ben çekici ya da havalı olmak istemiyorum güzel olmak istiyorum

macxies

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2024
28
-11
19
arkadaşlar merhaba kaç senedir aklımda bu var, insanlar bana tarzımın diğerlerinden farklı olduğumu ve çekici olduğumu söylüyorlar, ama ben diğer kızlar gibi minnoş olamıyorum, cilveli ve konuşkan değilim, burnum kemerli yüzüm uzun yani güzellik algılarına uymuyorum. ama kızların yüzü 2 ye ayrılır. güzel ve çekici yüz. ben de o yüzü güzel insanlardan olmak istiyorum, kötü giyinsem bile yüzümün güzrl olmasını, illa saçımı siyaha boyamak ya da siyah giyinmek zorunda kalmak istemiyorum çünkü bana en çok siyah yakışıyor basic kız olmak yakışmıyorbunu herkes söyler.

siz olsaydınız siyah saçlı beyaz tenli yüzü uzun, burnu kemerli, gözleri ve dudakları büyük bir kıza aşık olur muydunuz yoksa sadece çekici diyio geçer miydiniz. evet kabul ediyorum çevremdeki erkeklerden ya da insanlardan ilgi istiyorum mesala bi erkeğin benden hoşlanmasını instagramdan istek atmasını ama olmuyor, sevgilim var bu arada ama bu isteğim diğer erkeklere çıkıcağımdan değil, beni beğenselee sevgilim olduğu için yüzlerine bakmam ama hiç dışardan ilgi görmedim. arkadaşım dışardan çok soğuk duruyorsun ve soğuksun diyor ondan diyor. ama sanmıyorum o yüzden kimsenin beni beğenmediğini güzrl olmadığım için beğenilmiyorum.
kaç senedir kendimi her dışarı çıktıktan sonra evde üzgün buluyorum ve dışarda moralim bozuk olduğu çok kez oldu. ayrıca minnoş ve ya da sıcakkanlı biri de olamıyorum insanlar benle konuşmadıkça ben de onlarla konuşamıyorum sosyal olamıyorum ama arkadaşımla 3 günlük bir işimiz vardı sosyalleşeceğimiz bir yerdeydik, tüm güzel insanların olduğu bir yüzr sahip, ona herkes daha fazla ısınıyor ve daha fazla seviyor erkeklerden daha fazla ilgi görüyor, ona söylediğimde dışardan soğuk görünüyorsun ve ben insanlarla konuşmaya çalışmıştım dedi.

lütfen bana dürüst olun bana yalan söylemeyin gerçekleri duymaya ihtiyacım var

Güzel olmanın bir önemi yok ki ne kızlar var yüzü bebek ama aura yok o dişil cazibe yok. Mesela bana göre serenay sarıkaya aman aman güzelliği olan bir kız değil lakin inanılmaz havalı ve cool . Sizin gibi düşünmüyorum kadını öne atan enerjisi cazibesi havasıdır. Güzel ama enerjisiz bir kadın en fazla 1 haftadan sonra adamı bunaltır. Zaten konu güzel olup olmamanız değil dışarıya verdiğiniz enerjiymiş. Aura yükseltme ve dişil enerji çalışmaları yapabilirsiniz, azıcık toplum içinde gülümseyebilir daha sıcak bir enerji yayabilirsiniz. Ne hatunlar var yüzünde güzel olan tek unsur yok ama ağzını açınca agzı acık dinliyosun.

Merhaba, sanırım yaşınız genç. Bu hislerin geride kaldığı günler geliyor bir zaman sonra. Umarım siz de güzelliğinizi başkalarınınkiyle kıyaslamadan benimseyebilirsiniz.

Güzellik geçicidir. Yaşlandıkça yüz hatları, cilt parlaklığı bozulur, burun sarkar, gözler küçülür, dişler bozulur vs. Çekicilik ve hava ise siz sürdürebildiğiniz, tarzınızı ve tavrınızı koruduğunuz sürece baki kalır.

