Bence okuyunn :(

Okulunuzu bitirmek için uğraş verseniz. Belki bu size hem moral hem de gelecek için destek olur. Kararlarinizi verirken daha emin adımlar atarsiniz.

Şimdi bir kere asla zorla olduğuna inanmıyorum bu tecavüz falan değil.Bana göre ilk başlarda istemesenizde daha sonradan kabullendiniz ve birlikte oldunuz.
Madem seviyordunuz birliktede olmuşsunuz neden ayrıldınız ? Adam sizinle olup sizi bırakıp gitmemiş ki ? Yalvarmış evlenelim diye.Daha sonra aranızda yaşananlar ayyuka çıkınca sizi başkasıyla evlenmişler.
Üniversitede pek çok doğulu arkadaşım var öyle bir mahalle baskısıyla büyümüşler ki başka bir yere okumaya gidince resmen evrim geçirip bambaşka bir hale bürünüyorlar ve ilişkiler konusunda o kadar yanlış karar veriyorlar ki çünkü hayatlarında asla böyle bir ortamda bulunmamışlar.
Kayıplarınız için üzgünüm.Kocanızın size davranışlarına da gerçekten çok üzüldüm fakat herkes kendi seçimlerinin sonucuna katlanmak zorunda.
Bu sebeple zamanında adamdan ayrılıpta sonra yıllar sonra kocam bana böyle davranıyor acaba onla evlensemiydim şeklinde yakınmanız bana samimi gelmedi.Çünkü siz kötünün iyisi olduğu için eski erkek arkadaşınızı düşünüyorsunuz şuanda.

Mutlu değilseniz boşanıcaksınız.

X