Bencepembe'nin çeyizleri ^_^

evet sekerim dergideki. bizim buraya da pecetelikler ve bardak altliklari gelmemis kafalari yicem :/ annem de cay bardagi takimi almis ^^ :KK16:

çok güzel ya bende mi alsam ne :KK16:
du akşam olmadı bende alim şu çay bardaklarından :KK1:
başka A 101 yokmu sizin oralarda

benimkileri topiğime çekip koydum bakmak istersen :KK56:

canım ya bide bişey sorucam bu fotoları nasıl böyle süsleyip koyuyosun

Son düzenleme:
evet sekerim dergideki. bizim buraya da pecetelikler ve bardak altliklari gelmemis kafalari yicem :/ annem de cay bardagi takimi almis ^^ :KK16:

canım ben peçetelik ve altlık aldım az önce :) 2şer adet altlarım farklı oldu tek onu takıyorum kafaya:KK14: bardaklar gercekten guzel ama benım ihtiaycım yok şimdilik ondan almadım resimleri eklşcem kendi topıgıme:)

ohhh ben burda alamadigim icin uzuleyim huh. ^^

sevgicim telefondan giriyorum ben. ordan bi forofraf programi kullaniyorum. cymera diye :)

sevgicim iphone kullanmiyorum. android isletim sistemli bir telefon kullaniyorum LG nexus4 diye bisi. hemennhemen her telefonda var bu uygulama.

nazlicim canim kismet degilmis napalim :)

sevgicim iphone kullanmiyorum. android isletim sistemli bir telefon kullaniyorum LG nexus4 diye bisi. hemennhemen her telefonda var bu uygulama.

nazlicim canim kismet degilmis napalim :)

bende ace kullanıyorum hıc duymadım bu programı ya yuklım o zaman kendıme ya :KK1:

kizlar bir tatil beldesindeyim ve migrosta bakin ne buldum ^^ :KK16: sanirim ev kavanozdan gecilmeyecek. bu nedenle bir tane aldim.filtre kahve koymayi dusunuyorum ^^

Eklentiler

• $CYMERA_20130809_111756.jpg
    $CYMERA_20130809_111756.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
ben aramadan karsima cikti cok sevindim 12liraya aldim dun. ^^ eger kahve tuz seker koymalik kavanozlarim olmasaydi uclu alirdim ama kavanoz ala ala napicagimi sasirdim :) buna da filtre kahve ya da turk kahvesi koyucam sanirim ^^

ayy canım bende bulmuştum da fiyatını öğrenemedim bi türlü barkodu yoktu sinirlendim bıraktım uygunmuş alayım bende hemen tabi gidersem :KK1:

Bu kavanozlardan ben de aldım çok cici gerçekten :KK16:

İstanbuldaki migroslarda resmen talan etmişler bu kavanozları, ben de bursada buldum aldım hemen 3 tane :KK16:

Mutlu günlerde kullanalım inşallah tatlım :KK16:

çeyiz mesaisi başladı :)

english homedan aldıklarım;

Ferforje kağıt havluluk English Home'ın diğer ferforje havlulukları vardı ya kızlar, onlar toplatılmış kullanışsız diye. havlu kağıdı sığmıyor dönmüyor diye bunu çok övdü kadın. zaten beğeniyordum ve aldım. :)

oda kokusu English Home a girdiğinizde eşsiz güzel bir koku sizi karşılıyordu. ve o koku meğer "Mediterranean" oda kokusuymuş.

.
Bony Hediyelik set misafir geldiğinde bu seti koyucam kullansınlar. :) çok cici değil mi? bayıldım.

Rina pamuklu 3lü mutfak havlusu mutfak havlusu seti indirimdeydi kaptım hemen :)

Madame Coco Cicileri :

Keyif tepsisiz olmaz. ^^

Madame Coco dekoratif tepsi.
ancak ben dekoratif amaçlı kullanmayacağım . Bilen bilir, internetten aldığımda kenarı çatlak gelmişti. Çatlak şey çeyizde olmazmış bilmemneymiş derken.Bugün aldım kendime, içimde kalmasın diye :)

Son olarak da gratis e uğradım oje, aseton vs alırken. Bulaşık fırçası gördüm ve hemen çeyizime kattım. benimkisi bunun tamamen yeşili. Bu biraz uzaylı zekiye gibi. Fotografını bulamadım nette :) bulaşık fırçasından ziyade , patatesleri falan fırçalamak için kullanırım herhalde. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X