Ben dış görünüş vs anlamam pek, olduğum gibiyimdir kendimi böyle severim (son zamanlarda aldığım kilo hariç)

Tamamen her şeyin insanın kendini sevmesi/ değer vermesiyle başladığına inanıyorum🙏🏻

İnsanları rahatsız edeceğini düşündüğün şeyleri değil seni rahatsız eden şeyleri iyi edip kendini sevmekten başlamalısın… Çünkü asla ve asla insanoğlunu memnun edemeyeceğini unutma…

Lise hayatım şişman biri olarak geçti, zayıfladım bir noktadan sonra kemik gibisin dendi yani memnun olmaz insanoğlu…

Kendini seversen, insanlarda sever…

arkadaşlar merhaba kaç senedir aklımda bu var, insanlar bana tarzımın diğerlerinden farklı olduğumu ve çekici olduğumu söylüyorlar, ama ben diğer kızlar gibi minnoş olamıyorum, cilveli ve konuşkan değilim, burnum kemerli yüzüm uzun yani güzellik algılarına uymuyorum. ama kızların yüzü 2 ye ayrılır. güzel ve çekici yüz. ben de o yüzü güzel insanlardan olmak istiyorum, kötü giyinsem bile yüzümün güzrl olmasını, illa saçımı siyaha boyamak ya da siyah giyinmek zorunda kalmak istemiyorum çünkü bana en çok siyah yakışıyor basic kız olmak yakışmıyorbunu herkes söyler.

siz olsaydınız siyah saçlı beyaz tenli yüzü uzun, burnu kemerli, gözleri ve dudakları büyük bir kıza aşık olur muydunuz yoksa sadece çekici diyio geçer miydiniz. evet kabul ediyorum çevremdeki erkeklerden ya da insanlardan ilgi istiyorum mesala bi erkeğin benden hoşlanmasını instagramdan istek atmasını ama olmuyor, sevgilim var bu arada ama bu isteğim diğer erkeklere çıkıcağımdan değil, beni beğenselee sevgilim olduğu için yüzlerine bakmam ama hiç dışardan ilgi görmedim. arkadaşım dışardan çok soğuk duruyorsun ve soğuksun diyor ondan diyor. ama sanmıyorum o yüzden kimsenin beni beğenmediğini güzrl olmadığım için beğenilmiyorum.
kaç senedir kendimi her dışarı çıktıktan sonra evde üzgün buluyorum ve dışarda moralim bozuk olduğu çok kez oldu. ayrıca minnoş ve ya da sıcakkanlı biri de olamıyorum insanlar benle konuşmadıkça ben de onlarla konuşamıyorum sosyal olamıyorum ama arkadaşımla 3 günlük bir işimiz vardı sosyalleşeceğimiz bir yerdeydik, tüm güzel insanların olduğu bir yüzr sahip, ona herkes daha fazla ısınıyor ve daha fazla seviyor erkeklerden daha fazla ilgi görüyor, ona söylediğimde dışardan soğuk görünüyorsun ve ben insanlarla konuşmaya çalışmıştım dedi.

Bence çok yanlış düşünüyorsun, sana ilgi göstermemelerinin sebebi çirkin olman falan değil, kendini başkalarıyla kıyaslamayı bırak önemli olan aura, özgüven, fiziğine odaklanma eğer daha fazla konuşmak istersen özelden yazabilirsin, kısa bir dönem bende senin gibiydim

instagram abazalarinin size yurumesini istiyorsaniz davetkar fotolar paylasin, sevgiliniz oldugunu belli etmeyin madem.
ben kendimi begenirim, ask hayatim da hep guzeldir, hoşlaştigim erkeklerden bana ilgi göstermeyen-platonik takildigim vs olmadi hic
ama neredeyse hic instadan biri yazmaz. yazani da zaten ben sallamam.
ne alaka ya, bir ilişki sosyal medyada kadin arayan abazanin "slm" yazmasiyla baslayacaksa yalniz kalayim daha iyi

Valla ben aşık olmam. Kızlara karşı öyle bir duygu beslemiyorum 😀
Şaka bir yana sorun güzellik değil bence sizin daha farklı psikolojik sorunlarınız var. Travmatik olaylar olabilir,sosyal anksiyete olabilir. Ama sorun bana güzellik gibi gelmedi

İlgi çekici ve güzel oluncada herkes tipin için ilgisini belli ediyor bu daha kötü değil mi? Sırf güzelsin diye ilgi görmekte güzel değil

Çok kıyaslıyorsunuz kendinizi diğer kadınlarla. Böyle yaşayamazsınız. Milyarlarca kadın var dünyada. Çok mu kıyaslandınız küçükken?
Instagram yapıyor galiba bunu. Bakmayın o mükemmel görünen kadınların sayfalarına, yüzeysel hayatlarına. Instagramdan yazan adamı da ne yapacaksınız ayrıca? Gerçek biri, gerçekten sevilmek istemez misiniz siz olduğunuz için? Sorun kemerli burnunuz değil sanırım.

Belli bir yaştan sonra kimse durup dururken yüzünü gördü beğendi diye aşık olmaz sadece sizi görsel olarak beğenmiş olur. Bence yaz dizisi ya da romantik kitap işini azaltın çünkü dünya böyle bir yer değil.

