Bölgesel İncelme Bel Bölgesini İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Bel bölgesindeki kalınlaşmanın asıl nedeni beslenme alışkanlığınızdan kaynaklıdır. Düzenli ve sağlıklı bir beslenme planı takip ederseniz; ama kısa süreliğine değil her zaman için; egzersizlerinize de devam ederseniz, yağlarınızdan büyük oranda kurtulursunuz. Ama hayat felsefeniz haline getirmeniz gerekiyor bu bahsettiklerimi!

Eğer spora ayıracak fazladan ne enerjim ne de zamanım var diyorsanız da bazı güzellik ve sağlık uygulamalarını deneyebilirsiniz. Gündemde olan son uygulamalara örnek; yeni nesil LPG, Hypoxi. Yağ parçalanmasında büyük rolleri olan uygulamaları spor öncesi de kullanarak hızlı bir yağ yakımı gerçekleştirebilirsiniz.

Aslında bel bölgesi sağlık açısından çok önemli bir yer. Buradaki fazla yağlar kalp hastalıklarına yol açıyor. Aynı zamanda spor yaparken de dikkatli olunmalı çünkü çok nazik bir bölge. Ben belimdeki sorundan ötürü spor yapamıyorum. Yeni nesil Lpg ile yazılanları okudum daha mantıklı geldi bu bölgeye henüz uygulatmadım. Uygulatanlar yazarsa çok çok iyi olur.

nereden temin edicez bu yağı? bir de içeriği nedir tam olarak ?

birsürü şey denedim hatta yemekleri bile o kadar az yedimki.. ergenlikten dolayı oldukça kilo almıştım ve boyumda kısa..
Special K denedim patates diyeti denedim ve daha birsürü şey.. Hatta bir ara bir hap bile kullandım ama çok etkisini görmedim.. 2 yıldır çok fazla abur cubur yememeye fast food yememeye özen gösteriyorum...
Yinede fazla bir şey değişmedi gibi geliyor bana...
Herkes 5 ayda 12 kilo verebiliyor ama ben 2 yıldır anca 8 kilo falan verdim
Bana göre kilo önemli değil önemli olan incelik..
Sadece belimin kalın olduğunu düşünen biriyim bacaklarım belime göre ince kalıyor ve bu güzel bir görüntü değil..
Bel kalınlığını nasıl aşabilirim gerçekten etkili bir yol varsa mutlaka öğrenmek isterim yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar....

En etkili hareket omzuna oklava veya vileda sapı koyarak sağa sola dönerek hareket etmek.

BENCE bu birazda yapısal... ben ne kadar uğraşsamda belim yeterince incelmiyor.. beli sağa sola çevirmek gerçekten etkili ama, bende 2 ay düzenli her sabah ve her akşam yapınca işe yaradı üstelik göbeği sıkarak yaptığım için göbekte de erime oldu... ama kalça yeterince geniş olmadığı için bel kalın duruyor.

ekmek, hamur işi ve asitli içecekleri kestiğim zaman da etkisini görüyorum..
Şiddetle tavsiye ederim... dayanabildiğiniz kadar azaltın hem vücut olarak da hafiflediğinizi hissedeceksiniz.

Yeni nesil lpg uygulamasını araştırıyorum bende. Paylaşım için çok teşekkür ederim.

gerçekten bünye meselesi. ben dikkat ederim yediğime içtiğime yıllardır. spor da yaparım. ama şu var ki oturarak çalışıyorum. bir süre sonra hiçbir şey fayda etmiyor. spor yaptığın süre az geliyor vücuda. yakamıyorsun, yağlar selülitler birikiyor. iki ay evveline kadar korkunç haldeydim. yeni bir lpg çıkmış integralle, endermolab diye çeşitleri var. ona başladım. hayli sıkılaştım, incelmeye de başladım çok mutluyum :)

yeni nesil LPG deniyorum ben. daha evvel böyle bir sistem olsaydı da gitseydik. kaç yıldır uğraşıyorum ilk defa böyle olumlu sonuçlar alıyorum. hem inceliyorum hem de selülitlerimden kurtuluyorum :):)

171 boyunda 57 kıloyum nereden cıktıgını neden cıktıgını anlamadım yan yaglarım öevcut 8 ayda 5 kılo aldım
benı cok rahatsız edıyorum
yanı yenı nesıl lpg dedıgınız nedır masajmı_?
krem yada bu masajların dısında sporla cozum bulabılen yokmu?
vbogazdan kısalım 2 kılo vermeyı dusunuyorum okeyde
yanlar nasıl gıdecek

Bende 174 boyunda 53 kiloyum.Kiloyla alakası olmadığını düşünüyorum yağ değilde sıkı değilim diyebilirim . Benimki biraz pinpiriklilikten kaynaklanıyorda olabilir ama gittim yeni nesil lpg ye . seanslarına tam gitmek gerekiyormuş direk yararını görünce 4 seansına gidip bıraktım ben. Gereksiz olmadığına eminim diyebilirim araştır bir bence. Spora gelince tatlım :) şu ana kadar bana tek yararı bacak kaslarım oldu bide kolda ileride olacak sarkmalara karşı kas yaptım birazcık . kollarımı çirkinleştirmeyecek şekilde fena durmuyor dört bir yandan yardım almak lazım :)

Benim basenlerimde sorun var. Basenlerim yüzünden istediğim hiçbirşeyi giyemiyorum. Gözüm açık gidecek şu basenlerimi zayıf görmezsem. Bana bir çare, önerikrem aklına ne gelirse işte...

basenlerine bi çara bulabildinmi arkadaşım bulsuysan eğer bizimlede paylaş

aklına geldikçe 2 3 dakkada bir alışkanlık edin karın kaslarını sık yani karnını çekebildiğin kadar içine çek bırak çek bırak. Karın kaslarını çalıştırıyor yağ yakımını hızlandırıyor. Test edildi onaylandı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…