Ben Evliylen eşimle birliktelik yaşayan kızın yaptıkları

O kadının wp paylaşımlarına bakmamanı öneririm. Sen baktıkça, beni takip ediyor diye düşünüyordur kesin. Her ne kadar seni onunla aldatmış olsa bile, seni kadının kıskandığına eminim. Çünkü çocuk için hala eski eşinle görüşüyorsunuz. Sinir oluyordur. Bırak kendi kendine sinirini yaşasın, durumuna falan hiç bakma, sende ekliyse sil, engelleme, umursadığını düşünür engellersen.

Demek ki kendine güvenmiyor ki seni kıskanıyor. Ee sen niye bunu problem ediyorsun ki. Artık kızın yanında olduğu için numarasını engelle geç. Yani birbirinize nispet yapar gibi sevgilelerinizin fotoğrafını paylaşmanız çok komik.
ben kimseye nispet yapmaya çalışmıyorum aksine hayatımda biri olduğunu bilsin benim boşadığım adamın peşinde zannetmesin diye paylaştım.

bu kadar sıkı stalk dediğin sadece wp da paylaştığı durumları görüyorum insta hesabı açıp fake hesaptan takip ediyomuşum gibi yorum yapmayın ya
Konudaki yorumlarını okut şanslı sevgiline o zaman, konularını ya da. Nıspet için onun fotografını paylastıgını, kadının senı kıskanmasından keyıf aldıgını falan...Bilemedim ya.

Yaptıgı cocukca ve basıt işler ama ben eşim diye bahsetmenizi anlayamadım .hani bir olur yanlışlıkla anlarım ama 3 kere eşim demişsiniz..
Bence sona alın hıc bakmayın gormeyın boşverin
eski eşim yazdım ya eşim diye bir yerde yanlışlıkla yazmışım

Kızlar benim kızım babasına gittiğinde eşimin sevgilisi(beni aldattığı kadın) kızım orda kaldığı sürece benim kızıma baktı, ve bu süreçte kızımın tableti olmasına rağmen kızımla konuşayım diye hep kendi telefonundan aramıştı. bunu o zaman normal düşündüm ama şimdilerde anlıyorum ki sırf benimle iletişşime geçmek için yaptığını anlamaya başladım.
son zamanlarda eşimle wp üzerinden çok sık resim paylaşıp nispet yapar gibi yazılar yazıyor :KK70: sanki ben onun sevgilisini elinden çalmak için çabam varmış gibi davranıyor. kızıma sordukları zaten apayrı şeyler, kızıma annen nasıl giyiniyor, annen güzel mı, bana annenin kıyafetlerinden seç filan demiş. annenle baban nasıl konuşuyor güzel mı yoksa tartışıyor mu? kızıma da burda olanları sakın annene anlatma annen üzülür babanla kavga ederler demiş. kızım da bana hiçbirşey anlatmıyor ama benim yakın bir arkadaşıma anlattı. neyse kızım geldiğinden beri sürekli nispet yapmak için eşimi tek başına paylaşıyor ve durumunu birtek bana açıyor. onu da kızımın tabletinden msj gelmişti babasından onu açmak için baktığımda kızın durumunun kızıma açık olmadığından anladım. (telefon numarasını kızımın tabletine kendisi eklemiş onu da belirteyim, yani durumunu herkese açık yapsaydı kızımdan da görünürdü :KK70: )
neden böyle şeyler yaptığını anlamıyorum beni kendisi gibi başkasının kocasına göz koyacağımı filan zannediyor sanırım :KK70:
bende benim sevgilimle bir resim paylaştım ki eski eşimle bir alakam olmadığını anlasın bu tarz şeylerden vazgeçsin diye ama hiç bir işe yaramadı hala nispet yapıp printerestten resim alıp 50 bin tl lik saat filan paylaşıyor. neden böyle şeylere gerek duyar ki bir kadın?
Jameya iyisin hoşsun zor şeyler yaşamışsın belli ama kurtulmuşsun da. Son 10 konuna gir bi bak istisnasız hepsinin ana karakteri eski eşin. Değilim diyorsun ama gerçekten takıntılı gibi bi halin var. Bir destek mi alsan acaba? Hayatındaki insana da ayıp.

Yaptıgı cocukca ve basıt işler ama ben eşim diye bahsetmenizi anlayamadım .hani bir olur yanlışlıkla anlarım ama 3 kere eşim demişsiniz..
Bence sona alın hıc bakmayın gormeyın boşverin
ben evliyken birliktelik yaşayan yazdım. konu içerisinde bir yorumumda yanlışlıkla eşim yazdım

Buda ilgilenmek demek . Sizin için tamamen bitip artık iyiliğide kötülüğüde umrunuzda olmadıgı zaman gercekten bitmiştir
bundan sonra bunu yapıcam zaten. kızım için dahi bir çöp bile istemicem. nafakasını gönderirse gönderir göndermezse de bakarım aslanlar gibi onu da ölmüş gibi davranırım.