O daha güzel herkes onunla yakınlık kuruyor demişsiniz ama insanlar benzettikleri çevresinde hep gördüğü insanlara yakınlık kurar. Mesela ben öyle yüz hatlarına sahibim ki daha tanıştığım birinin beni bi arkadaşına/akrabasına benzetmediğini hatırlamıyorum sürekli birine benzetiliyorum. Dolayısıyla herkes bana yakın davranıyor ama bunlar güzel olduğumdan değil gayet sıradan hatta fazla sıradan biriyim.

Siz sadece ilgi istiyorsunuz da bu ilgiyi acaba hangi sorununuzun boşluğunu(anne/baba/arkadaş vs.) doldurmaya çalışıyorsunuz ona bakın. 25 yaşındasınız 15 değil.

Çok kıyaslıyorsunuz kendinizi diğer kadınlarla. Böyle yaşayamazsınız. Milyarlarca kadın var dünyada. Çok mu kıyaslandınız küçükken?
Instagram yapıyor galiba bunu. Bakmayın o mükemmel görünen kadınların sayfalarına, yüzeysel hayatlarına. Instagramdan yazan adamı da ne yapacaksınız ayrıca? Gerçek biri, gerçekten sevilmek istemez misiniz siz olduğunuz için? Sorun kemerli burnunuz değil sanırım.
teşekkür ederim cevabınız için, çok küçükken zorbalığa uğradım ondan beridir aşamadım

Poker face dedikleri tip tam benim ama masada asiri sessiz de dursam illa birileri farkedip muhabbete dahil edilirim ya da biri bir soru sorar.
Yani sessizlikle soguk durmakla alakasi yok. Muhabbet etmeyi de deneyin tabi ama siyah yakisiyor diye kapkara giyinmeyin bence devamli 😬 degisik gorunuyor olabilir.

Beyaz tenli, kemerli burunlu, kofte dudakli badem gozluyum, kaslarim iyidir ne kalin ne ince, jawline cizgim dogustan estetiklidir, boynum uzundur.

Asagi yukari ayni tipteyiz yani.

Siz cirkin misiniz bilemem ama karizmayla/çekicilikle doldurulamayan guzelligin hicbir anlami yoktur.

Ayrica beklentileriniz fiziki sinirlarinizdan kaynaklanmiyor, ozdeger alginiz dusuk anladigim kadariyla anne baba ama ozellikle babanizla iliskiniz sorunlu mudur?

tamamını okumadım ama

kuzenim parça parça bakıldığında kusurlu birisi
ama çok hoş giyinir ve çekici
canım kuzenim maşallahı var
yuzune de hep söylerim buradan da selam olsun
çok da beğenilir, kocişi bile var ona aşık:KK59:

Ben buradakilerin aksine yorum yapacağım. Güzellik çoğu zaman herkes tarafından farkedilir ve gerçek güzellik göreceli değildir. Eğer sokakta tüm bakışları üstünde hissetmiyorsan ve erkeklerden çok ilgi görmüyorsan kendini kandırma güzel değilsin. Güzel olan zaten acaba güzel miyim diye düşünmez. Ben hiç aurası olan çirkin kadına denk gelmedim o yüzden bu aura denilen şey me bilmiyorum. Çirkin ama aurası var gibi bir kadınla hiç tanışmadım

Ben buradakilerin aksine yorum yapacağım. Güzellik çoğu zaman herkes tarafından farkedilir ve gerçek güzellik göreceli değildir. Eğer sokakta tüm bakışları üstünde hissetmiyorsan ve erkeklerden çok ilgi görmüyorsan kendini kandırma güzel değilsin. Güzel olan zaten acaba güzel miyim diye düşünmez. Ben hiç aurası olan çirkin kadına denk gelmedim o yüzden bu aura denilen şey me bilmiyorum. Çirkin ama aurası var gibi bir kadınla hiç tanışmadım
Bu konuda ilk söylediklerinize katılıyorum ancak direkt arkadaşlarım arasında gördüm ben o aurayı. Gerçekten aşırı güzel iki kız düşünün, birisi sarışın güzeli biri esmer güzeli ama ikisi de çok güzel ancak birinin tavırları konuşması sadece dinlerken verdiği his bile daha tatlı geliyordu diğeri daha normal hissettiriyordu. Aura ne tam olarak bende çözemedim ancak en yakın deneyimlediğim bu iki kız arasında olmuştu. Erkek arkadaşlarımız da hep aurası daha güzel olana aşık oluyor ancak diğerinde şanslarını deniyorlardı sanki onu elde etmek daha kolay olurmuş gibi.

X