Ben Evliylen eşimle birliktelik yaşayan kızın yaptıkları

Sen niye o kadını takip ediyorsun ? Yani sebep ne kendini kısır döngü içinde mutsuzluktan mutsuzluğa sürüklemek neden ? Sence çocuğun tüm bunları fark etmiyor mu ? Hissetmiyor mu ? Bu dünyada herşey para değil . İnsan mutlu ve huzurlu olduğu zaman devamı bir şekilde gelir . Olduğu kadarıyla yetiştirirsin . Her oyuncaktan bin tane olmasın da dışarda oynatirsin . Sen bırak babalık yapmak isterse yapar. Olmazsa senin şartların neyse onunla büyüyecek o çocuk . Yapacak birşey yok .
ya aslında gülüp geçiyorum mutsuz olmuyorum ki bu durumdan. ama merak da ediyorum yaptığı paylaşımları bu konuda engel olamıyorum açıkçası. çocuğuma asla birşey yansıtmıyorum kızımla çok ilgileniyorum. asla babasıyla ilgili tek kötü birşey de söylemedim yada o kızla ilgili yani onu etkileyecek hiç birşey yapmamaya özen gösteriyorum.
evet benim şartlarımla büyüyor gerekirse öyle büyümeye devam edecek ama zoruma gidiyor işte.

Erkek arkadaşımı paylaştım dediğin için yazdım
ya onu hayatımda biri var diye görsün istedim ki benim sevgilisini eli,nden çalmak gibi bir çabam olmadığını anlasın diye paylaştım. beni bu zihniyeti rahatsız ediyor çünkü. bak ben senin elinden aldım ve mutluyuz sen hala peşindesin gibi bir davranışı var bu çok rahatsız edici birşey

ya onu hayatımda biri var diye görsün istedim ki benim sevgilisini eli,nden çalmak gibi bir çabam olmadığını anlasın diye paylaştım. beni bu zihniyeti rahatsız ediyor çünkü. bak ben senin elinden aldım ve mutluyuz sen hala peşindesin gibi bir davranışı var bu çok rahatsız edici birşey
İyi de ikinci kadınların hep öyle bir korkuları oluyor. Eski eşini unutamadı mı ?, özlüyor mu? Benden güzel mi? Çirkin mi? Bu sorular hep onların kafasında hak ettikleri de bu zaten .

İyi de ikinci kadınların hep öyle bir korkuları oluyor. Eski eşini unutamadı mı ?, özlüyor mu? Benden güzel mi? Çirkin mi? Bu sorular hep onların kafasında hak ettikleri de bu zaten .
o zaman beter olsun yani ne diyeyim. ben anlamıyorum ben ikinci kadın olmadım ki hiç :KK70: beter olsun madem ahdhsjfjshf

ya aslında gülüp geçiyorum mutsuz olmuyorum ki bu durumdan. ama merak da ediyorum yaptığı paylaşımları bu konuda engel olamıyorum açıkçası. çocuğuma asla birşey yansıtmıyorum kızımla çok ilgileniyorum. asla babasıyla ilgili tek kötü birşey de söylemedim yada o kızla ilgili yani onu etkileyecek hiç birşey yapmamaya özen gösteriyorum.
evet benim şartlarımla büyüyor gerekirse öyle büyümeye devam edecek ama zoruma gidiyor işte.
Gerçekten Jameya böyle mutlu olamazsın . Sal gitsin bakma niye ekliyorsun o kadını ben bunu kendime hakaret kabul ederim . Niye onunla iletişime geceyim benim seviyemde bile değil . Metres olmuş kadın . Defolsun gitsin . Nasıl muhattap oluyorsun ben anlamıyorum

Gelecek gelecek ben inanıyorum 🙏🏻 yeterki kurtul şu peşine taktığın teneke parçalarından.
Tek bir cümle:

Kızımın babası o kadar. Tek bir cümleye sığdır şu adamı fazlası ona ödül olur.
tamam öyle zaten benim için birşey ifade etmiyor. tamam kurtuluyorum :KK200:

Tavuk suyu ben birşey yapmıyorum durumunu gördüğümü dahi göremiyor. inan ki bir paylaşamama mevzusu yok bende neyini paylaşmicam öyle olsa kızdan şüphelendiğim gibi ben boşanmak istemezdim. ben bir şüpheyle adamı bırakmış kadınım. o beş para etmez insanın nesini paylaşamicam
Jameya, her hafta bu adamla ilgili bir konu açınca ister istemez böyle bir izlenim bırakıyorsun . Kadınla karşılıklı paylaşımlarınız da bu izlenimi destekliyor .

