Bence okuyunn :(

Valla bacım ne diyim bilemedim yani bu hikayeyi Behlül görse ben ne iyi adammışım az bile yapmışım der

Bir mesleğim yok çünkü okuluma devam etmedim,boşanmak kolay değil annem için yapamıyorum iki evlat acısı yaşadı bir de benim kahrımı çekmesin diye.. evlendiğimin ilk ayı boşanmak istedim izin vermediler

5 yıl her gün cehennem gibi geçiyorsa ve artık acılarınla yaşamaya alışıyosa insan,, burda duygu sömürüsü yapamaz .. Kimseye inandıramadım kendimi burda çünkü belki de içimi tam dökemedim ama emin olun ki yazdıklarım az yaşadıklarım daha fazlası..

Nefret etmemissin gibi sanki cok karisik imtihan dunyasi rabbim iyiye erdirsin seni ve cocuklarini insallah ne denir ki sinanmadgmz bir seye konusmak cok kolay
Ama nefret ettm falan bunlari bi gecin hala seviyorum diyosunz

Tecavüz eden adamı özlüyorsun sana üZülmüyorum artık, annenin evine yollamayan mezarlığa yasak koyan adamdan 2.çocuğu yapmışsın birde zaten sırf seni kabul ediyor diye evlenmişsin, bakire evlenmedin diye herşeye eyvallah çekmişsin..kendi düşen ağlamaz !!!

İnanılmaz çelişkili ifadeler kullanmışsınız. Ya bu yazdıklarınız gerçek değil ya da piskolojiniz bozuk.

tecavüze uğradığınıza emin misiniz?
daha çok o ısrar etmiş de siz de gönülsüzce kabul etmiş gibisiniz...
aksi durumda hala seviyorum kısmı fazla 'fatmagülün suçu ne sendromu' olmuş gibi geldi bana....

Kusura bakmayın da başka senaryolar yazın ya. Tecavüz etti diyorsunuz bunu yapan adamla tekrar beraber olmuşsunuz ki o olaydan ta 2 ay sonra hamile kalmışsınız tek olaydan olsaydı zaten 2 hafta sonra falan regl olmayınca hamile olduğunu anlardınız 2 ay geçince anlamazdınız demek ki sonradan da 2 ay boyunca isteyerek beraber oldunuz. Kardeşim vefat etti diyorsunuz sonra ağebeyimde vefat etti diyorsunuz. Madem tecavüz eden insanı isteyecektiniz neden dönüp evlendiniz de şimdi seviyorum falan diyorsunuz hayret birşey evlenmiş barklamış artık daha ne. Üniversite okurken memlekete dönen de sizsiniz. Kabul eden de. Artık ya boşanın ya devam edin ama eskiyi unutun çoluk çocuklu adamla ne işiniz var.

Sizin gibi insanlar varmış sağolun, yargılamadan yorum yapabilen..
insan o kadar şeyi üst üste yaşayınca belki de bir yerden sonra kendine ve yaşadıklarına da yabancılaşıyor olabilir,
belki babanızın evlendirmek istedi kişiyle evlenseydiniz herşey daha farklı olurdu
ama ne desek anlamsız, herşeyin üstünde bir kader vardır
ben sizi anlamaya çalışıyorum,
şuan herşeyi kabullenip, çocuklarınız için geçmişe bir sünger çekin
onların en iyi şekilde yetiştirin daha çok küçükler belli ki
biraz büyüsünler sizde büyümüş olursunuz bu süreçte
sonra ne yapacağınıza kendiniz karar verin
belki çalışırsınız, belki okulunuza devam edersiniz bu süreçte eşinizde değişir bir ihtimal
geçmişte ne yaşadıysanız hepsi geçti gitti
artık çocuklarınız için güçlü olmak ayakta durmak zorundasınız buna mecbursunuz
kızlarınızı lütfen çok güzel yetiştirin,
okusunlar iyi birer meslek sahibi olsunlar ancak o zaman çektiğiniz tüm çileyi unutabilirsiniz.

İlk aydan boşanmak istedin de o yüzden mi 2 çocuk yaptın? korunmayı da mı bilmiyordun. Haa ona da kaza oldu dersiniz şimdi. Herşeyi boşverin hadi hepsi gerçek diyelim konunun başında nefret ediyorum hayatımı çaldı herkese anlattı dediğiniz kaçıp öğretim hayatınızı bitirdiğiniz insanı evli ve çocuğu olduğu halde seviyorum diyorsunuz ki bir deb takip ediyorsunuz demek ki biliyorsunuz evli olduğunu. Buna ne demeli?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…