Ben Evliylen eşimle birliktelik yaşayan kızın yaptıkları

De öyle bir şey yok çocukla babanın iletişimi normal şuan.

Medea sendromuna sokmasın kendini konu sahibi kendi hayatına odaklasın onu istiyoruz biz ☺️

BoÅanmada Kötü Niyetli Anne Sendromu ve Medea Kompleksi
Ben bunu yıllar önce bir yakınımdan duymuştum, oda çocuğunu göremiyordu annesi izin vermiyordu ws işte sizin dediğiniz medea sendromundan. Ancak tabi biz bu sendromu o zamanlar bilmediğimiz için ( şimdi öğrendim) kadına çirkef falan diyorduk🤣🤣
Bu arada konuyla ilgisi yok bunların, konu sahibi lütfen üzerine alınma. 🙏

O onların hukuku benim akrabada boşandı.

Ama kadın çocuk babasız büyümesin diye şiddet gördüğü aldatıldığı kocasıyla çocuğunun iletişimini bozmadı.

Babaya da ihtiyacı var çocuğumun dedi.

Çocuk şimdi özgüvenli hiç boşanmış aile çocuğu gibi değil.

Ayırmanız gereken şey sizin evliliğiniz bitti onların hukuku farklı.

Her daim kötü de olsa kızınızın babasına ihtiyacı olacak.

Kararı kızınız versin siz ne kötüleyin ne iyileyin.

Çocuğunuzla intikam almayın asla çocuğunuza zarar olur.
Tmm ama orada ki baba karısını aldatmış ws ama belki ilgili bir babadır, bu konuda ki baba çocuğun ihtiyaçlarını bile karşılamıyor, çocuğu ya ına aldığı zaman onunla kaliteli vakit geçiriyor mu? Yada birlikte olduğu kadının üstüne atıp kendi başka şeyle mi meşgul oluyor? Bunlar önemli.
Yani çocuk babasını istemiyorsa onun yanında mutlu değildir.

Tmm ama orada ki baba karısını aldatmış ws ama belki ilgili bir babadır, bu konuda ki baba çocuğun ihtiyaçlarını bile karşılamıyor, çocuğu ya ına aldığı zaman onunla kaliteli vakit geçiriyor mu? Yada birlikte olduğu kadının üstüne atıp kendi başka şeyle mi meşgul oluyor? Bunlar önemli.
Emin ol bu adama kurban olurlardı öyle kötü biriydi.

Eşini evden atıp evde grup partisi veren biriydi.

Kimse zaten iyi kocayı boşamıyor ki.

Bana kötü ama cocuğa iyi davranıyor diye bile boşanmıyor çoğu kadın.

Konudaki adam anlatıldığı gibi kötü biri olsa takıntı yapar mıydı sence eski eşi

Son düzenleme:
Jameya akilli bir kadinsin bu sacmaliklarinda farkindasin ne gerek var burada paylasmaya ? Ne önemi var
Sonucta seninde sevgilin var
Eski kocaninda bir önemi yok degiyormu burada paylasmaya 🤔

Ben şöyle biliyorum, pedagog eşliğinde alabilir çocuğu ancak bunun için pedagoğun onay vermesi gerekiyor, yani çocuk istemiyorum diyorsa pedagog çocuğun babaya verilmesini uygun görmüyor diye biliyorum.
Bende öyle biliyorum biraz önce biraz konuştum babana gitmek istiyor musun diye sordum ben hiç gitmek istemiyorum dedi. X ablayı da sevmiyorum aslında dedi

Emin ol bu adama kurban olurlardı öyle kötü biriydi.

Eşini evden atıp evde grup partisi veren biriydi.

Kimse zaten iyi kocayı boşamıyor ki.

Bana kötü ama cocuğa iyi davranıyor diye bile boşanmıyor çoğu kadın.

Konudaki adam anlatıldığı gibi kötü biri olsa takıntı yapar mıydı sence eski eşi
Ben eski eşime aşık değilim bakın siz çok farklı yere çekiyorsunuz olayı ben eski eşimin gün yüzü görmesini istemiyorum yaptığı haksızlıklardan dolayı,benim eski eşime karşı bir gram duygum yok sadece öfkem var hala birşeyler yapmaya devam ettiği sürece. Lütfen karıştırmayın saptırmayın olayı

İlgilenmiyor daha biraz önce babamın yanına bir daha gitmek istemiyorum dedi. Konuşmak da istemiyorum dedi bende sen nasıl istersen zorlamicam seni dedim sebebini sordum söylemiyor. Tembihlemişler zaten annene birşey söylersen annen üzülür diye. O da bana ısrarla anlatmıyor.

Jameya akilli bir kadinsin bu sacmaliklarinda farkindasin ne gerek var burada paylasmaya ? Ne önemi var
Sonucta seninde sevgilin var
Eski kocaninda bir önemi yok degiyormu burada paylasmaya 🤔
Farkındayım evet değmez tabiki bu sondu💩

engellicem zaten de bunlara neden gerek duyar bir insan onu anlamaya çalışıyorum
Siz durumlarına baktığınız için olabilir mi gerçekten umursamayan bir insan durumlarını sona alır bakmaz bile sizi bu kadınla aldattığı için istemsizce onun mutsuz olmasını istiyorsunuz size yaşattıklarını yaşamasını istiyorsunuz ve buda takıntıya neden oluyor farkında değilsiniz.

