Ben kötü bencil bi evlat mıyım?

Birbirleriyle anlaşamadıkları için sizinle bağımlı bir ilişki yaşıyorlar. Hayatları boyunca kurban rolünde olacaklar ki siz kurtarıcıları olabilesiniz. Sizin mutluluğunuzu falan istemiyorlar, sadece sizin onları bırakmamanızı istiyorlar. Bağımlı aile en zoru. Allah sabır versin.

Çok yoruldum. Bu evliliği bu dertleri sorunları bu iki insanı 30 yıldır taşıyorum. Biriyle ciddi yola girsem tanıştıracağım bi aile evim bile yok

Çok yoruldum. Bu evliliği bu dertleri sorunları bu iki insanı 30 yıldır taşıyorum. Biriyle ciddi yola girsem tanıştıracağım bi aile evim bile yok
Hiç kötü hissetmeyin öyle bir ev yok diye. Neleri olup, birbirleriyle sözde iyi anlaşan yaşlı çiftler, 40 yaşını aşmış evlatlarına huzur vermiyorlar aynı bağımlılık, her şeye dahil olma isteği yüzünden. Biz birbirimize bağlı bir aile olamadık hiç. Onları tanıdıktan sonra iyi ki ailem böyle değil dedim. Karşı taraf çok yıpranıyor sizin kabul edip, alıştığınız durum yüzünden. İlk ağızdan söylüyorum, zor. Koparın kendinizi, teklifinizi edip geri çekilin. Yapabilirsiniz. Siz kendinizi düşünmezseniz kimse düşünmüyor malesef. İlk yıpratan da en yakınlarınız oluyor.

Yüreğime su serpti sözleriniz iyi ki varsınız

Reactions: Gao
Evlenene kadar eğer size yük olmayacaksa arkadaşlık edebilir belki bu size de iyi gelir yavaş yavaş babanızında düzeni olur .yaptıkları doğru değil ama siz babanızın iyi bir baba olduğunu söylediğiniz için böyle düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…