Bölgesel İncelme Bel Bölgesini İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
strec sera da sarabılırsınz belı terletıyo ne kdr faydalı bılmem de kolay deneyın bı:)En Büyük TÜRKİYE

Selam Arkadaşlar,

Düşük bel giymenin falan bel bölgesini kalınlaştırmasıyla alakası yok bence.. Olsaydı Rus kadınlarının, Çek kadınlarının hepsinde birer simit olurdu illaki.. İşin sırrı sadece ve sadece sporda ve sağlıklı beslenmede.. Ha hamilelikten sonra tabii ki kalan göbüşler için korse faydalı olabilir, hatta ileri vakalarda ameliyat bile düşünülebilir, o bambaşka fizyolojik bir durum. Ancak hiç doğurmamışsanız, homini gırtlak hamurişlerini götürüyorsanız, gazlı içecekler ve alkol tüketiyorsanız kaç kilo olursanız olun göbek baki kalıyor. Tek yapmanız gereken şey en azından haftanın 3-4 gününü ayırıp evde bile olsa spor yapmanız, başka alternatifi yok bu işin... :KK24:

Son düzenleme:
bende belim incelsin istiyorum bildim bileli kalin belim kilo aldimmi direk belim kalinlasir alt kismim belime gore zayif kaliyor... temmuza kadar incelmem lazimmm dugunum icin...

ben kavitasyon için yaklaşık 1 haftadır sürekli araştırıyorum herkes çok iyi sonuç verdi 3 cm 5 cm hatta 7 cm inceldim diyenler var ben 5 cm incelsem süper olur ama yakınlarımda yaptıran yok bugün foristanbuldan mail gelmiş 1000 tllik paket 69 tl diye alsam mı diye düşünüyorum gerçi fiyat çok uygun yanında verilenler de illa işe yaraa ama incelme için işe yaramayacaksa da istemem sonra moralim de bozuluyor :KK43:( alıp denesem mi bilemedim:S

arkdaşlar bel bölgesi dediğiniz kısım pantolon giyince yan arkada kalıp sıkışan yaşlar değil mi çükü bel biraz daha üst tarafta kaldığı için can simidi diye tabir edilen yer mi

streç filmle sarma olayına sıcak bakmıyorum denedim isilik gibi şeyler çıkıyo nefessiz kalıyo incelicem derken cildimi bozmak istemem...ben balık etli olduğum için sürekli yediklerime dikkat etmek ve egzersiz yapmak zorundayım çok şey denerim.bel inceltme konusunda en çok kollarımı açık sağa sola bükme hareketinin etkisini gördüm günde 100 kere tekrarlarım tabi sabırlı olmak lazım hemen olacak şey değil..yanında başka egzersizlerde yapmak lazım..ben ramazanda kilo almıştım belim 71 cm olmuştu biraz yediklerime dikkat ederkende 2 ay düzenli bu hareketleri yaptım şuan belim 64 cm gayette memnunum :KK9:

ay kızlar çok sağolun bende deniycem şu streci hemen hemen herkesten olumlu cevap var :) bi de sopayla oturarak çevirmeyi deniyccem. sonuçları size yazarım :)

Kızlar bu can simidi dediğimiz bölgeden ben de rahatsızım.
Gerçi eskiden daha berbattı, kilo verdiğimden beri orası da eridi bayağı ama daha fazla incelmeye ihtiyacım var tabi ki.

Sopa hareketi ve ellerde ağırlıkla sağa sola eğilme hareketini hergün yapmaya başlıyorum, bakalım nasıl bir sonuç verecek... :KK8:

red apple mağazasının out let mağazası bakırköy incirli de . eski boyner mağazasının karşısında çok uygun ürünler var ve hepsi yüksek bel bilginize..

kızlar benim zayıfım ama can simitlerim var bende düşük belin azizliğine uğrayanlardanım ne olur bana da bir el atın akıl verin valla bu yana doğru elle hareketi bir süre denemiştim ama pek faydasını görmedim düşük pantolon giydiğimde o kadar çirkin bir görüntü oluşuyor ki tahmin edersiniz. sizin yaptığınız ve işe yarayan hareketler varsa banada söyleyin. valla artık etek falan giycem pantolon haram bana :KK25::KK25::KK25:

Kızlar bu can simidi dediğimiz bölgeden ben de rahatsızım.
Gerçi eskiden daha berbattı, kilo verdiğimden beri orası da eridi bayağı ama daha fazla incelmeye ihtiyacım var tabi ki.

Sopa hareketi ve ellerde ağırlıkla sağa sola eğilme hareketini hergün yapmaya başlıyorum, bakalım nasıl bir sonuç verecek... :KK8:

tatlım ben yana doğru hareketi bir süre yapmıştım ama pek bi etkisini göremedim bu sopa hareketini de bi deneyeyim inş işe yarar ve hepimiz simitlerimi denize atarız:KK14::KK14::KK14::KK14:

merabalar kızlar.ben beslenme danışmanlığı yapıyorum.yani insanlara doğru beslenmeyi öğretiyoruz.kilo almak ya da vermek isterseniz ve yardıma ihtiyacınız olursa ben burdayım =)

bölgesel incelme için özellikle beden inceltici yağ tavsiye ediyoruz ...
içeriğinde 9 yağ olan bu karışım aktivite öncesi sürülüp streç filmle o bölge kaplanırsa 1 şişe düzenli kullanımında 1 beden incelme sağlanabilir ..

sevgili arkadaşlar ben üç yıl önce doğum yaptım,Allaha çok şükür bir kilom kalmadı ama göbeğim,belim asla eski halini almadı.şuanda 36 beden giymeme rağmen oturunca göbeğim fırlıyor.benneyaptımki
mekik çektim durdum aylarca ama oda fayda etmedi.bildiğiniz etkili bir spor hareketi olabilir,krem olabilir yada başka bir metod var mı????

paylaşımlarınızı bekliyorum....

valla arkadaşım aynı dert bende de var 36 beden giyiniyorum ama bel çevrem pantolon giyince pırtlayı veriyor:KK50: ne yaptıysam çare olmadı inşallah çare bulan olursa bende faydalanmak isterim...

bel / basen / bacak /göğüs toparlayıcı / kol / bölgesel incelme için beden inceltici yağı öneriyoruz ..
2 ayda düzenli kullanımda 1 beden incelme sağlıyor ..
Yağı masaj şeklinde sorunlu bölgeye yedirip streç filmle sarıp sporunuzu / yürüyüşünüzü yapıyorsunuz ...
Hemen emdiği için yıkanmasıda gerekmiyor aksine ertesi gün yıkanırsa çok daha iyi ..

aklınıza takılan her soruyu bana sorabilirsiniz ..
AKtarland/gizem

X