Ben ve Vücudum !

AMANNNNNNNNN SELÜLİTİ KİM TAKAR ARMUT VÜCUT TİPLİSİN KİLOLAR ÜSTTE BİRİKTİĞİNDE ÇİRKİN OLUR BENDE 3 COCUK ANNESİ GÖBEKLİ BİR MARULUM KİM TAKAR

Bende 44 kiloyum boyumuz da konu sahibi ile aynı nerdeyse, Bende vücudumu sevemiyorum zayıfım kalçam yok gibi küçük sanki biraz ..
Bu dediğin spor benim işime yarar mı acaba dikleşir mi popom
Hemıde nasıl yararr :)
Eşim sürekli dile getiriyor. Squatlı popişim falan dıyo bana

Hemıde nasıl yararr :)
Eşim sürekli dile getiriyor. Squatlı popişim falan dıyo bana
netten bakıyım bari bende.
Moralim de bozuk zaten bu popo yüzünden
Vücudum güzel aslında ama kadınsı değil gibi hissediyorum kendimi fizik olarak güzel ama zayıfım kalçaların bari azcık dik olsun

netten bakıyım bari bende.
Moralim de bozuk zaten bu popo yüzünden
Vücudum güzel aslında ama kadınsı değil gibi hissediyorum kendimi fizik olarak güzel ama zayıfım kalçaların bari azcık dik olsun
Topikte takıp ettiğim squat grubu var gel sende ? Bende başlıyorum bu gun . Birbirimize destek oluruz , gaza getirirz :))

Ben 49 kiloyum ama hafiften gobegim var bacaklarim da çok çok ince ahh ahh keşke benim bacaklarim da kalın olsaydi

Topikte takıp ettiğim squat grubu var gel sende ? Bende başlıyorum bu gun . Birbirimize destek oluruz , gaza getirirz :))
baktım şimdi netten çok zor şeyler değilmiş :) Bana da link atarmısın, bayrama tatil planı var eşimin o zamana kadar daha çekici vücuda sahip olmalıyım ki tatilde moralim bozulmasın..
Bide çok kıskancım ben of ona baktım buna baktın der dururum . Kendimi biraz toparlayayım da özgüven gelsin azcık daha az kıskanırım belki

ayy cnmya senin sadece bacakların benim her yerim öyle biri iğne batırsa patlıcak durumdayım.ben diyete ve spora başladım tek bacakların için hangi spor yapman gerek bilemedim.netten bir araştır istersen.ebru şalınında bacaklar için yaptırdığı bir spor da var onada bak derim.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...tsin-fit-squat.788615/page-2310#post-44945969

Ahanda al La Luneye kendınden bahset o sana uygun programı soyler.. Ben bugun başlıcam 50 squat ve karın için plates yapıcamm :)) Akşam yaptıktan sonra bıldırım yaparım :))

benim bacaklarim biraz inceldi. Thigh gap denilen bir sey var. O bende hiç yoktu bacaklarim biraz açıldı. Nasil incelttim anlatayim.
30 some squat yapıyoruz.
40 kere jumping jack.
60 saniye duvara yaslaniyoruz bacaklar hafif egilecek.
10 kere ayaklarimiza dokunup kalkıyoruz.
Benim bunlar yaptiklarim birde esnetme videoları çok önemli her gün bacaklarini 15 dk falan esnet. Bunlari yaptıktan sonrahttp://www.kadinlarkulubu.com/archive/index.php/t-791183.html burada esnetme var. Başka şeylerde var ama hangi birini yazayim kafam karıştı. Bunlarla başla sen bi.kere 2 haftaya sekillenir. Selülit içinde bir tane fırça var o çok iyi geliyor. 5 dk fırçalama yap.; Birde az yemek onemli degil. 6 ogune bol yediklerini

Selulitler icin squat yapabilirsin. Ebru sallinin bloglari cok agir spor yapmayan insanlar icin. Yabanci youtube kanallarinda cok guzel seyler var arastirabilirsin

squat yapıyoruz.
40 kere jumping jack

Fırça dediğin ne canım.. ? Ayrıca o yazdığın hareketleri nerden bulabilirim benn

Fırça dediğin ne canım.. ? Ayrıca o yazdığın hareketleri nerden bulabilirim benn
Banyo fırçası diye geçiyor. Ben yapiyordum baya azalmisti. Birde kabak lifide kullanabilirsin. Watsonsta vardi. Kabak lifide aktarlarda vardir.hareketleri yaz google çıkar. Ben tek tek resim bulup yapistiramadim.

Bende 49 kiloyum bacaklarım çok zayıf bende biraz kilolu olsalar diye çok istiyorum ama olmuyo

Bende ağlayacak gibi oluyorum deneme kabinlerinde ama benimki kalınlıktan değil, incelikten. 47 kilo ve 1.70 boyunda olunca bazen en küçük beden bile bol geliyor özellikle de bacaklarıma. Üzülmeyin, incecik olmasındansa biraz kalın olması daha iyi, taytır, skinnydir giyemiyorum mesela hiç, çok rüküş görünüyorum hep bol paça, İspanyol falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…