Ben eski eşime aşık değilim bakın siz çok farklı yere çekiyorsunuz olayı ben eski eşimin gün yüzü görmesini istemiyorum yaptığı haksızlıklardan dolayı,benim eski eşime karşı bir gram duygum yok sadece öfkem var hala birşeyler yapmaya devam ettiği sürece. Lütfen karıştırmayın saptırmayın olayı

Aşıksınız demedim takıntılısınız dedim ki zaten herkes biliyor takıntı olduğunuzu.

Gün yüzü görecek boşuna beklemeyin kötülere bir şey olmuyor.

İsrail o kadar bebek öldürüyor daha bir şey olmadı bugüne kadar.

Şimdi de kızınızı babasından intikam almak için göndermeme planı yapıyorsunuz.

Daha düne kadar ex metres bana nispet yapıyor derken aniden bu kararı vermeniz sırıtıyor.

Bi an da babasına göndermeme kararı aldınız.

Eksiden yaz tatili için full göndermek isteyen siz.

Umarım iyileşirsiniz sağlıklı düşünemiyorsunuz.

Aşıksınız demedim takıntılısınız dedim ki zaten herkes biliyor takıntı olduğunuzu.

Daha düne kadar ex metres bana nispet yapıyor derken aniden bu kararı vermeniz sırıtıyor.

sonuçta babasına da ihtiyacı var diye gönderdim çocuğumu oraya. ben o kızın bu kadar sorguya çektiğini bilemem nerden bilebilirim? daha yeni öğreniyorum tüm bunları. bir intikam filan almaya çalışmıyorum. çocuüğumun psikolojisini önemsediğim için göndermemeye karar verdim.ne intikamı alıcam Allah aşkına ya intikam almak istiyor olsaydım kızdan şüphelendiğimde boşanalım demezdim çekişmeli boşanırdım hala devam ederdi yada mahkemeye sunardım bunu ben bunu bile mahkeeye sunmadım öğrendiğimde ikisine de tek kelime etmedim. bazı şeyleri çok farklı yerlere çekiyorsunuz ama hiç bahsettiğiniz gibi duygular içerisinde değilim.

siz biliyor musunuz bu kızın benim annemin en yakın arkadaşının yeğeni olduğunu? ben teyzesiyle çapraz oturuyorum. bu kadar kolay atlatılabilecek bir travma değil evet takığım ikisinin gün yüzü görmesini istemiyorum çok da haklıyım bu konuda.

Siz durumlarına baktığınız için olabilir mi gerçekten umursamayan bir insan durumlarını sona alır bakmaz bile sizi bu kadınla aldattığı için istemsizce onun mutsuz olmasını istiyorsunuz size yaşattıklarını yaşamasını istiyorsunuz ve buda takıntıya neden oluyor farkında değilsiniz.
bakın takıntı bende olmasın da kimde olsun yahu? ben bu kızın hakkında senelerce daha evliyken bile bir sürü şey duydum. teyzesi bizim evimizden çıkmayan bir insandı. bu olaylar patlayınca görüşmemeye başladık. teyzesi teyzesinin kızı benim çaprazımda oturuyor beni benim çevremden biriyle aldattı elemanımızdı bu kız bizim benim hazmedememem çok doğal bazı şeyler. ben en başından beri hiç bir tepki vermedim ikisine de tek kelime dahi etmedim. hesabını da sormadım boşandım ne halleri varsa görsün dedim ama ikisi de birşeyleri gözüme sokmaya çalışarak dikkat çekmeye çalışarak davranıyorlar sinirleniyorum.

bakın takıntı bende olmasın da kimde olsun yahu? ben bu kızın hakkında senelerce daha evliyken bile bir sürü şey duydum. teyzesi bizim evimizden çıkmayan bir insandı. bu olaylar patlayınca görüşmemeye başladık. teyzesi teyzesinin kızı benim çaprazımda oturuyor beni benim çevremden biriyle aldattı elemanımızdı bu kız bizim benim hazmedememem çok doğal bazı şeyler. ben en başından beri hiç bir tepki vermedim ikisine de tek kelime dahi etmedim. hesabını da sormadım boşandım ne halleri varsa görsün dedim ama ikisi de birşeyleri gözüme sokmaya çalışarak dikkat çekmeye çalışarak davranıyorlar sinirleniyorum.
Sizi anlıyorum sessiz kaldığınız için o zamanların acısı onlardan çıksın istiyorsunuz ama işte bu düşünce tarzı onlara değil size zarar verir sadece

Sizi anlıyorum sessiz kaldığınız için o zamanların acısı onlardan çıksın istiyorsunuz ama işte bu düşünce tarzı onlara değil size zarar verir sadece
tamam bende farkındayım zaten zarar verdiğini belki o zaman bir tepki verseydim bu zamana uzamazdı. ama uzamasının sebebi bu değil ben kendi hayatıma baktıkça onların hala sanki ben onlarla uğraşıyormuşum gibi davranmaları zoruma gidiyor onu hazmedemiyorum bir türlü. bana birşey kanıtlama peşindeler ikisi de sürekli.

İstisnalar olabilir ama çogunlukla sosyal medyada sürekli mutluluk paylaşanlar mutsuzlar.
Senin eski eşinin sevgilisi sana mutlu olduğunu kanıtlama derdinde çünkü aradığını bulamadı.
Bu yüzden sen takılma sen hayatına bak kızın içinde babası görüşmek isterse görüştür. Eğer kızına zararı oluyor ise bu görüşmelerin pedegog raporu al mahkeme görüşmeyi ona göre düzenlesin.

X