezler. Düşünürsen al bence, çok ciciler. İyi ki almışım diyorum.

tupper hakkında herkes bir başka yorum yapıyor cok kararsızım ben ya :2:

tupper hakkında herkes bir başka yorum yapıyor cok kararsızım ben ya :2:

canım benim, şu an hiç bulaşma tupper işlerine boşver onun yerine nevresim takımı al ne bilim kahve fincanı al havlu al vs. :)
tupper ben de aldım ama bir kaç parça daha alıp son vericem bu plastik işine. Çok sevmiyorum her yer plastik plastik.. :)
hı çok kararsızsan alacağın vakit bir iki parça alır ve bu işi bitirirsin. :)

yok canım istesemde alamam bu aldıkalrımı bıle zar zor sıgıstıyıotum onlara yer bulamam ki

eveeet dayanamadim ve aldim tabiki. yarin da pecetelikler ve bardak altliklarindan aldiricam anneme. bugun eksik gelmislerdi :/

Eklentiler

• $CYMERA_20130806_232030.jpg
    201,8 KB · Görüntüleme: 54
eveeet dayanamadim ve aldim tabiki. yarin da pecetelikler ve bardak altliklarindan aldiricam anneme. bugun eksik gelmislerdi :/

ay çok güzel ya ağlamak istiyorum bizim burda bu modeli yok hıyarlar ne diye getirmiyolarsa of of bundan istiyodum ben işte dergidekinden dimi bu

evet sekerim dergideki. bizim buraya da pecetelikler ve bardak altliklari gelmemis kafalari yicem :/ annem de cay bardagi takimi almis ^^

Eklentiler

• $CYMERA_20130807_111729.jpg
    238,9 KB · Görüntüleme: 58
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…