ben ne yapmalıyım arkadaslar

canim sakin yanlarinda aglama,sende saygini bozmadan cevabini ver...
belliki kücüksün diye ezmeye calisiyorlar
böylede olmazki canim...
esinlede bir an önce konus cikin ordan...
bir göz evin olsun ama senin olsun yani...

ah canım ya sen yine mi dertlisin kıyamam ben sana..

ağlama hiç niye üzüyorsun kendini..

eşine artık kesinlikle ayrı eve çıkmak istediğini söyle dayanamıyorum artık de..

kıyamam daha ne kadarda gençsin ya...

bu insanlar niye böyle Allahım sinir oluyorum...

aynı yaştaymışız erken evlenmişsin
konuşmak istersen ben burdayım canım kendine iyi bak öptüm.

Ah be güzelim ah ne diyim sana!!:teselli:

Keskeler hepimizin hayatinda vardir!!:nazar:

18 yasinda evlenmek, ailenden uzak olmak, kayinvalide ile ayni evde oturmak bunlarin hepsi kendi basina birer hata, lakin olan olmus hata hata üstüne....son pismanlikta fayda etmiyor malesef..:nazar:

Fakat ne olursa olsun hayatinin bu yüzden zehir olmasina izin verme!! Kayinpederinle anlasamiyorsan hic olmazsa Kaynanala iyi git, esinle arani bozma, bütün ev halkinla huzursuz yasama!!a.s

Unutmaki ayni evi paylastigin sürece bunlari bir sekilde yasamak zorundasin!:kahve:

Sabir et daha cok kücüksün böyle seyler icin ama basa geldimi cekiliyor iste.:1hug:

neden bu kadar erken evlendin erken evlendin madem neden
beraber oturmayı kabul ettin. tek yapman gereken eşini ikna etmen ama buda zor gibi görünüyor. eşin kaç yaşında?

canım çok küçüksün daha yaa...onlar sana öte git dese içlenip ağlıycak yaştasın daha..bu yaşta haşin kaynana figürüyle başetmen zor zaten...eşinle sakin bi şekilde tatlı dille konuş canım..(off off ne diye ufacık evlenirsiniz ki...çok mu acildi yani..) Allah sabır versin güzelim

allah yardımcın olsun.çok zor bi durum.hem aglamak insanın güçsüzlüğünü yansıtmaz ki.bende aglamadan rahatlayamam.ama bencede aglamadn önce konus esinle üzüldüğünü söyle,sevdigi için kıyamaz erkekler.benim askımda aglamama dayanmazdı eskiden,son zamanlarda bunu kullanıosun demeye basladı.çok zoruma gitti.artık demio ama sositososito

bencede biran önce eşinle konuş böyle evlilik çoook zor nasıl katlanıyorsun canım ya bende kaynanamla alt üst oturuyoruz ben buna bile dayanamıyorum bide aynı evin içinde düşünemiyorum. biran önce kiraya çık bence kendi hayatını yaşa

ağlamanın güçsüzlükle falan alakası yok eşin olayı büyütüp uzatma diye sana öyle söylemiştir. üzme kendini

