Bölgesel İncelme Bel Bölgesini İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Selam arkadslar,tum yazilari okuyamadim belkide vardir bilmiyorum ama ozon kremi diye birsey gordum nette,kullanan ve faydasini goren arkadslar yazabilirlermi lutfen...:KK71:

kremle 15cm incelmeyi, kim başarmışsa, dünyada görülmemiş bir mucizeyi yaşamış:KK53::
:KK1: hadi mamaları yemeye:KK56:

selamlar,
Arkadaşlar siz, siz olun sakın düşük bel pantolon giymeyin! detaylı yazmıştım ama, sizde de önerim G5,lenf drenaj,vakum!! paket program alın ve mümkünse, fiyat araştırın. benim gittiğim merkez bu konuda fazlasıyla özverili...

kızlar belde simit görünümü bendede vardı yıllar önce.bunun için düşük bel giydiğinizde dar olmamasına dikkat edin,illa giyceksenizde en azından geceleri yada evdeyken dar yüksek bel şeyler giyin.ayrıca streç film takviyeside yaparsanız geçer.benimkilerden şimdi eser yok.tabi alışkanlık yapmanız lazım..

ya kızlar düşük bel giymeyin diyosunuzda inanın o kadar cok yerler geziyorumki ama genede yuksek bel pantolonlardan bulamıyorum :KK25: böyle bir mantık varmı yaa bıktım artık insan bi tane yuksek bel pantolon alamazmı yada bu piyasa cıvıttı artık bu ne yaa ne yapmamız lazım su dusuk bel pantolon sevdasından bu esnafların ! yuksek bellll istiyoruzzzzzzzzzzzzz !!!!!!!!!!!!!!

Selam arkadslar,tum yazilari okuyamadim belkide vardir bilmiyorum ama ozon kremi diye birsey gordum nette,kullanan ve faydasini goren arkadslar yazabilirlermi lutfen...:KK71:

yapmayın canım yaa, kremlerle mucize olsaydı, bu paylaşım siteleri bile olmazdı!!
evet, şunu söyleyebilirim ki, ozon cilt üzerinde güzelleştirmede etkili. Ancakkk, zayıflatıyor, eritiyor vs gibi açıklamaları kulak arkası edin lütfen!!!
ha bir de şöyle, komplike girersen yani, kan ozonu, (damardan) saunası, dış yüzeysel masajı,terapi ve diyet menüsü uygulayın, olmazsa olmazı da, kesinlikle spor!! elinizden ne geliyorsa. sadece yürüme bile yeterli! işte o zaman, cilt güzelliğinin yanında, incelme de olur, zayıflama da olur! buna tamam derim!!
biz türk milleti olarak genelde tembel insanlarız!!! hem homini gırtlak yiyelim,:KK56: hemde oturduğumuz yerden, kremlerle, haplarla kilo verelim istiyoruz! radikal sonuç istiyorsanız, daha mantıklı hareket etmek gerekiyor!! :KK34:
herkese sağlıklı, huzurlu yaşam diliyorum!:emir_bebek:

ya kızlar düşük bel giymeyin diyosunuzda inanın o kadar cok yerler geziyorumki ama genede yuksek bel pantolonlardan bulamıyorum :KK25: Böyle bir mantık varmı yaa bıktım artık insan bi tane yuksek bel pantolon alamazmı yada bu piyasa cıvıttı artık bu ne yaa ne yapmamız lazım su dusuk bel pantolon sevdasından bu esnafların ! Yuksek bellll istiyoruzzzzzzzzzzzzz !!!!!!!!!!!!!!

red apple yüksek bel çalışıyorrrrr!!!!!!!!!
Ancak ürünleri çok pahalı oluyor! Ancak, hakkını yemiyelim, çok da kaliteli!!!
Normalde, 100tl den başlıyor 400 e kadar var!
Kırık bedenden dolayı elden satan da var 30-45 tl arası bulabilirsiniz.
Indirime girdiğinde almaya çalışın!! :87:

red apple yüksek bel çalışıyorrrrr!!!!!!!!!
Ancak ürünleri çok pahalı oluyor! Ancak, hakkını yemiyelim, çok da kaliteli!!!
Normalde, 100tl den başlıyor 400 e kadar var!
Kırık bedenden dolayı elden satan da var 30-45 tl arası bulabilirsiniz.
Indirime girdiğinde almaya çalışın!! :87:

