Ben Evliylen eşimle birliktelik yaşayan kızın yaptıkları

Belki de yok öyle biri?

Hangi erkek kabul eder ki bu durumu?

Bizi bunaltan takıntı yaptığını anonim sitede bile farkettiren birini sevgilisi mi farketmeyecek?

Erkekler kavga çıkarır aralarında düelloya bile çevirirler kadınlar gibi pasif agresif hareketler yoktur onlarda.

Erkekler geçmişi bile kabullenemiyor kadın da.

Hayatıma bakıyorum ex i unuttum demek için uydurulmuş bir karakter sevgilisi
Olayları bazen gerçekten çok saptırıyorsunuz ya.

Daha önceki konunuzda kızınızın eski eşinizin sevgilisini görüp kıskanıp tekrar evlenmenizi söylediğini filan söylemiştiniz. Kızınız sizi erkek arkadaşınızla gördüğünde kıskanmayıp babasını başka bir kadınla görünce neden kıskanıyor mesela. Ha olabilir çocuktur bu ama çocuk zaten bu duruma çoktan aşina olmuş olmalı. Ayrıca daha önce de yazan olmuş erkek arkadaşınız burada sürekli eski eşinizle ilgili konular açtığınızı biliyor mu?
Kızım benim erkek arkadaşımında kıskanıyor evet. Ayırım yapmıyor o konuda

Artık kızınla muhatap oluyor. Kötülüğünü isteme kadının. Onun ilişkide huzursuz olup seni kafaya takması kızına yansır. Bugün iyi olur ama yarın sana kafayı takıp kızına kötü davranabilir.
Onlar iyi mutlu olsun kızın mutlu olsun.
mutlu kadın mutlu hane içi demektir.
Kızın muhatap olacak, ister istemez emeği de olacak kızında.
Ne güzel ilişkin var hayatındaki adama da haksızlık oluyor böyle sen de mutlu ol gez dolaş eğlen aşkını yaşa. Oldu bitti belki de zaten doğru bir eşleşme değildin kızının babasıyla , koptu bitti. Herkes doğru kişiyle mutlu olsun
haklısın. Yaşıyorum zaten ben de hayatımı. Sadece beni zorlayan şeyler var ve zoruma gidiyor bazı şeyler.

haklısın. Yaşıyorum zaten ben de hayatımı. Sadece beni zorlayan şeyler var ve zoruma gidiyor bazı şeyler.
Gitmesin artık boşver. Düşünsene tamam bu kadından ayrıldı onu da aldattı vs sonuçta erkek milleti kesinlikle yalnız kalmayacaktır yeni biri hayatına girdi diyelim belki senin kızını sevmeyecek belki her fırsatta kötülüğünü isteyecek en azından artık bu kadını bir şekilde biliyorsun kızına davranislarini biliyorsun arada çocuğun olmasaydı sana hak verip emin ol burada kadının gıybetini ben de yapardım ama şimdi çocuğun muhatap olduğu için ben de bir anne olduğumdan çok detaylı düşünmek durumundayız.. şu an eski eşin için emin ol en iyi seçenek bu kadın yeni biri daha farklı bir potansiyele sahip olabilir çocuğun açısından bırak sevsinler birbirlerini mutlu olsunlar senin çocuğun etkilenmesin

Ben hala şeyi anlamadım senin kızın babasının sevgilisinin yanında nasıl durmasına izin veriyorsun ? Hani karısı olsa neyse ama güvenilmez bir insan yani sevgilisi. Bana kalırsa önce bu duruma müdahale etmelisin ne haberler okuyoruz

sen neden kızınla alakalı olarak kocanın sevgilisiyle iletişim kurulmasını kabul ediyorsun ki?
seninle iletişim kurması gereken kişiler belli: kızın ve eski kocan
bu kadın ise dış kapının dış mandalı. aradığı zaman açman bile hata
muhatap olman inanılmaz büyük hata, inanılmaz
adamın kendi numarasından veya kızının kendi hattından iletişim kuramıyorsan çocuğu o adama göndermeyeceksin
iletişim sorunu yaşıyorum o yüzden göstermiyorum çocuğu diyeceksin bak bakalım ne yapabiliyor o zaman ?
böyle saçmalık mı olur ya nerde görülmüş babanın sevgilisinin çocuğun annesiyle iletişime geçtiği

hatta eski kocanın numarasından iletişime geçmen bile hata, sadece çocuğunun numarasından iletişim kurulacak
kurulmuyorsa o çocuk o herife gönderilmeyecek
ben evladımla iletişim kuramıyorsam yok sana çocuk falan bundan sonra rüyanda görürsün deyip bi duruş sergileyecektin

