Bence okuyunn :(

Tecavüzcünüze mi aşıksınız yani?Hiç mi düşünmüyorsunuz bu kapkaranlık hayata sizi o sürüklemiş.

Keşke okumasaydım. Yumuşatmak için tecavüz dediğinizi düşünüyorum. Zira insan tecavüzcüsünü severmi aklınızımı yitirdiniz.

Pek inanasım gelmedi kusura bakmayın.
Yani pisliğin teki size tecavüz ediyor ve hemen hamile kalıyorsunuz. İmkansız değil ama yazım dilinizden midir nedir, zorlama bir felaket senaryosu gibi geldi.
Şu yazdıklarınızın yarısı bile gerçekse ciddi bir tedavi görmeniz gerekiyor gerçi. Normal bir insan bir sapığı sevemez.
Hatalarımızın bedelini sadece ben ödüyorum demeniz de hatalı. Sanki iki çocuğu muhteşem bir evliliği taçlandırmak için doğurmuşsunuz gibi... Onları da sayın.

Kafam karışık olabilir İliklerime kadar acı hissediyor olabilirm ama bu hayatı ben seçmedim bana zorla dayatılan bir hayat . Bir arkadaş bunaldın ne istediğini bilmiyosun bence demişti ewet öyle de Olabilir neticede bende sizlere içimi döktüm ama hiç kimse ama hiçkimse benim yaşadıklarımı yaşamaz umarım en başta da kendi çocuklarım. Çünkü yargıyla yaklaşmak o kadar kolay kii. Kızlarınızı karakterli ve cesaretli yetiştirin ama hayat bu gözünüzün yaşına bakmayabilir de.. her sevgili arasında yakınlaşmalar olur bizimki de öyleyken durum o hale geldi isteğim dışı anlayacağınız. Fazla da dile getiremiyorum galiba anlarsınız umarım ve ne olur ön yargıyla yaklaşmayın

Zorla hayallerini elinden aldı ve hala seviyorum diyorsun..Üstelik o pis adamı polise şikayet etmen gerekirken!

Sağlıklı düşünemiyorken acı kayıplar yaşamışken ben ne yaptım ne ettim onu bile bilmiyorken bazılarınız ahkam kesmeye o kadar alışık ki... bana geçmişimi değil şimdiyisöyleyin ne yapmalıyım onu söyleyin fake diyenler de yazmasın lütfen . Kimse bunları yaşaamak istemez biraz yanlış ifade etmiş olabilirim yaşadıklarımı. Ama daalga geçilecek tek bir konu bile yok burada. Sorarsanız cevaplarım

Geçmişinizi bir unutmaya çalışın kendinizi iyileştirecekseniz! Anladık şikayet etmemişsiniz, sevmediğiniz biri ile evlenmişsiniz korunmamışsınız ona da 2 çocuk vermişsiniz. Çocuk olunca düzelir diye mi ümit ettiniz bilemiyorum.. Ama mutlu değilseniz sürdürmenin anlamı da yok. Yeni bir sayfa açmaya bakın içinde eskiye dair bir şey olmasın kızlarınız ve siz sadece..

Hata ustune hata yapip oluyorum , bitiyorum , mutsuzum
Cocuklariniza acidim , o gariplerin ne sucu gunahi var ki , sizin gibi ailelere geliyorlar anlamak mumkun degil
Bunu o kadar çok istiyorum ki anlatamam. Tam da böyle bir hayata ihtiyacım var çocuklarım ve ben ..

Tecavüz eden erkek arkadaşınızı seviyor olmanız gerçek mi?
Madem seviyordunuz neden direndiniz kaçtınız ondan?
Bu kısım inanılmaz ilginç.

Bence şu saatten sonra yapılacak iki şey var.
Ya gücünüz varsa boşanacaksınız.
Ya da eşinizin suyuna gide gide onu yontacak mutlu olmaya bakacaksınız.
Artık iki de kız evladınız var, lütfen onları istemediği seçimler yapmak zorunda bırakmadan yetiştirin.

Kurgu desem emin olamıyorum ya gerçekse kimseyi üzmek istemem , gerçekse eğer size tecavüz etmiş ama seviyorsunuz hala, peki madem seviyordunuz sizle evlenmek için yanıp tutuşan adamdan neden kaçtınız? Şimdi mutlu değilseniz adamdan ayrılın kendinize çocuklarınızla bir hayat kurun, bir mesleğiniz var mı? Kendinize bir hayat kurabilecek durumda mısınız yani.

Hem tecavuze ugra,hamile kal cocugu aldir. Okul hayatın bitsin
Baskasiyla evlendiril. Sonra tut eskisini ozledim de. Adam pesinden okadar koşmuş yalvarmis ozaman aklin nerdeydi ozaman. Ozaman nefrer ediyordun da simdi ne degisti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…