yaa aksam eşim sanki baska biriydi işten geldi yeni tlf almıştı bugün sonra acım yemek hazırla dedi bana bende hazır neyi hazırlayıayım dedim sonra kalk yemek hazırla diye birkac kere yüksek sesle tekrar etti sinir oldum ya hersey hazır sadece tabagına koyucam yiyecek onuda oturmadan yapamam o bagırınca sinirlendim hazırlamıyorum kalk ye andin dedim daha sonra pc de otururken eski tlf daki fotoları yenisine at dedi bende nerde ne var biliyorum göster atayım dedim sonra bırak atma kalk yanımdan diye annesinin babasının yanında bagırdı bana bende kalktım gittim yatak odasına sinirlenmiştim yarım saat sonra falan geldi ben aglıyordum actı yorganı şimdide aglıyomusun işten gelince hosgeldin deme (ki herzaman derim ) dediğimi yapma sonrada gel buraya agla aferin sana dedi gitti daha sonra tv izlemeye basladı filmi bitince geldi sırtını dönüp yattı niye böyle yapıyosun dedim bana evde misafir gibisin yemek bile hazırlamıyosun kahvaltıda hazırlama bundan sonra dedi ende hazır olan yemegin nesini hazırlayayım daha dedim annesi dönüyor ya ortalıkta o batmıştır daha sonra bende ev ev üstüne olmuyor bak kendi evim olsaydı bende yapardım dedimm oda bal gibi olur niye olmasın dedi:1shok: ben aglamaya basladım şimdide duygu sömürüsü yapıyorsun demezmi bana senağlama dedimki duygu sömürüsüsü yapacak olsaydım 4 aydır kendi kendime oturup aglamazdım dedim sonra sustuk falan sigara içti döndü bana sarıldı hiç bişeyde söylemedi beni cok iyi tanımışşın dedim baya bir knusmadı sonra sinir oldum napayım dedi sinir olunca söylenicek seylermi bunlar dedim sonra bana barıştıkmı falan dedi küs degilim ben dedim ama inın kafama takıldı hepsi siz olsaydınız ne yapardınız böyle bir durumda senağlamaa.s.

canım eşin eve dolu gelmiş zaten..belliki canı sıkkın bişeylere..evde de sizin gerginliğiniz belkide bunaltıyodur..kolay değil bi yanda eşi bi yanda annesi..zor bi dönem geçiriyosunuz eşinle birlikte..hep ondan anlayış bekleme biraz da sen anlayışlı ol eşine karşı..erkeklerin çok hoşuna gitmez her tartışmada ağlayan kadınlar..sinir oluyolar çünkü üzdüklerini anlayıp özür dilemek zor olduğu için bastırıyolar mahcubiyetlerini..sakin ol canım sen..şimdilik :))

ama bben ev ev üstüne olmuyor dediğimde bal gibide olyr dedi bilmiyorums sinirli oldugu içinmi böyle söyledi senağlama:nazar:

yaa kızlar aynı evde yaşamak çok çok zor geliyor bana.bırakın aynı evde oturmayı düşüncesi bile zorr kabullenemiyorum yani ben.benim kayınvalidem üst katımda ama herşeyimiz ayrıdır.kim ne yaparr karışmayızz hiç.maddi durumunuz nedir bilemiyorum ama bence bian önce bu duruma bi çare bulmanız gerekiyor.inşallah en kısa zamanda ayrı bi eviniz olur ve eşinilze mutlu geçinirsiniz.

eşimi çook seviyorum biliyorum oda beni seviyor ama kendimize ait bir evimiz olsun istiyorum ikimizin kurallarının gectiği ama bunu eşimle konusamıyorum

ama bben ev ev üstüne olmuyor dediğimde bal gibide olyr dedi bilmiyorums sinirli oldugu içinmi böyle söyledi senağlama:nazar:

canım sinirle söylemiş..bazen elmaya elma dersin o inadına armut der..her söylediğini cımbızla ayıklayıp kafana takarsan işin zor..gece yatarken tatlı dille sakin sakin konuş..hayatım bitanem ayrı evimiz olsa daha mutlu daha rahat olmazmıyız de..senlede ilgilenemiyorum gönlümce olmuyo böyle.heran gerginlik çıkıcak diye diken üstündeyim zaten de..yolu yordamı var herşeyin canım..hemen surat asıp yüzünü düşürüp hepten ortamı kasma yani..sen tatlı dilli oldukça oda sana karşı mahçup olucak ve düşüncelerini daha can kulağıyla dinliycektir..umarım yani:ecrin_bebek:

bence gerçek güç SABIRDIR...eşinde bunu söylemek istemiş cnm...bak en doğrusu susmak evet susup sabretmek ma bak gerçekten susmak...yani içindende konuşup kendini yormayacaksın...herşeyi akışına bırak...söz gümüşse sükutttt altındır unutma....bak hem ne güzel eşinde senden yana....

X