Ben Evliylen eşimle birliktelik yaşayan kızın yaptıkları

beklemicem ölmüş görücem çocuğuna da bir çöp dahi istememeye yemin ettim. yani hiç muhattap olmamak görmezden gelmek en doğrusu haklısın. evet istiyorum ama beklemicem artık ne halleri varsa görsünler. bu takıntının bana zarar verdiğinin farkındayım bir beklenti içine girmicem.

Yani bekledigin sey 10 yil belki 20 yil sonra gerçekleşir. O zamana kadar beklemek cidden yorucu

Kızlar benim kızım babasına gittiğinde eşimin sevgilisi(beni aldattığı kadın) kızım orda kaldığı sürece benim kızıma baktı, ve bu süreçte kızımın tableti olmasına rağmen kızımla konuşayım diye hep kendi telefonundan aramıştı. bunu o zaman normal düşündüm ama şimdilerde anlıyorum ki sırf benimle iletişşime geçmek için yaptığını anlamaya başladım.
son zamanlarda eşimle wp üzerinden çok sık resim paylaşıp nispet yapar gibi yazılar yazıyor :KK70: sanki ben onun sevgilisini elinden çalmak için çabam varmış gibi davranıyor. kızıma sordukları zaten apayrı şeyler, kızıma annen nasıl giyiniyor, annen güzel mı, bana annenin kıyafetlerinden seç filan demiş. annenle baban nasıl konuşuyor güzel mı yoksa tartışıyor mu? kızıma da burda olanları sakın annene anlatma annen üzülür babanla kavga ederler demiş. kızım da bana hiçbirşey anlatmıyor ama benim yakın bir arkadaşıma anlattı. neyse kızım geldiğinden beri sürekli nispet yapmak için eşimi tek başına paylaşıyor ve durumunu birtek bana açıyor. onu da kızımın tabletinden msj gelmişti babasından onu açmak için baktığımda kızın durumunun kızıma açık olmadığından anladım. (telefon numarasını kızımın tabletine kendisi eklemiş onu da belirteyim, yani durumunu herkese açık yapsaydı kızımdan da görünürdü :KK70: )
neden böyle şeyler yaptığını anlamıyorum beni kendisi gibi başkasının kocasına göz koyacağımı filan zannediyor sanırım :KK70:
bende benim sevgilimle bir resim paylaştım ki eski eşimle bir alakam olmadığını anlasın bu tarz şeylerden vazgeçsin diye ama hiç bir işe yaramadı hala nispet yapıp printerestten resim alıp 50 bin tl lik saat filan paylaşıyor. neden böyle şeylere gerek duyar ki bir kadın?
Bence hicccc onemsemeyin 😃😎. Bakın onu amacina ulastirmayin. O bilmese bile sizi onun bu hareketlerinin mesgul ettigini sonucta amacina ulasmis oluyor, degermi hem bu bana yakışırmi diye telkin verip omzunuzdan arkaya firlativerin bu konu bile olmayan konuyu.

Her ne kadar takmiyorum sansada insan kendisini aldattığı kadın ile eski esinin mutlu olmasini belirli bi zaman istemiyor bunu. Ilahi adalet tecelli etsin diye. Aynisini yasadim az cok biliyorum ama sonra hic umrunda olmuyor insanın. Kendi degerinin %100 farkındalığına yine kavusunca.
Sizin bu soruyu sorma amaciniz illaki bu demiyorum ama herneyse sizce degermi? 5 dk bile takmayin degerli zamaniniza yazik. Yeterki kiziniza daha fazla zarar vermesin onemli olan bu. Siz hic misilleme yapmayin. Ister istemez cocuga bilenebilir, bu karekterler boyle malesef.

Son olarak size daha öncede yazdigimi tekrar yazmadan edemedim.. eğer bir insan bir şeyin ispatına giriyorsa orada mutsuzluk vardır net! ve Bırakı n ne yaparsa yapsın, sorunlu deyin gecin 😁✌️

Bence hicccc onemsemeyin 😃😎. Bakın onu amacina ulastirmayin. O bilmese bile sizi onun bu hareketlerinin mesgul ettigini sonucta amacina ulasmis oluyor, degermi hem bu bana yakışırmi diye telkin verip omzunuzdan arkaya firlativerin bu konu bile olmayan konuyu.

