Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

HAMİŞLERİMİZ
1. Yasemink
2. Menzil Gülü
3. Lotuss75
4. Beyaz16
5. CheGuevera
6. Demircool
7. Tuubay
8. Nur_84
9. Pnrhlt
10. Özlemyb
11. Naren1981
12. GüzelkızMS
13. İsil_ufuk
14. Emillly
15. Papatya1982
16. Orkiden
17. Kubrass
18. Peri_efe
19. Ruveydagenc
20. Yeterrr3622
21. Swethome
22. Arda_
23. Kayra42
24. Enteliye
25, Ceren 54

HAMİŞ ADAYLARIMIZ
1. Benssnb
2. Nesemese
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. Nesecrin
7. Dicoo
8. Gözek
9. Fatma_33
10. Sencerderen
11. Aybala42
12. Dileğimbebeğim
13. Nur_elnur
14. Zelomm
15. Nmb2358
16. Delimavi
17. Canender
18. Fyzaaksungur
19. Sibelli
20. Aum
21. Bursasu
22. Ravzanur
23. Vermidon
24. Burcusal
25. K.aysesahin
26. Gülbahcesi
27. Arifeyvz
28. Ceylan83

ben ekledim seni şekerim hemen küsme şutarafagittiokadar karıştı ne yapacağımızı şaşırdık barıştıkmı cicim:içelim:

şaka yapmıştımki şaka yapmıştımki kaydirigubbakcemile2:icecream:a.s.
ya kızlar benim canım çok sıkılıyor ya offf iyiki burdasınız da arada yazışıyoruz :CüvCüv::ecrin_bebek:

şaka yapmıştımki şaka yapmıştımki kaydirigubbakcemile2:icecream:a.s.
ya kızlar benim canım çok sıkılıyor ya offf iyiki burdasınız da arada yazışıyoruz :CüvCüv::ecrin_bebek:

cerencim sen çok neşeli ve matraksın kendin neşeli olduğun gibi formuda şenlendiriyosun cicim:dance:

yasemincim saol inş.niye bilmiyorum ama bende bu ay bekliyorum içimdeki tuhaf bir beklenti var inş yerini hüzüne bırakmaz..cerencim sanırım o liste önceden yapılan bi liste aynısını eklemiş arkadaşlar..bence buradaki aktif olanların isimleri yazılsın yine aklımaıza gelmeyenler girdiklerinde yazarlar isimlerini.ve yeni liste oluşturulur.

canlarım test sonucu 231 doktor pozitif ama haftaya ultrasonla bakalım dedi ne olur söleyin sorunlu bi hamilelikmi bu 4 gün geçti adet

tebrik ederim arkadaşım.....çok sevindim.......değere fazla takılma reglin 4 gün gecikmiş olabilir ama döllenme geç olduysa değerde düşük çıkabilir....keseyi ve sonra da bebeğini gördüğünde emin olabiliyor insan.....allah kısmet ederse onlarıda göreceksin merak etme ....

kızlar uzun zamandır aynı anda bu kadar kişi online degildi burada inan çogu zaman bakar çıkardım bende kimse olmadıgı için sagolun kızlar böylece daha çok paylaşımda bulunup daha da kaynaşıyoruz..iyi ki varsınız

Merhaba kızlar,aranızda 14 haftalık olupta cinsiyetini ögrenen varmı?ben henüz ögrenmedim çok merak ediyorum

cerencim sen çok neşeli ve matraksın kendin neşeli olduğun gibi formuda şenlendiriyosun cicim:dance:

teşekkür ederin canımın içi bu güzel düşüncelerinden dolayı...
şu mide bulantılarım baş dönmelerim olmasa stendap yapıcam ama oooffff dayanamıyorumki... :CüvCüv::ecrin_bebek:

yasemincim saol inş.niye bilmiyorum ama bende bu ay bekliyorum içimdeki tuhaf bir beklenti var inş yerini hüzüne bırakmaz..cerencim sanırım o liste önceden yapılan bi liste aynısını eklemiş arkadaşlar..bence buradaki aktif olanların isimleri yazılsın yine aklımaıza gelmeyenler girdiklerinde yazarlar isimlerini.ve yeni liste oluşturulur.

canım inşallah içindeki o beklenti bebişinin hisleridir... hadi hayırlısı bakalım...
liste içinde latife yapmıştım cici ama gücümede gitmedi değil :)
malum gebe bir bayaaanım ve herşeye alınıyorum :eek:kaydirigubbakcemile3

canım inşallah içindeki o beklenti bebişinin hisleridir... hadi hayırlısı bakalım...
liste içinde latife yapmıştım cici ama gücümede gitmedi değil :)
malum gebe bir bayaaanım ve herşeye alınıyorum :eek:kaydirigubbakcemile3

:eek:klava::eek:klava: getirme beni oraya..kızlar ben gaza gelecem az kaldı gidip kan testini yaptıracam bak şimdi..ama olmaz bu saatten sonra taap.tesiye kalır sanırım yada yarın derler yine ben çatlarım..zaten şimdi bile çatlıyorum..:jeyyar:

kızlar uzun zamandır aynı anda bu kadar kişi online degildi burada inan çogu zaman bakar çıkardım bende kimse olmadıgı için sagolun kızlar böylece daha çok paylaşımda bulunup daha da kaynaşıyoruz..iyi ki varsınız

evet ya kesinlikle katılıyorum sana hayatım... iyiki bu siteye üye olmuşum ve hatta iyiki burda sizlerle yazışıyorum...
aslında ben sakaryada doktor araştırırken bu site çıktı karşıma doktor ismi geçtiği için ve açığını söyliyim kızlar buraya en başta kayıt olma sebebim beni ilk muayene edip hamile olduğumu söyleyen fakat bebeğimi kaybetme riski olduğunu söylemeyen doktoru şikayet etmekti bu niyetle girdim... ama inanın kayıt olduktan sonra ilk bu topikte sizlerle yazışmaya başladım ve halada öyle devam ediyorum:)
iyiki varsınız ne diyim... :CüvCüv::ecrin_bebek:

:eek:klava::eek:klava: getirme beni oraya..kızlar ben gaza gelecem az kaldı gidip kan testini yaptıracam bak şimdi..ama olmaz bu saatten sonra taap.tesiye kalır sanırım yada yarın derler yine ben çatlarım..zaten şimdi bile çatlıyorum..:jeyyar:

öööööö ööhhhhhöööööö senağlamasenağlama
ben naptımki ya senağlama
hadi yapsana test yapsana hihoyyyt

ya benim bulanmadı Allaha bin şükür çok az sabah bulanıyo geçiyo çok nadir oluyor. olursada leblebi çok iyi geliyo kızlaarr.

X