Ben Evliylen eşimle birliktelik yaşayan kızın yaptıkları

evet benim param yok belki ama gerçekten huzurlu bir hayatım var. doğru söylüyorsun teşekkür ederim. ileriye bakıcam ve hiç ilgilenmicem bundan sonra.
Bunu aşmak için YouTube dan bakabilirsin . Adam güneş in kendini affet kitabı var öneririm internette de videoları var . Kişisel farkındalığını kendini geliştirirsen herşey yoluna girer.

Konularını biliyorum, ben seni linçlemicem. Lütfen önüne bak, psikolojik destek al ve gerekiyorsa ilaçlı tedavi ol. Obsesyon olmuş artık sende bu konu. Nafaka arttırımı olmuyor mu ya? 2000 küsür çok komik bir rakam. Adam madem zengin neden o kadar az veriyor kızına?

Bunu aşmak için YouTube dan bakabilirsin . Adam güneş in kendini affet kitabı var öneririm internette de videoları var . Kişisel farkındalığını kendini geliştirirsen herşey yoluna girer.
tamam mutlaka bakıcam

Konularını biliyorum, ben seni linçlemicem. Lütfen önüne bak, psikolojik destek al ve gerekiyorsa ilaçlı tedavi ol. Obsesyon olmuş artık sende bu konu. Nafaka arttırımı olmuyor mu ya? 2000 küsür çok komik bir rakam. Adam madem zengin neden o kadar az veriyor kızına?
aslında tedavi oluyorum ilaçlı. evet bir hırs yaptığım doğru ama tek hırsım yaptıklarını yaşasın yaşattıklarını yaşasın üzerine başka bir hırsım yok onu da aşmam gerektiğinin farkındayım.
nafaka arttırım davamız var 27 eylülde görülecek bakalım umarım güzel sonuçlanır. ama ben umutluyum yükselecek nafakası kızımın.çok komik rakam geçen gün wp ında yaptığı işleri paylaşmış 5 iş paylaşmış en az birinden 1 milyon almıştır. yani durumu gerçekten çok iyi.

öfff eşi değil sevgilisi henüz evlenmedi. ayrıca ne kadar cool insanlarsınız evet dikkat çeker kafama filan taktığımı nerde çıkardın gülüyorum yaptıklarına. ve beni kıskanması da hoşuma gidiyor. bunun eski eşimle ne ilgisi var?

seni kimden kıskanıyor?
eski eşinden.
ne demek ne ilgisi var.
bir sal artık adamı. bütün konuların eski eşin üstüne. umursamasan üstüne bu kadar düşünmezsin.

aslında tedavi oluyorum ilaçlı. evet bir hırs yaptığım doğru ama tek hırsım yaptıklarını yaşasın yaşattıklarını yaşasın üzerine başka bir hırsım yok onu da aşmam gerektiğinin farkındayım.
nafaka arttırım davamız var 27 eylülde görülecek bakalım umarım güzel sonuçlanır. ama ben umutluyum yükselecek nafakası kızımın.çok komik rakam geçen gün wp ında yaptığı işleri paylaşmış 5 iş paylaşmış en az birinden 1 milyon almıştır. yani durumu gerçekten çok iyi.
O zaman çok da vicdansız bir babaymış. O duruma rağmen komik bir rakam vermesi çok üzücü.
Senin konuları biliyorum, tek başına yetmeye çalışıyorsun. Hırsını da anlıyorum. Evet, sağlıklı ve mantıklı hareket etmiyorsun ama yaşadıkların da kolay değil. Aldatılman, tek başına kızına bakmaya çalışman...Lütfen kafanı dağıtmaya çalış. Biraz sakinleş. O kadının da numarasını sil, durumlarına bakma. Sana en içten dileklerimle huzur ve kalbine ferahlık diliyorum🙏🏻

haklısın çok haklısın bu hırslara yenilmemem gerekiyor. istediklerini yaşasınlar umurumda olmamalı benim. ki bundan sonra da öyle olacak.

Şöyle düşün,
eşine, hayat arkadaşına sadık kalamayan, zayıf karakterli bir adam yok artık hayatında.
sen kurtulansın.
sen gururla yoluna devam ediyorsun.
diğer kadın elbette hep bir kuşku ile yaşayacak,
ama senin hayatına sadık, güvenilir, mert bir adam girme ihtimali hala var değil mi ?

ama yoğunlaştığın şey kendi duyguların olsun.
görmezden gelme demiyorum,
sadece takılı kalmışsın, ve bu seni dibe çekip duruyor.

yaşamadan yorum yapmak kolay geliyor.
ilişkinin ihanetle bitmesi çok çok ağır.
başkasına tercih edilmek çok gurur zedeleyici.
insan kendini sorguluyor.
ve evet, ihanet eden ve ortak olan pişman olsun beter olsun istiyorsun.
istiyorsun yahu insansın sen sonuçta.
ama, işte bu arzularla hırslarla cebelleşirken iyileşemiyoruz.
kendi iyileşmemizden, gururumuzu onarmaktan biz sorumluyuz.

sonra bi bakıyosun, mutlular mı, birbirlerini mi yiyorlar ummmmmrunda bile olmuyor.
hatta o özür de geliyor, seneler sonra da olsa geliyor...
beni aldatan adam tam 12 sene sonra koca bi paragraf yazıp senelerdir yaşadığı pişmanlığı, beni unutmak için neler yaptığını, senelerdir attığım her adımdan haberdar olduğunu, çevirisini yaptığım kitapları çıkar çıkmaz yaşadığı ülkeye getirtip okuduğunu , çocuklarına benim koymak istediğim isimleri koyduğunu ve beni bir gün dahi anmadan uyumadığını yazmış. Durduk yere. Okudum, okudum, okudum... İnan oh olsun diyemedim. Sadece üzüldüm, buruldum, ve kahvemi yudumlamaya devam ettim.
Bu olgunluğa erişmek iyileşmektir.
Sen de erişeceksin güzelim.