tşk ederim canım adanada varmı acaba bir soruşturmak lazım ... bir pantolona 400 degil 100 tl de vermem veremem ben :KK25: mumkunatıda yok zaten ... ama öyle düşerse fiyatları 30-40 ancak alabilirim :KK76:

tşk ederim canım adanada varmı acaba bir soruşturmak lazım ... bir pantolona 400 degil 100 tl de vermem veremem ben :KK25: mumkunatıda yok zaten ... ama öyle düşerse fiyatları 30-40 ancak alabilirim :KK76:

canım ya, 400 tl bende vermem! ama yüksek bel çalışan sadece red apple yok! ben, istanbulda yaşayanlar için yazmıştım! belirtmeyi unuttum tabi pardon:KK69: adanada da mutlaka yüksek bel çalışan firmalar kesinlikle vardır!! düşük bel giymek için, zayıf olmak lazım! aksi taktirde çok çirkin duruyor!! normalde balık eti yada, normal kilolu bayanlar kot giymiyor mu? yüksek bel arayan bulur mutlaka:79:

belim 68 cm ama 2-3 sene öncesinde 60 cmdi ve ben tekrar 60 a düsürmek istiyorum kavitasyon ise yararmı sizce cünkü spor yapıyorum ve kesinlikle ise yaramıyor? liposuctionda düsünüyoruım

belim 68 cm ama 2-3 sene öncesinde 60 cmdi ve ben tekrar 60 a düsürmek istiyorum kavitasyon ise yararmı sizce cünkü spor yapıyorum ve kesinlikle ise yaramıyor? liposuctionda düsünüyoruım

sakınn aman diyorum!!! Ben 10 seans gittim sadece bel bölgem için hiç bir işe yaramadı!
üstelik sadece kavitasyon da değildi. haftada bir kavitasyon, haftada 2 vakum, ve 2 kez de her işlemden sonra lenf drenaja girdim!
öncelikle,sürekli belini sıkacak bir şeyler giy.! bir şeyler derken, evdeyken de kuşak gibi esnemeyen kumaş atkı gibi şeylerle, sıkıca zorlamayacak şekilde sar!
vee her gün sabah akşam 100 kere uzun bir sopa ile boynuna ellerini sopanın iki yanında, ayakta dik durup, sadece bel kısmından, bir sağa, bir sola esneme hareketi yap!!!
bak gör ne oluyor! başlamadan belini ölç!!! 1 ay sonra tekrar ölç:KK66: 1 aya da kalmadan göreceksin!!! bununla birlikte de yürüyüşlerini, merdiven, spor vs yap sonuç mükemmel!!!!
tüm arkadaşlara duyurulur!!!!!!!!! Ancak,tekrar söylüyorum. Her gün sabah akşam 100 er kere yapılacak!!! Herkese sağlıklı, huzurlu yaşam diliyorum! :KK66:

nilce ay cok tşk ederim bende kavitasyon faydalı olur diye baslamayı düsünüyodum aslında benim düsük bel giymekten dolayı yanlarımda cökme oldu simit bölgem cıktı ve belim genisledi ee popomda genis olmadıgı icin tuhaf bir görüntü olusturuyor büyük ihtimal liposuctionla belden ve simitlerden yag aldırıp o cöken bölgeye eklicekler ama seneye olucam..bu dedigin bel hreketini eger yanlara dogru indirip kaldırarak yapıosan bende yapıorum sporda ama diger türlüsü cok zararlıymıs spor hocam demisti

sevgili arkadaşlar ben üç yıl önce doğum yaptım,Allaha çok şükür bir kilom kalmadı ama göbeğim,belim asla eski halini almadı.şuanda 36 beden giymeme rağmen oturunca göbeğim fırlıyor.benneyaptımki
mekik çektim durdum aylarca ama oda fayda etmedi.bildiğiniz etkili bir spor hareketi olabilir,krem olabilir yada başka bir metod var mı????

paylaşımlarınızı bekliyorum....

merhaba benimde aynı sorunum var ektjel kullandım faydasını gördüm sanada tavsiye ederim saygılarımla sevilEn Büyük TÜRKİYE

lahana yağıııııııııııııııııııı
lahana yağııııııııııııııııııııııı
kullanımı heryerde yazıoooooooooooo

X