Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

evet sekerim dergideki. bizim buraya da pecetelikler ve bardak altliklari gelmemis kafalari yicem :/ annem de cay bardagi takimi almis ^^

çok güzel ya bende mi alsam ne
du akşam olmadı bende alim şu çay bardaklarından
başka A 101 yokmu sizin oralarda

benimkileri topiğime çekip koydum bakmak istersen

canım ya bide bişey sorucam bu fotoları nasıl böyle süsleyip koyuyosun

Son düzenleme:
evet sekerim dergideki. bizim buraya da pecetelikler ve bardak altliklari gelmemis kafalari yicem :/ annem de cay bardagi takimi almis ^^

canım ben peçetelik ve altlık aldım az önce :) 2şer adet altlarım farklı oldu tek onu takıyorum kafaya bardaklar gercekten guzel ama benım ihtiaycım yok şimdilik ondan almadım resimleri eklşcem kendi topıgıme:)

ohhh ben burda alamadigim icin uzuleyim huh. ^^

sevgicim telefondan giriyorum ben. ordan bi forofraf programi kullaniyorum. cymera diye :)

sevgicim iphone kullanmiyorum. android isletim sistemli bir telefon kullaniyorum LG nexus4 diye bisi. hemennhemen her telefonda var bu uygulama.

nazlicim canim kismet degilmis napalim :)

sevgicim iphone kullanmiyorum. android isletim sistemli bir telefon kullaniyorum LG nexus4 diye bisi. hemennhemen her telefonda var bu uygulama.

nazlicim canim kismet degilmis napalim :)

bende ace kullanıyorum hıc duymadım bu programı ya yuklım o zaman kendıme ya

kizlar bir tatil beldesindeyim ve migrosta bakin ne buldum ^^ sanirim ev kavanozdan gecilmeyecek. bu nedenle bir tane aldim.filtre kahve koymayi dusunuyorum ^^

Eklentiler

• $CYMERA_20130809_111756.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
ben aramadan karsima cikti cok sevindim 12liraya aldim dun. ^^ eger kahve tuz seker koymalik kavanozlarim olmasaydi uclu alirdim ama kavanoz ala ala napicagimi sasirdim :) buna da filtre kahve ya da turk kahvesi koyucam sanirim ^^

ayy canım bende bulmuştum da fiyatını öğrenemedim bi türlü barkodu yoktu sinirlendim bıraktım uygunmuş alayım bende hemen tabi gidersem

Bu kavanozlardan ben de aldım çok cici gerçekten

İstanbuldaki migroslarda resmen talan etmişler bu kavanozları, ben de bursada buldum aldım hemen 3 tane

Mutlu günlerde kullanalım inşallah tatlım

çeyiz mesaisi başladı :)

english homedan aldıklarım;

Ferforje kağıt havluluk English Home'ın diğer ferforje havlulukları vardı ya kızlar, onlar toplatılmış kullanışsız diye. havlu kağıdı sığmıyor dönmüyor diye bunu çok övdü kadın. zaten beğeniyordum ve aldım. :)

oda kokusu English Home a girdiğinizde eşsiz güzel bir koku sizi karşılıyordu. ve o koku meğer "Mediterranean" oda kokusuymuş.

.
Bony Hediyelik set misafir geldiğinde bu seti koyucam kullansınlar. :) çok cici değil mi? bayıldım.

Rina pamuklu 3lü mutfak havlusu mutfak havlusu seti indirimdeydi kaptım hemen :)

Madame Coco Cicileri :

Keyif tepsisiz olmaz. ^^

Madame Coco dekoratif tepsi.
ancak ben dekoratif amaçlı kullanmayacağım . Bilen bilir, internetten aldığımda kenarı çatlak gelmişti. Çatlak şey çeyizde olmazmış bilmemneymiş derken.Bugün aldım kendime, içimde kalmasın diye :)

Son olarak da gratis e uğradım oje, aseton vs alırken. Bulaşık fırçası gördüm ve hemen çeyizime kattım. benimkisi bunun tamamen yeşili. Bu biraz uzaylı zekiye gibi. Fotografını bulamadım nette :) bulaşık fırçasından ziyade , patatesleri falan fırçalamak için kullanırım herhalde. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…