Bırak artık adam da kadın da ne halt ederse etsin. Durumlardan gizle , onların durumlarına da bakma , görmezden gel. Kendi hayatına odaklan . Kadın ne amaçla paylaşırsa paylaşsın umrumda olmasın.

Son düzenleme:
Gerçekten Jameya böyle mutlu olamazsın . Sal gitsin bakma niye ekliyorsun o kadını ben bunu kendime hakaret kabul ederim . Niye onunla iletişime geceyim benim seviyemde bile değil . Metres olmuş kadın . Defolsun gitsin . Nasıl muhattap oluyorsun ben anlamıyorum
muhattap mecbur oldum kızım ordayken ne diyeyim ki. çocuğuma bakıyor diye iletişimde kaldım. yoksa kızımdan haber alamıyordum açtım konu hatırla. yoksa ne muhattap olucam ben onunla o benim muhattap olabileceğim biri değil.

Jameya, her hafta bu adamla ilgili bir konu açınca ister istemez böyle bir izlenim bırakıyorsun . Kadınla karşılıklı paylaşımlarınız da bu izlenimi destekliyor .

Burak artık adam da kadın da ne halt ederse etsin. Durumlardan gizle , onların durumlarına da bakma , görmezden gel. Kendi hayatına odaklan . Kadın ne amaçla paylaşırsa paylaşsın umrumda olmasın.
tamam durumlarımı gizliyorum hiçbir şekilde görmesinler. haklısın o şekilde izlenim veriyor olabilirim. ama gerçekten değil. neyse bugün itibariyle hiçbir şekilde ilgilenmiyorum.

İlla neden yapıyor diye merak ediyorum diyorsan eğer, senin baktigini bildiği için nispet yapıyordur. Bu yani. Altında ne gibi bir gizem olabilir ki jameya?
benim eskimle mutlu olabiliyorsa helal olsun skjfkdjgkdjgkejk

muhattap mecbur oldum kızım ordayken ne diyeyim ki. çocuğuma bakıyor diye iletişimde kaldım. yoksa kızımdan haber alamıyordum açtım konu hatırla. yoksa ne muhattap olucam ben onunla o benim muhattap olabileceğim biri değil.
Mutluluk parayla olmaz huzur gerekir insanda. İç huzurun olmalı ki mutlu olasın . Biri metres olmuş biri karısını aldatmış iki kişi . Senin eski eminim sıkılsa başkasına gider. Ekonomik olarak her insanın düştüğü kalktığı olur. Bu bir demdir gelir geçer diyor ya şair inan insan çok şey yasar ve hiçbir şey bitmez herşey değişir. Sen yoluna bak .

Konu sahibi, çok zor şeyler yaşamışsın, hala da zor içinde olduğun durum.
Neticede çocuğun o kadınla muhatap oluyor, bunu kim sindirebilir ki ? Evet, böyle bi durumda kim "cool" kalabilir. Hiç kimse.

Ben de aldatılmak ne demek biliyorum. İnsanın başkasına tercih edilmesi, onlar yoluna devam ederken senin hayatının donmuş bi su damlası gibi kalması ne demek biliyorum.

Ben duygularını, öfkeni, onların hala gündeminde olduğunda duyduğun hazzı, tatmini anlıyorum.
Bunlar o kadar insanî ki..
Eski eşin geri dönse yalvarsa elbette onu istemezsin, ama gururun okşanır, zafer kazanmış gibi olursun.
Veya o kadın senin yaşadığın ihaneti yaşasa, elbette içinin yağları erir, bi oh çeker önüne bakarsın.

Ama, ama ama, bu duygular, bu arzular çok çok tehlikeli ve suni.
Asıl bu duyguları yendiğinde, yani asıl kendi hırsını, öfkeni yendiğinde,
kırılan gururunu kendin onardığında,
o ikisi senin artık hiç ama hiç umrunda -gerçekten- olmadığında iyileşeceksin.
En büyük intikam kayıtsızlıktır. Ama, yapmacık, zorlama bi kayıtsızlık değil. Amann ilgilenmiyorum sahtekarlığı değil. Gerçekten hissizleştiğinde, umurunda olmadıklarında iyileşeceksin.
Zira, unutan iyileşir.
Bunun üzerine yoğunlaşmanı öneriyorum.