Her ne kadar takmiyorum sansada insan kendisini aldattığı kadın ile eski esinin mutlu olmasini belirli bi zaman istemiyor bunu. Ilahi adalet tecelli etsin diye. Aynisini yasadim az cok biliyorum ama sonra hic umrunda olmuyor insanın. Kendi degerinin %100 farkındalığına yine kavusunca.
Sizin bu soruyu sorma amaciniz illaki bu demiyorum ama herneyse sizce degermi? 5 dk bile takmayin degerli zamaniniza yazik. Yeterki kiziniza daha fazla zarar vermesin onemli olan bu. Siz hic misilleme yapmayin. Ister istemez cocuga bilenebilir, bu karekterler boyle malesef.

Son olarak size daha öncede yazdigimi tekrar yazmadan edemedim.. eğer bir insan bir şeyin ispatına giriyorsa orada mutsuzluk vardır net! ve Bırakı n ne yaparsa yapsın, sorunlu deyin gecin 😁✌️
tamam öyle yapıcam bugün itibariyle ilgilenmiyorum eski eşimi de ölmüş sayıyorum. bundan sonra kızım için bir çorap dahi istememeye karar verdim muhattap olmamak için. çok teşekkür ederim :KK49:

Sizi tanimam, forumu canım sıkıldıkça vakit buldukca acar bakarim. Cok aktif degilimdir yani. Ama sizin birkac defa eski es konularinizi gordum. Disaridan bi gozle bana eski esinizi takinti haline getirdiginizi dusundurdunuz. Bence bosverin artik bitmis gitmis. Iki tarafta yeni hayatinda mutlu olsun ve birlikteliginizden dunyaya gelen yavru icin yasayin. Evlat herseydir, onun icin seviyeli bi iliski kurmak zorundasiniz. Ozel hayatlarinizi irdelemeyin.

Sadece çocuğa üzülüyorum sorguya çekiliyor zavallı yavrum Allah anne babaninda hayırlısını versin

Bundan birkaç konu öncesinde de Bizzat ben Eşinize takıntı yaptığınızı yazmıştım ama hayır diye kendinizi öldürmüştünüz şimdi görüyoruz ki Evet siz o adamı unutamamışsınız
İnanın karşı taraftan bakınca ezik görünüyorsunuz belki farkında değilseniz uyanın diye yazdım emin olun sizle ilgili konuşup gülüyorlardir biraz ağır yazdım ki etkilenin kendinize çeki düzen verin diye başka ne diyeyim Allah o yavrunun yardımcısı olsun amin

tamam öyle yapıcam bugün itibariyle ilgilenmiyorum eski eşimi de ölmüş sayıyorum. bundan sonra kızım için bir çorap dahi istememeye karar verdim muhattap olmamak için. çok teşekkür ederim :KK49:
Rica ederim. Ama lütfen böyle bir şey yapmayın yani duygularınızı karıştırmayın. Tabii ki çocuğunuzun ihtiyacı bir şey olduğunda gerekiyorsa babadan isteyeceksiniz, bu muhatap olmak değildir. O apayrı bir şey ama dediğim gibi inanın takmayın.

Son olarak da tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim benim eski eşim beni aldattığı kadından ayrılip sonra baska bir kadin ile evlendi. Kadın bildiğiniz ruh hastasıydı. Sizin eski eşinizin sevgilisinin yaptıklarının çok daha fazlasını yaptı işte beni kıskanıyordu, kızımı kıskanıyordu. Eski eşimi tum ailesiyle küstürdü vs vs. Surekli cok mutluyuz ispatlari. Gülüp geciyorduk biz kizimla.

Yani böyle takıntılı insanlar zaten erkeğe de huzur vermiyorlar yani eninde sonunda o ilişki ya da evlilik bitiyor. Nitekim eski esimde boşandı ruh hastasiydi diyormus 😁. Sevgiler 🙋🏻‍♀️

ben kimseye nispet yapmaya çalışmıyorum aksine hayatımda biri olduğunu bilsin benim boşadığım adamın peşinde zannetmesin diye paylaştım.
Bence 1 kere paylasmak iyi olur belki sakinlesirde cocugada sorular sormaya gerek duymaz ama devamina gerek yok bence. Seviyesine dusmeyin. Ustu kapalı yaris gibi olur buda yine cocugunuza yansir hemde seviyesine dusmeyin yani.