Rahatsız olduğum ve hayatımdan çıkartmak istediğim kişileri heryerden engelliyorum . Benjm canım çok kıymetli 🙈Ne onun özelini görüyorum ne de kendi özelimizi görmesine izin veriyorum. Diğer türlüsü çok yorucu olur. Bakın sizin için bile bir mevzu olmuş ve buraya konu açmışsınız. Benim kafam bu şekilde çok rahat. Bence eski eşiniz o kadının kızınız ile zaman geçirmesine izin veriyor ise demekki ciddi bir ilişkileri var. Dünyanın 100 türlü hali var bırakın kızınız eski eşiniz ve kuracağı aile ile iyi ilişkileri olsun

Kızlar benim kızım babasına gittiğinde eşimin sevgilisi(beni aldattığı kadın) kızım orda kaldığı sürece benim kızıma baktı, ve bu süreçte kızımın tableti olmasına rağmen kızımla konuşayım diye hep kendi telefonundan aramıştı. bunu o zaman normal düşündüm ama şimdilerde anlıyorum ki sırf benimle iletişşime geçmek için yaptığını anlamaya başladım.
son zamanlarda eşimle wp üzerinden çok sık resim paylaşıp nispet yapar gibi yazılar yazıyor :KK70: sanki ben onun sevgilisini elinden çalmak için çabam varmış gibi davranıyor. kızıma sordukları zaten apayrı şeyler, kızıma annen nasıl giyiniyor, annen güzel mı, bana annenin kıyafetlerinden seç filan demiş. annenle baban nasıl konuşuyor güzel mı yoksa tartışıyor mu? kızıma da burda olanları sakın annene anlatma annen üzülür babanla kavga ederler demiş. kızım da bana hiçbirşey anlatmıyor ama benim yakın bir arkadaşıma anlattı. neyse kızım geldiğinden beri sürekli nispet yapmak için eşimi tek başına paylaşıyor ve durumunu birtek bana açıyor. onu da kızımın tabletinden msj gelmişti babasından onu açmak için baktığımda kızın durumunun kızıma açık olmadığından anladım. (telefon numarasını kızımın tabletine kendisi eklemiş onu da belirteyim, yani durumunu herkese açık yapsaydı kızımdan da görünürdü :KK70: )
neden böyle şeyler yaptığını anlamıyorum beni kendisi gibi başkasının kocasına göz koyacağımı filan zannediyor sanırım :KK70:
bende benim sevgilimle bir resim paylaştım ki eski eşimle bir alakam olmadığını anlasın bu tarz şeylerden vazgeçsin diye ama hiç bir işe yaramadı hala nispet yapıp printerestten resim alıp 50 bin tl lik saat filan paylaşıyor. neden böyle şeylere gerek duyar ki bir kadın?
of gül geç demek ki ex kocanıza çok aşık ve kaybetmekten korkuyor

Jameya ben aldatilsam bende eski esim sokaklarda sürünsün, ac sefil kalsin, bir bardak su bile bulamasin isterim.
Ancak ne var biliyor musun surekli ilahi adalet beklemek, kiskaniyor mu diye dusunmek, eski esinin sana yem atip yoklamasi vs senin onune bakmani engelliyor. Ilahi adalet tecelli eder umarim ama ne zaman tecelli edecek diye tetikte beklemekten vazgecmelisin. Bunun sonu sana zarar. Bu adam yarın o kadinla evlenecek, cocuk yapacak, dahada fazla yikilacaksin. Birak napiyolarsa yapsinlar

Jameya ben aldatilsam bende eski esim sokaklarda sürünsün, ac sefil kalsin, bir bardak su bile bulamasin isterim.
Ancak ne var biliyor musun surekli ilahi adalet beklemek, kiskaniyor mu diye dusunmek, eski esinin sana yem atip yoklamasi vs senin onune bakmani engelliyor. Ilahi adalet tecelli eder umarim ama ne zaman tecelli edecek diye tetikte beklemekten vazgecmelisin. Bunun sonu sana zarar. Bu adam yarın o kadinla evlenecek, cocuk yapacak, dahada fazla yikilacaksin. Birak napiyolarsa yapsinlar
beklemicem ölmüş görücem çocuğuna da bir çöp dahi istememeye yemin ettim. yani hiç muhattap olmamak görmezden gelmek en doğrusu haklısın. evet istiyorum ama beklemicem artık ne halleri varsa görsünler. bu takıntının bana zarar verdiğinin farkındayım bir beklenti içine girmicem.

Arkadaşlar ya burada para toplayıp Jameya'yı terapiye gönderelim ya da yazdıklarına cevp vermeyelim çunku anlamıyor

X