BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:313 FATİHA SURESİ
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:30/09-C.TESİ
hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
rudecute rudecute (Gizem)OKUNDU
megos megos (Görkem)OKUNDU
Namaria Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli-- OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan) OKUNDU
Kahlofrida Kahlofrida (Gamze) OKUNDU
OMRUM79 OMRUM79 OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
I iremyt9
@bcgirl(Begum)OKUNDU
Pinkpotter Pinkpotter
@TulelutOKUNDU
D diclemm OKUNDU
neslihanot neslihanot

Oteki listemizde ki onerilerde ashabi bedir ve fetih vardi kizlar yeni onerilerede acigim

Hanimlar diger liste duamizdaki oneriler fetih suresi ve A.Bedir di ben oneri olarak
Cuma suresi,cevsen,salavati fatihte ekliyorum sizde yazin bir liste yapalim sonra ne okuyacagiz demeden okuruz o listeye gore her defasinda ne okuyalim demeyiz
hadi fikirleri alayim listemizi yapalim

hmbg hmbg (Hatice)
rudecute rudecute (Gizem)
megos megos (Görkem)
Namaria Namaria (Almıla)
sl_12 sl_12 (Seval)
ebruli-- ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 OMRUM79
O Ozzgeee (Esra)
I iremyt9
@bcgirl(Begum)
Pinkpotter Pinkpotter
@Tulelut
D diclemm
neslihanot neslihanot

Son düzenleme:
Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:313 FATİHA SURESİ
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:30/09-C.TESİ
hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
rudecute rudecute (Gizem)OKUNDU
megos megos (Görkem)OKUNDU
Namaria Namaria (Almıla)OKUNDU
sl_12 sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli-- OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan) OKUNDU
Kahlofrida Kahlofrida (Gamze) OKUNDU
OMRUM79 OMRUM79 OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
I iremyt9
@bcgirl(Begum)OKUNDU
Pinkpotter Pinkpotter OKUNDU
@TulelutOKUNDU
D diclemm OKUNDU
neslihanot neslihanot PAZAR OKUYACAK

Hanimlar diger liste duamizdaki oneriler fetih suresi ve A.Bedir di ben oneri olarak
Cuma suresi,cevsen,salavati fatihte ekliyorum sizde yazin bir liste yapalim sonra ne okuyacagiz demeden okuruz o listeye gore her defasinda ne okuyalim demeyiz
hadi fikirleri alayim listemizi yapalim

hmbg hmbg (Hatice)
rudecute rudecute (Gizem)
megos megos (Görkem)
Namaria Namaria (Almıla)
sl_12 sl_12 (Seval)
ebruli-- ebruli--
K Kelebek_131 (Neslihan)
Kahlofrida Kahlofrida (Gamze)
OMRUM79 OMRUM79
O Ozzgeee (Esra)
I iremyt9
@bcgirl(Begum)
Pinkpotter Pinkpotter
@Tulelut
D diclemm
neslihanot neslihanot
Kuzum yeni duamız ićin ya Cuma Suresi yada Cevşen okumak isterim , bakalım nasip hangi dua

ben uyarım dua konusunda çok bilgili değilim

Kuzum yeni duamız ićin ya Cuma Suresi yada Cevşen okumak isterim , bakalım nasip hangi dua
Birseyde yaz cnm liate yapayim yani sonucta soyle bir gercek var evlilik icin gecen dualar taha suresi,furkan suresi,cuma suresi ya surekli donup ayni seyleri okuyacagiz yada cok genis bir liste yapip farkli farkli dualarla dua edecegiz mesela ben bu evlilik vs islerinde nazara hasetede inanirim hani felak nas ta okuyalim derim o yuzden herkesin fikrini almak istiyorum

ben nazar için defne yapragını kaynatıp içine sirke koyup şişenin içinde koydum her banyodan sonra bir kaç damla döküyorum çok iyi geldi içim çok sıkılıyordu nazardan sonra geçti bunu çok iyi bir hocadan öğrendim

Birseyde yaz cnm liate yapayim yani sonucta soyle bir gercek var evlilik icin gecen dualar taha suresi,furkan suresi,cuma suresi ya surekli donup ayni seyleri okuyacagiz yada cok genis bir liste yapip farkli farkli dualarla dua edecegiz mesela ben bu evlilik vs islerinde nazara hasetede inanirim hani felak nas ta okuyalim derim o yuzden herkesin fikrini almak istiyorum
kuzum ben o zaman sık sık okuduklarımdan bi kaç dua sure yazayım
Yasin suresi , Fetih suresi, Taha suresi , Hadid suresi ilk 6 ayeti + Haşr suresi son 4 ayetini , Cuma suresi, 51 Salavat ı mecule,, Tefriciye, İnşirah , Ayetel kürsi , Yunus peygamberin Duası aklıma gelenler bunlar kuzucum :KK200:

DUA LİSTESİ
1.Taha suresi (okuduk)
2.313 Fatiha (okuduk)
3.Fetih suresi
4.Ashabi Bedir
5.Cuma suresi
6.Furkan suresi
6.cevseni Kebir
7.A.kursi/Fatiha/Felak/Nas/ihlas/kafirun (nazar icin)
8.Haşr suresi ilk 7 Hadid suresi son4
9.Hacet namazi usulleri
10.1000 Ya latif 100 salavati fatih
11.313 A.kursi
12 Yasin suresi
13.786 besmele 133 salavat Geylani hz besmele duasi

Aklima gelenleri soylenenleri yazdim sizde ekleyin kizlar sirali gitmek sart degil bir kisa bir uzun dua seklinde gideriz cok arka arkada uzun olunca kisi bunalip duadan kopabiliyor (konsantrasyon)
Tefriciye ve Hz yunus duasini eklemedim hem sayili hemde uzun dualar cok koordinasyon saglanamayabiliyor diye illa olsun derseniz ekleriz

Son düzenleme:
X