Kızlar benim kızım babasına gittiğinde eşimin sevgilisi(beni aldattığı kadın) kızım orda kaldığı sürece benim kızıma baktı, ve bu süreçte kızımın tableti olmasına rağmen kızımla konuşayım diye hep kendi telefonundan aramıştı. bunu o zaman normal düşündüm ama şimdilerde anlıyorum ki sırf benimle iletişşime geçmek için yaptığını anlamaya başladım.
son zamanlarda eşimle wp üzerinden çok sık resim paylaşıp nispet yapar gibi yazılar yazıyor :KK70: sanki ben onun sevgilisini elinden çalmak için çabam varmış gibi davranıyor. kızıma sordukları zaten apayrı şeyler, kızıma annen nasıl giyiniyor, annen güzel mı, bana annenin kıyafetlerinden seç filan demiş. annenle baban nasıl konuşuyor güzel mı yoksa tartışıyor mu? kızıma da burda olanları sakın annene anlatma annen üzülür babanla kavga ederler demiş. kızım da bana hiçbirşey anlatmıyor ama benim yakın bir arkadaşıma anlattı. neyse kızım geldiğinden beri sürekli nispet yapmak için eşimi tek başına paylaşıyor ve durumunu birtek bana açıyor. onu da kızımın tabletinden msj gelmişti babasından onu açmak için baktığımda kızın durumunun kızıma açık olmadığından anladım. (telefon numarasını kızımın tabletine kendisi eklemiş onu da belirteyim, yani durumunu herkese açık yapsaydı kızımdan da görünürdü :KK70: )
neden böyle şeyler yaptığını anlamıyorum beni kendisi gibi başkasının kocasına göz koyacağımı filan zannediyor sanırım :KK70:
bende benim sevgilimle bir resim paylaştım ki eski eşimle bir alakam olmadığını anlasın bu tarz şeylerden vazgeçsin diye ama hiç bir işe yaramadı hala nispet yapıp printerestten resim alıp 50 bin tl lik saat filan paylaşıyor. neden böyle şeylere gerek duyar ki bir kadın?
başkalarının hakkında iyi yada kötü ne düşündüğünü çok umursamamalısın kuzum bırak şunları kendi hayatına odaklan

Mutluluk parayla olmaz huzur gerekir insanda. İç huzurun olmalı ki mutlu olasın . Biri metres olmuş biri karısını aldatmış iki kişi . Senin eski eminim sıkılsa başkasına gider. Ekonomik olarak her insanın düştüğü kalktığı olur. Bu bir demdir gelir geçer diyor ya şair inan insan çok şey yasar ve hiçbir şey bitmez herşey değişir. Sen yoluna bak .
evet benim param yok belki ama gerçekten huzurlu bir hayatım var. doğru söylüyorsun teşekkür ederim. ileriye bakıcam ve hiç ilgilenmicem bundan sonra.

Konu sahibi, çok zor şeyler yaşamışsın, hala da zor içinde olduğun durum.
Neticede çocuğun o kadınla muhatap oluyor, bunu kim sindirebilir ki ? Evet, böyle bi durumda kim "cool" kalabilir. Hiç kimse.

Ben de aldatılmak ne demek biliyorum. İnsanın başkasına tercih edilmesi, onlar yoluna devam ederken senin hayatının donmuş bi su damlası gibi kalması ne demek biliyorum.

Ben duygularını, öfkeni, onların hala gündeminde olduğunda duyduğun hazzı, tatmini anlıyorum.
Bunlar o kadar insanî ki..
Eski eşin geri dönse yalvarsa elbette onu istemezsin, ama gururun okşanır, zafer kazanmış gibi olursun.
Veya o kadın senin yaşadığın ihaneti yaşasa, elbette içinin yağları erir, bi oh çeker önüne bakarsın.

Ama, ama ama, bu duygular, bu arzular çok çok tehlikeli ve suni.
Asıl bu duyguları yendiğinde, yani asıl kendi hırsını, öfkeni yendiğinde,
kırılan gururunu kendin onardığında,
o ikisi senin artık hiç ama hiç umrunda -gerçekten- olmadığında iyileşeceksin.
En büyük intikam kayıtsızlıktır. Ama, yapmacık, zorlama bi kayıtsızlık değil. Amann ilgilenmiyorum sahtekarlığı değil. Gerçekten hissizleştiğinde, umurunda olmadıklarında iyileşeceksin.
Zira, unutan iyileşir.
Bunun üzerine yoğunlaşmanı öneriyorum.
haklısın çok haklısın bu hırslara yenilmemem gerekiyor. istediklerini yaşasınlar umurumda olmamalı benim. ki bundan sonra da öyle olacak.

X