gerçekten kendini düşürdüğün durum aşırı saçma sapan, söyleyecek söz bile bulamıyorum
eski kocanın yeni sevgilisinin durumlarını hikayelerini kafaya takıp buraya konu açmak falan acilen bi uzmandan destek alman lazım
hayat devam ediyor hala eskiye bu kadar takılı kalmak hala eski olanla bu kadar ilgilenmek hiç normal değil
seni sokak ortasında yerlerde döverek rezil rüsva eden kadınlık insanlık gururunu bitiren adamla alakalı konularda kıskanılma duygusuyla egonu tatmin ediyor olman ciddi psikolojik sorunların belirtisi
bence artık kendine gelmelisin ve hayatına devam etmelisin insanlar boşanabilir artık unutman lazım geride bırakman lazım açtığın her konu eski kocanla alakalı
biraz kendini sev biraz özdeğerini yükselt ki sana zamanında yapmadığı kalmamış bi adamı düşünmekten hala onunla ve onunla alakalı şeylerle ilgilenmekten kurtulmalısın
yani dünyanın en mükemmel evliliğini yaşamış olsan şu an unutamamış olmanı anlayabilirdim
ama insan kendisine yapmadığı kalmamış dayakçı bi herifin nesini hala düşünür ?
allah belasını versin benden uzak şeytana yakın olsun deyip adını duyduğun an tüylerinin ürpermesi lazımken sen daha yok sevgilisinin hikayeleri yok bilmem ne diyerek ego tatmin etme peşindesin, kendine bunu yapma artık yapma. toparlan en kısa zamanda
aldatıldın dayaklar yedin hatta öldürebilirdi bile kurtulmuşsun elinden ama hala kafan bu adamda. bu adam hala senin gündeminde yahu
yaşın genç hayat çok kısa hele hala böyle şeylere harcamak için çook daha kısa

Ben hala şeyi anlamadım senin kızın babasının sevgilisinin yanında nasıl durmasına izin veriyorsun ? Hani karısı olsa neyse ama güvenilmez bir insan yani sevgilisi. Bana kalırsa önce bu duruma müdahale etmelisin ne haberler okuyoruz
ne yapabilirim ki? aynı evde yaşıyorlar. 2 yaşından beri her gittiğinde o kız bakıyor bırakacak kimsesi yok

sen neden kızınla alakalı olarak kocanın sevgilisiyle iletişim kurulmasını kabul ediyorsun ki?
seninle iletişim kurması gereken kişiler belli: kızın ve eski kocan
bu kadın ise dış kapının dış mandalı. aradığı zaman açman bile hata
muhatap olman inanılmaz büyük hata, inanılmaz
adamın kendi numarasından veya kızının kendi hattından iletişim kuramıyorsan çocuğu o adama göndermeyeceksin
iletişim sorunu yaşıyorum o yüzden göstermiyorum çocuğu diyeceksin bak bakalım ne yapabiliyor o zaman ?
böyle saçmalık mı olur ya nerde görülmüş babanın sevgilisinin çocuğun annesiyle iletişime geçtiği

hatta eski kocanın numarasından iletişime geçmen bile hata, sadece çocuğunun numarasından iletişim kurulacak
kurulmuyorsa o çocuk o herife gönderilmeyecek
ben evladımla iletişim kuramıyorsam yok sana çocuk falan bundan sonra rüyanda görürsün deyip bi duruş sergileyecektin

gerçekten kendini düşürdüğün durum aşırı saçma sapan, söyleyecek söz bile bulamıyorum
eski kocanın yeni sevgilisinin durumlarını hikayelerini kafaya takıp buraya konu açmak falan acilen bi uzmandan destek alman lazım
hayat devam ediyor hala eskiye bu kadar takılı kalmak hala eski olanla bu kadar ilgilenmek hiç normal değil
seni sokak ortasında yerlerde döverek rezil rüsva eden kadınlık insanlık gururunu bitiren adamla alakalı konularda kıskanılma duygusuyla egonu tatmin ediyor olman ciddi psikolojik sorunların belirtisi
bence artık kendine gelmelisin ve hayatına devam etmelisin insanlar boşanabilir artık unutman lazım geride bırakman lazım açtığın her konu eski kocanla alakalı
biraz kendini sev biraz özdeğerini yükselt ki sana zamanında yapmadığı kalmamış bi adamı düşünmekten hala onunla ve onunla alakalı şeylerle ilgilenmekten kurtulmalısın
yani dünyanın en mükemmel evliliğini yaşamış olsan şu an unutamamış olmanı anlayabilirdim
ama insan kendisine yapmadığı kalmamış dayakçı bi herifin nesini hala düşünür ?
allah belasını versin benden uzak şeytana yakın olsun deyip adını duyduğun an tüylerinin ürpermesi lazımken sen daha yok sevgilisinin hikayeleri yok bilmem ne diyerek ego tatmin etme peşindesin, kendine bunu yapma artık yapma. toparlan en kısa zamanda
aldatıldın dayaklar yedin hatta öldürebilirdi bile kurtulmuşsun elinden ama hala kafan bu adamda. bu adam hala senin gündeminde yahu
yaşın genç hayat çok kısa hele hala böyle şeylere harcamak için çook daha kısa
o zaman tabletinden ulaşamadığım için mecbur açtım telefonunu. yoksa kızımla konuşamıyordum kendi tableti olmasına rağmen ulaşamıyordum.
yoksa tabiki bende muhattap olmazdım mecbur kalmasam.

Yani kabul ediyorsa bu kadar sıkı stalkı adam da bilemiycem 😀
bu kadar sıkı stalk dediğin sadece wp da paylaştığı durumları görüyorum insta hesabı açıp fake hesaptan takip ediyomuşum gibi yorum yapmayın ya

Demek ki kendine güvenmiyor ki seni kıskanıyor. Ee sen niye bunu problem ediyorsun ki. Artık kızın yanında olduğu için numarasını engelle geç. Yani birbirinize nispet yapar gibi sevgilelerinizin fotoğrafını paylaşmanız çok komik.

X