O zaman çok da vicdansız bir babaymış. O duruma rağmen komik bir rakam vermesi çok üzücü.
Senin konuları biliyorum, tek başına yetmeye çalışıyorsun. Hırsını da anlıyorum. Evet, sağlıklı ve mantıklı hareket etmiyorsun ama yaşadıkların da kolay değil. Aldatılman, tek başına kızına bakmaya çalışman...Lütfen kafanı dağıtmaya çalış. Biraz sakinleş. O kadının da numarasını sil, durumlarına bakma. Sana en içten dileklerimle huzur ve kalbine ferahlık diliyorum🙏🏻
İşte ben kızımla bu kadar zorlanırken o adamın bu kadar iyi kazanması ve kızına verdiği nafaka komik olması beni hırslandırıyor. hayatı alt üst olsun istiyorum ya. ben kızıma yetmeye çalışıyorum zaten de yetemediğim zaman devreye girsin çok mu zor. babamın evinden mı getirdim ben bu çocuğu neden tek başıma bu kadar zorlanıyorum diye üzülüyor ve hırs yapıyorum. mutlu olsun mutlu etsin istemiyorum benşm hakkımı benim çocuğumun hakkını bu kadar yemesi zoruma gidiyor o yüzden de bu hırsı yapıyorum. evet çok vicdansız bir adam
çok teşekkür ederim amin.

Kızlar benim kızım babasına gittiğinde eşimin sevgilisi(beni aldattığı kadın) kızım orda kaldığı sürece benim kızıma baktı, ve bu süreçte kızımın tableti olmasına rağmen kızımla konuşayım diye hep kendi telefonundan aramıştı. bunu o zaman normal düşündüm ama şimdilerde anlıyorum ki sırf benimle iletişşime geçmek için yaptığını anlamaya başladım.
son zamanlarda eşimle wp üzerinden çok sık resim paylaşıp nispet yapar gibi yazılar yazıyor :KK70: sanki ben onun sevgilisini elinden çalmak için çabam varmış gibi davranıyor. kızıma sordukları zaten apayrı şeyler, kızıma annen nasıl giyiniyor, annen güzel mı, bana annenin kıyafetlerinden seç filan demiş. annenle baban nasıl konuşuyor güzel mı yoksa tartışıyor mu? kızıma da burda olanları sakın annene anlatma annen üzülür babanla kavga ederler demiş. kızım da bana hiçbirşey anlatmıyor ama benim yakın bir arkadaşıma anlattı. neyse kızım geldiğinden beri sürekli nispet yapmak için eşimi tek başına paylaşıyor ve durumunu birtek bana açıyor. onu da kızımın tabletinden msj gelmişti babasından onu açmak için baktığımda kızın durumunun kızıma açık olmadığından anladım. (telefon numarasını kızımın tabletine kendisi eklemiş onu da belirteyim, yani durumunu herkese açık yapsaydı kızımdan da görünürdü :KK70: )
neden böyle şeyler yaptığını anlamıyorum beni kendisi gibi başkasının kocasına göz koyacağımı filan zannediyor sanırım :KK70:
bende benim sevgilimle bir resim paylaştım ki eski eşimle bir alakam olmadığını anlasın bu tarz şeylerden vazgeçsin diye ama hiç bir işe yaramadı hala nispet yapıp printerestten resim alıp 50 bin tl lik saat filan paylaşıyor. neden böyle şeylere gerek duyar ki bir kadın?
Çok basit durumlarına baktığın için yapıyor

Şöyle düşün,
eşine, hayat arkadaşına sadık kalamayan, zayıf karakterli bir adam yok artık hayatında.
sen kurtulansın.
ama senin hayatına sadık, güvenilir, mert bir adam girme ihtimali hala var değil mi ?

sonra bi bakıyosun, mutlular mı, birbirlerini mi yiyorlar ummmmmrunda bile olmuyor.
beni aldatan adam tam 12 sene sonra koca bi paragraf yazıp senelerdir yaşadığı pişmanlığı, beni unutmak için neler yaptığını, senelerdir attığım her adımdan haberdar olduğunu, çevirisini yaptığım kitapları çıkar çıkmaz yaşadığı ülkeye getirtip okuduğunu , çocuklarına benim koymak istediğim isimleri koyduğunu ve beni bir gün dahi anmadan uyumadığını yazmış. Durduk yere. Okudum, okudum, okudum... İnan oh olsun diyemedim. Sadece üzüldüm, buruldum, ve kahvemi yudumlamaya devam ettim.
Gerçekten bu mesajın ekran resmini al oku her gün o kadar sade ifade etmiş ki bende bosanma asamasindayim ve bu duyguları besliyorum konu sahibi ne yasadigini bilir çok güzel yazmışsınız gerçekten

Şöyle düşün,
sen kurtulansın.

teşekkür ederim anladığınız için evet tüm yaşadıklarım bu msjda anlatılmış oldu. bazen ifade edemiyorum kendimi ama aynı bunları yaşıyorum.
bırakıcam bir daha adını anmicam kendi hayatıma bakıcam. bende bunları yaşayacağıma eminim.

K KIR PAPATYASII bir daha böyle soru açarsa hatırlatıcaz hatuna😂😘

Haftaya eşim aradı ( eski değil 😛) dönmek istiyor (!) beni kıskanıyor (!) sevgilimi soruyor (!) bu adamdan bıktım(!) sevgilisini sevmiyor demek ki diye konu açacak var mısınız iddiaya ?

X