Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canlarım test sonucu 231 doktor pozitif ama haftaya ultrasonla bakalım dedi ne olur söleyin sorunlu bi hamilelikmi bu 4 gün geçti adet

bi dakika ya bence bu liste çok kalabalık ben burada o kadar kişi göremiyorum ben listedekilerin çogunuyla burada karşılaşmadım?bence sürekli burada da aktif olanların listesi olmalı..benide listeye ekleyin deyip buraya bir daha ugramayan o kadar çok kişi var ki..inanın listedekilerin çogunun ilk defa gördüm..

entelliye buradasın sonucun bence güzel ben çok ii bilmiyorum ama sadece 4 gün gecikti dimi?ne güzel bir haber umarım bende size haftaya müjde veririm.

canlarım test sonucu 231 doktor pozitif ama haftaya ultrasonla bakalım dedi ne olur söleyin sorunlu bi hamilelikmi bu 4 gün geçti adet

Kiz niye sorunlu olsun gayet guzel iste. 4. haftaya yaklasiyor olmalisin degerine gore.

Allah saglikli, hayirli bir hamilelik nasip etsin ve saglikla kucagina almani nasip etsin canim.

Evet nesemesecim gelen herkesi eklemisti. Sonra bir dahada ugramadi o kisiler.

Yine buna benzer hamiş ve hamiş adaylari ayri yapalim ama sadece burda olanlar katilanlardan olussun.

senin adına çok sevindim entelliye. sorunsuz bir hamilelik geçirmeni diliyorum. Allah bebişini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. (bence de değerin normal)

canım sen nerdesin sabahtan beri ya gözlerimiz hep seni aradı meraktan öldük valla ama olsun beklediğimize değmiş çok sevindim tebrik ederim allah kucağına almayıda nasip etsin daha yeni olduğu için hemen ultrasonda bakmak istiyolar kalp atışlarına falan hemen panikleme inşalah çok güzel bir hamilelik geçirirsin darısı tüm isteyenlerin başına:Saruboceq:

:teytey::teytey::hooray::dance: tadını çıkar tatlım sorun nerden çıktı şimdii...
çok tebrik ederimmm annecik:CüvCüv: keseyi görcen kalp atışını duycan ne güzeellhihoyyythihoyyyt

menzil gülü ben listeleri göremedigim için(süsülü olanları)bazı resim tarzı yüklemeleri göremiyorum işyerinde söylemiştim sizede o yüzden neşeninde yaptıgını görmemiştim evde iken bakmak aklıma gelmemişti..inan gerçekten bunlar kendileri buraya beni listeye ekleyin dediysede bence sadece listeye ekleyin demek için ugramışlardır bi saysam çok kişi çıkar ben aklımda olanca burada aktif olanları daha sık ugrayanları yazayım..

entelliye çok sevindim nihayet geldin ve o güzel haberi verdin hadi hayırlısı annecik... hamişlere biri daha eklendi oh oh ne güzel..
bu arada kızlar ben kimin hamiş kimin aday olduğunu bilmediğim için sadece isimleri yazdım dedim ya sonra ayırırız diye...
ayrıcada son ayrı yapılan listede iki listede de (ne hamiş ne aday) benim adım yoktu tüstümmm bennnn oynamıyommmsenağlamasenağlamasenağlama

maviş ben sendende umutlu haberler bekliyorum. kaç gündür içimde tutuyorum ama bu sevinçle dayanamadım söyledim. Hayırlısı olsun herşeyden önce canım.. İnşallah müjdeni alıcaz kısa zamanda.. Sude hanımın kardeşleri çoğalıyo yaaaa:dance::dance::ecrin_bebek::dance:

Canim zaten Nur nesemesenin en son yaptigi listeyi alip koymus, sen o zamanlar yoktun o yuzden yani simdi uzerinde duzenleme yapmak lazim.

yaa küsme bende ağlarım baksenağlamasenağlama ben sadece o listeyi yazdım ordan silinecekler ve eklenecekler var canım benim kusura bakma lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…