Jameya aldatıldığın için silemiyorsun sanki. Eski eşinin mutsuz olmasını istiyor ve haklısın. Çok acı çektin. Ama bırak artık... Engelle lazım oldu mu açarsın... Sevgilinde varmış, önüne bak...

Bence 1 kere paylasmak iyi olur belki sakinlesirde cocugada sorular sormaya gerek duymaz ama devamina gerek yok bence. Seviyesine dusmeyin. Ustu kapalı yaris gibi olur buda yine cocugunuza yansir hemde seviyesine dusmeyin yani.
Bir kere paylaştım ben daha fazla değil sadece hayatımda birinin olduğunu gördün de nispet yapmaya devam etmesin diye.

Jameya aldatıldığın için silemiyorsun sanki. Eski eşinin mutsuz olmasını istiyor ve haklısın. Çok acı çektin. Ama bırak artık... Engelle lazım oldu mu açarsın... Sevgilinde varmış, önüne bak...
Silemiyor değilim sadece zoruma giden şeyler var. Onları aşmam gerekiyor ve hiçbir şekilde hırs yapmamam gerekiyor ne halleri varsa görsün demem gerekiyor ama çabalarını gördükçe sinirlenip hırslanıyorum bende

Neden hırslanıyorum ben aldatıldım,ama sanki ben aldatmışım gibi davranan bir eski eş, aldatıldığım kadın da sanki ben elinden kocasını almak için çabalıyormuşum gibi davranışlar sergiliyor o yüzden sinirleniyorum.

Neden hırslanıyorum ben aldatıldım,ama sanki ben aldatmışım gibi davranan bir eski eş, aldatıldığım kadın da sanki ben elinden kocasını almak için çabalıyormuşum gibi davranışlar sergiliyor o yüzden sinirleniyorum.
Aldatıldın evet hiç hak etmedin…
Ama yaşandı ve bitti…
Yaşattığını onun da yaşayacağından emin bir şekilde hayatına dik durup devam etmen gerekiyor…

Yaşandı bitti…

Hayatındaki kişiye haksızlık ediyorsun. O noktadasın şu an.

Anlıyorum, belki aynı şeyi yaşasak bende yaparım... Ama inan sağlıklı değil. Farkına varıp vazgeçmen en iyisi... Bıraksan sevgilinle mutlu olacaksın...

Aldatıldın evet hiç hak etmedin…
Ama yaşandı ve bitti…
Yaşattığını onun da yaşayacağından emin bir şekilde hayatına dik durup devam etmen gerekiyor…

Yaşandı bitti…

Hayatındaki kişiye haksızlık ediyorsun. O noktadasın şu an.
Haklısın kuzum ona haksızlık yapmamam gerekiyor. Dediğim gibi bıraktım muhattap dahi olmicam

Anlıyorum, belki aynı şeyi yaşasak bende yaparım... Ama inan sağlıklı değil. Farkına varıp vazgeçmen en iyisi... Bıraksan sevgilinle mutlu olacaksın...
Mutluyum aslında erkek arkadaşımla. Hatta bu zamana kadar hayatıma giren en düzgün insan. Çok seviyor Çok seviliyorum. Çok saygılı bir ilişkimiz var. Ama eski eşime olan hırsımı atanıyorum üzerimden o da dediğim gibi çok haksızlığa uğradım. Neyse kapattım bugün itibariyle daha adını anmam💁🏻‍♀️

