Bence okuyunn :(

Boyle hikaye gibi anlatilan dertler nedense soru isaretleri birakiyor.
Hele bide en sonda tecavuz eden icin seviyorum denmesi. Bombayi birakip kaciyorum der gibi.

Bana senaryo gibi geldi. Yani fake konu. Sanki biri burda bir dizi senaryosunu test etmek istiyorda, deniyor gibime geliyor. Bunca olay bu kadar sogukkanlilik ile anlatilmaz. Ve niyese hep olaylar üst üste oluyor. Kiz babasinin istedigi damat adayina direniyor fakat evlendigi adamdan baski görmesine ragmen, korunmayi düsenemiyor... :işsiz:

Inandirici bulmadim iste. Ha bide tecavüz bu tür konulara islenmemeli. Hafife aliniyor çünkü. Stockholm sendromu disinda, kimse tecavüzcüsünü istemez. Igrenç birseyi dizi malzemesini yapmayin lütfen!!!

Bana senaryo gibi geldi. Yani fake konu. Sanki biri burda bir dizi senaryosunu test etmek istiyorda, deniyor gibime geliyor. Bunca olay bu kadar sogukkanlilik ile anlatilmaz. Ve niyese hep olaylar üst üste oluyor. Kiz babasinin istedigi damat adayina direniyor fakat evlendigi adamdan baski görmesine ragmen, korunmayi düsenemiyor... :işsiz:

Inandirici bulmadim iste. Ha bide tecavüzü bu tür konulara islenmemeli. Hafife aliniyor çünkü. Stockholm sendromu disinda, kimse tecavüzcüsünü istemez. Igrenç birsey dizi malzemesini yapmayin lütfen!!!
Başlık ta muazzam. Okuyun bence, onca şeyi başka yerde birarada bulamazsınız 😊

Yine bir deveyi diken konusu benim için. Mutsuzluk hastalığına yakalanmışsınız belli ki, diğeri hayatındayken nefret ediyordun başkasıyla evlendin bide iki çocuk yaptın ama diğerini özledin, ne istediğini bilmeyen kişiliği oturmamış biri olarak görüyorum malesef ben bu tarz insanları. Sadece kayıpların için üzüldüm.

2 ölüm, 1 tecavüz, 1 kürtaj,
1 evlilik, 2 cocuk.
Zor şeyler yaşamışsınız, sağlıklı düşünemiyorsunuz.
Eski erkek arkadaşınız size yapılmayacak her şeyi yapmış.
Seven insan zorla birlikte olmaz.
Bu birlikteliği kendine mahkumiyet için kullanmaz.
Sonra tehditle şantajla sizi yanında tutmaya çalışmaz.
Şimdiki eşiniz en azından seviyormuş.
çocuklarınızın babası.
Eğer aileniz arkanızda kendinize ebi bir hayat kurma sansiniz yoksa, kafanizi karistirmayin hic.
Kendinizi ve çocuklarınızı eğitmeye harcayın hayatinizi.

Burada genç arkadaşlara hep önce okul diyoruz ya, boşuna değil.
Sevgili, koca, sonunda olur..
Böyle ne idüğü belirsiz, karaktersiz adamlar hep nedense erken yaşlarda kadınlara kancayı takıyor. Aklı biraz basında olan zaten bu adama pabuç bırakmaz.

İkimizde hala seviyoruz derken?! Neden seviyorsan işi yokuşa sürdün cocuk pesinide bırakmamış halbuki. Tamam yaptigini onaylamıyorum asla ama asıktıysan neden reddettin?? Şimdide acı cekiyorum diyorsun ya :kızgın: oturda cocuklarına bak üstelik ikinciyi yapmıssın birde muazzam hayatın varmıs gibi..

Sen hayatının bu şekilde şekillenmesine sebep olan adamı mı seviyorsun hala? Cidden mi....

Tecavuze ugrayip hamile kalmissin. Ondan nefret etmissin.Gidip bebegi aldirmissin.Madem seviyodun o bebege neden nasil.kiydin tek masum gunahsiz o bence. (Tabi konu gercekse )

Hata ustune hata yapip oluyorum , bitiyorum , mutsuzum
Cocuklariniza acidim , o gariplerin ne sucu gunahi var ki , sizin gibi ailelere geliyorlar anlamak mumkun degil

sıze tecavuz eden tacızcı sıddetcı santajcı manyagı bu kadar sevıyorduysanız nıye gıdıp baskasıyla evlendınız acaba ?
akıl fıkır nerdeydı

X