ben ne yapmalıyım arkadaslar

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
eşimin ailesiyle tartıstıgım zaman aglıyorum keske beraber kalmasaydık diye esimde aglama bende seni güclü bir insan sanardım diyor diyorum güclü olmak yapılan herseye karsı susup oturmakmı diye birşey söylemiyor allah aşkına ben mi yanlış yapıyorum ne yapıcamı sasırdım artık :sm_confused:

tartışma sebebiniz ne canım?
eşinin böyle söyleme sebebi bi nevi teselli etmek seni
evvela seni üzen detayları gün yüzüne çıkarıp onlara çare bulunmalı yasakkelime

kayınpederim her zaman kendine itaat edilmesini istiyor ama insan nereye kadar sabredebilir so9nra istediği olmayınca bagırıp cagırıyor işte

bende kaynannam gile kaliyorum malesef cok mutsuzum hic esimle yanliz kalip konusamiyoruz bile,kaynanam bizi hic yanliz birakmiyor,oglu benim dedigimi yapacak diye odu kopuyor,neymis hep onun dedigi olacakmis cocugumza kari koca yanliz gidip birseyler alamiyoruz, siz durun ben alirim diyor sinir yaaa

aaa öylede olmazki canim. çoçuğumuza yanliz bisey almaya gidemiyoruz dediğine göre uzun süredir evlisiniz iyi dayanmişsin. bence kiraya çıkın evet çok zor olucak ama böyle de yaşanmaz. yada onlara itaat ediceksin. ortasi yok bunun. hem evliliğiniz de yıpranir. ayrica eşin de kusuruma bakma ama ayıp etmis, senin gücücü tartıcağına annesi ve babasının yaptıklarının hesabını sorsun önce!

eşin seni teselli etmeye çalışıyor..
kiraya çıkma şansınız varsa çıkın derim...
yoksa eğer; ailesi ile tartışmak yerine güzel güzel konusun
net ve kararlı konusun ki anlasınlar..

yazın cıkmak istediğimi kızgınken söyledim oda nasip falan dedi ama eşimle konusamıyorum nedense

neden ağlıyorsun onu anlamadımtabi ki yapılan haksızlık karşısında susmak doğru değildir
ama konuşup kendini ifade etmen gerekir bence.....

sana yazık değilmi cnm.kocan seni birazcık olsun düşünüyosa biran önce ayrı eve çıkın.bu durumlar beni çok üzüyo yaaa.benm aşkımda benden böyle bişey istediği için olsa gerek.bu konuyu düşününce elim ayağım titriyo.ama ben tavrımı koydum.sende koy artık.evlilik mutlu olmak için yapılır.sen mutsuzsun,eşinle konuş biran önce cnm.bizide haberdar et.

neden ağlıyorsun onu anlamadımtabi ki yapılan haksızlık karşısında susmak doğru değildir
ama konuşup kendini ifade etmen gerekir bence.....

ailem cok uzakta burda tanıdıgım konusabilecegim hiçkimse yok ama onlar üste birde bagırıyorlar o yüzden aglıyorum canım insan sinir oluyor yasakkelime

ailem cok uzakta burda tanıdıgım konusabilecegim hiçkimse yok ama onlar üste birde bagırıyorlar o yüzden aglıyorum canım insan sinir oluyor yasakkelime

canım benim anlıyorum da yine de bunu yapmaman gerekir eşinin dediği gibi güçlü görünmen gerekir yapılan haksızlıklara sessiz kalma saygılı bir şekilde kendini anlat ve bence bir daha yanlarında ağlamasüprizzzzz

Canım benim yaaa eşine sürekli hatırlatman gereken birşey var AYRI EVE ÇIKMAK İSTİYORSUN
Herşey boş nerdersek diyelim booooşşşşşş ev üstünde ev olmaaazzzzz
Eşin seni tesselli etmek istiyor arkadaşların dediği gibi
Eşini kırmadan ve kışkırtmadan ayrı ev istediğini söyle

kayınpederim her zaman kendine itaat edilmesini istiyor ama insan nereye kadar sabredebilir so9nra istediği olmayınca bagırıp cagırıyor işte

bende kayınbederimden çok çeken biriyim ama artık takmıyorum onu 5 sene oldu artık önceki taktığım günlere ağlıyorum hepsi namkör

niye bağrıyor sana bağırtırma kendine gerekirse böyle yaparsanız ben sizden uzaklaşırım de bunu kayınbederine söyleyemiyorsan kayınvalde söyle (gerçi bizimkinin hoşuna gidiyormuş sonradan öğrendim)canım ya kaç yaşındasın?

sakın ezdirme kendini
ağladığını görürlerse dahada üstüne gidicekler ve seni dahada pıstırıcaklar

bi aN ÖNCE ayrı ev için eşini ikna etmeye bakk cnm

Oyy kiyamam...neden bu firsati onlara veriyorsun ?
nasil mantikta olduklarini az çok anladim...
bagirmak çagirmak da ne demek ya...sende saygisizlik olmasin diye susuyorsun sinirden de agliyorsundur...
o evden ayrilin...ayrilana kadar da alttan almaya çalis...sabretmek lazim ama esinle konus
sonra...bagirmalarina da izin verme. onlarin karsisinda dimdik dur.
gozyaslarini yanliz iken akit, onlara belli etmemeye çalis...zor biliyorum ama...

X