Kızlar benim kızım babasına gittiğinde eşimin sevgilisi(beni aldattığı kadın) kızım orda kaldığı sürece benim kızıma baktı, ve bu süreçte kızımın tableti olmasına rağmen kızımla konuşayım diye hep kendi telefonundan aramıştı. bunu o zaman normal düşündüm ama şimdilerde anlıyorum ki sırf benimle iletişşime geçmek için yaptığını anlamaya başladım.
son zamanlarda eşimle wp üzerinden çok sık resim paylaşıp nispet yapar gibi yazılar yazıyor :KK70: sanki ben onun sevgilisini elinden çalmak için çabam varmış gibi davranıyor. kızıma sordukları zaten apayrı şeyler, kızıma annen nasıl giyiniyor, annen güzel mı, bana annenin kıyafetlerinden seç filan demiş. annenle baban nasıl konuşuyor güzel mı yoksa tartışıyor mu? kızıma da burda olanları sakın annene anlatma annen üzülür babanla kavga ederler demiş. kızım da bana hiçbirşey anlatmıyor ama benim yakın bir arkadaşıma anlattı. neyse kızım geldiğinden beri sürekli nispet yapmak için eşimi tek başına paylaşıyor ve durumunu birtek bana açıyor. onu da kızımın tabletinden msj gelmişti babasından onu açmak için baktığımda kızın durumunun kızıma açık olmadığından anladım. (telefon numarasını kızımın tabletine kendisi eklemiş onu da belirteyim, yani durumunu herkese açık yapsaydı kızımdan da görünürdü :KK70: )
neden böyle şeyler yaptığını anlamıyorum beni kendisi gibi başkasının kocasına göz koyacağımı filan zannediyor sanırım :KK70:
bende benim sevgilimle bir resim paylaştım ki eski eşimle bir alakam olmadığını anlasın bu tarz şeylerden vazgeçsin diye ama hiç bir işe yaramadı hala nispet yapıp printerestten resim alıp 50 bin tl lik saat filan paylaşıyor. neden böyle şeylere gerek duyar ki bir kadın?
Niye resimlere bakıyorsunuz? Sizin gördüğünüzü görüyor karşı taraf, ya numarasını kaydetmeyin bile, silin gitsin. Kızınızla her türlü konuşursunuz.
Haa kayıtlı olacaksa da sona alın görmeyin attığı durumları falan, ilgilenmeyin boş verin.

Niye resimlere bakıyorsunuz? Sizin gördüğünüzü görüyor karşı taraf, ya numarasını kaydetmeyin bile, silin gitsin. Kızınızla her türlü konuşursunuz.
Haa kayıtlı olacaksa da sona alın görmeyin attığı durumları falan, ilgilenmeyin boş verin.
Ne bileyim baktım öyle de bundan sonra ilgilenmiyorum. Benim gördüğümü göremiyor bu arada okundu bilgisini kapattığınızda karşı taraf sizin baktığınızı göremiyor

o zaman tabletinden ulaşamadığım için mecbur açtım telefonunu. yoksa kızımla konuşamıyordum kendi tableti olmasına rağmen ulaşamıyordum.
yoksa tabiki bende muhattap olmazdım mecbur kalmasam.
hadi bi kerelik olsa anlarım ama sizde bu durum rutine binmiş durumda. neden ?
sen rahatsız olmuyor musun adamın sevgilisiyle muhatap olmaya ?
duygusallıkla değil mantıkla cevap ver lütfen hakaret gibi bişey bu insan kendini o kişiyle muhatap olmaya layık görür mü ?
kadın senin kocan evliyken kocanla beraberdi yahu
bu kadar ahlak yoksunu bir insanla sen o çocuğu nasıl aynı evde tutabiliyorsun?
hiç mi düşünmüyorsun bu kadın benim evladıma kötü örnek olur diye ?
sizin evliliğinize zarar vermiş bir insan çocuğuna neden zarar vermesin ?
o kadınla çocuğunu bir araya getirmek çocuğunun psikolojisi için iyi bişey mi ?
konuşamıyorsan görüşemiyorsan iletişim kuramıyorsan hatta o baba müsveddesi adam olup evladına bakmak yerine elin karısına bırakıyorsa yollamayacaksın o çocuğu arkadaş!!! görmeyecek o zaman!!
çocuğun ne işi var o kadının yanında?? sen için rahat bi şekilde nasıl bırakabiliyorsun inanılmaz sinirlendiğim bi konu oldu bu şu an kk'da ya
sen bunları düşüneceğine hala o kadın ne paylaşmış onun derdindesin pess!!
gerçekten bunu mu dert etmen lazım yoksa kızını mı?

X