Ben Evliylen eşimle birliktelik yaşayan kızın yaptıkları

Karşı tarafa bu kozu siz veriyorsunuz. O da kullanıyor tepe tepe. Siz evliyken kocanızla birlikte olan kişinin storylerine niye bakıyorsunuz ki. Wp storysinin size özel olduğunu bile bile açıyorsunuz yalan olduğunu da düşünmenize rağmen. Karşı tarafın storylerini açmayacaksınız ki size nispet yaptığın düşünmeyecek ben artık samimi olmadığım arksdaalarımın storysini yanlışlıkla pat diye bi iki kez açtım diye sessize aldım mesela. Ne gör seytanı ne oku Kulhuvallah’ı. Sizi çatlatırsınız düşünen birine prim veriyorsunuz

Ayrica simdiki sevgiliniz adina cok uzuldum. asla sizle beraber olmak istemezdim.
Bundan da bahsetmek lazım.

İyileşmemiş bir acının yara bandı, törpülenemeyen hırsların maskesi durumunda yeni sevgili.

Bir de kendisinden her bakımdan mükemmel bir erkek diye bahsediyor.

Gerçekten iyi bir adamsa arka planda yaşanan bu olaylar ona büyük haksızlık.

Sizi ilk aradığında konuşup sonra ex eşinizi arayarak çocuk hakkında sadece kendisiyle iletişim kurmak istediğinizi söylemeliydiniz. Numarasını kaydedip durumlarına bakmanız gerçekten çok komik. Ne münasebet eşimin eski karısının numarasını niye kaydedeyim ki? Baştan hata yapmışsınız.

Daha önceki konunuzda kızınızın eski eşinizin sevgilisini görüp kıskanıp tekrar evlenmenizi söylediğini filan söylemiştiniz. Kızınız sizi erkek arkadaşınızla gördüğünde kıskanmayıp babasını başka bir kadınla görünce neden kıskanıyor mesela. Ha olabilir çocuktur bu ama çocuk zaten bu duruma çoktan aşina olmuş olmalı. Ayrıca daha önce de yazan olmuş erkek arkadaşınız burada sürekli eski eşinizle ilgili konular açtığınızı biliyor mu?

Bundan da bahsetmek lazım.

İyileşmemiş bir acının yara bandı, törpülenemeyen hırsların maskesi durumunda yeni sevgili.

Bir de kendisinden her bakımdan mükemmel bir erkek diye bahsediyor.

Gerçekten iyi bir adamsa arka planda yaşanan bu olaylar ona büyük haksızlık.

Belki de yok öyle biri?

Hangi erkek kabul eder ki bu durumu?

Bizi bunaltan takıntı yaptığını anonim sitede bile farkettiren birini sevgilisi mi farketmeyecek?

Erkekler kavga çıkarır aralarında düelloya bile çevirirler kadınlar gibi pasif agresif hareketler yoktur onlarda.

Erkekler geçmişi bile kabullenemiyor kadın da.

Hayatıma bakıyorum ex i unuttum demek için uydurulmuş bir karakter sevgilisi

valla kimse kusura bakmasın ben hiç de öyle yürü git engelleci değilim.

aldatılmış yutmamış boşanmış
yeni bir hayat kurmuş
üstüne bir de çocuğu büyütmüş
bırakın da metresin kuduruşunu izlesin 💪

yeni bir hayat kurmuş

Her hafta konu açmasa eski eşle ilgili sıkıntı yok.

yeni bir hayat kurmuş
Iyi ozaman gidip sevgilinize de anlatirsiniz bak askim ex kocamin sevgilisi nasil da beni kiskaniyor diye. cidden bu mu ya?? Cok klise olucak ama size yapilsa ohh kudursun tabi dermiydiniz yeni sevgilinize ?

Iyi ozaman gidip sevgilinize de anlatirsiniz bak askim ex kocamin sevgilisi nasil da beni kiskaniyor diye. cidden bu mu ya?? Cok klise olucak ama size yapilsa ohh kudursun tabi dermiydiniz yeni sevgilinize ?
ben anlattığı konu üzerinden yorum yaptım.

evet benim param yok belki ama gerçekten huzurlu bir hayatım var. doğru söylüyorsun teşekkür ederim. ileriye bakıcam ve hiç ilgilenmicem bundan sonra.
Her konuda bunu yazıyorsunuz ama tekrar yeni bir konuyla geliyorsunuz.Bu sefer dediğinizi yaparsınız umarım

Artık kızınla muhatap oluyor. Kötülüğünü isteme kadının. Onun ilişkide huzursuz olup seni kafaya takması kızına yansır. Bugün iyi olur ama yarın sana kafayı takıp kızına kötü davranabilir.
Onlar iyi mutlu olsun kızın mutlu olsun.
mutlu kadın mutlu hane içi demektir.
Kızın muhatap olacak, ister istemez emeği de olacak kızında.
Ne güzel ilişkin var hayatındaki adama da haksızlık oluyor böyle sen de mutlu ol gez dolaş eğlen aşkını yaşa. Oldu bitti belki de zaten doğru bir eşleşme değildin kızının babasıyla , koptu bitti. Herkes doğru kişiyle mutlu olsun

yeni bir hayat kurmuş
😍 dimi ya bence de

X