Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

NESEMESE
BENSENB
MAVİDENİZ
RAHEL
ATES_PARCASİ
İSİL-UFUK
NUR84
NESECRİN
DİCOO
YASEMİNK
MENZİL GÜLÜ------------------------- Anne Adayi :CüvCüv: ( Ayy birden anne adayi diye dusununce kendimi garip oldum kaydirigubbakcemile2)
LOTUSS75
BEYAZ16
CHE-GUEVERA
DEMİRCOOL
LOTUS79
BURCUSAL.............................2 Aralık
ARİFEYVZ
ENTELLİYE
KİBELE
MAVİ45
BEYZANUR
CEYLAN83.............................10 ARALIK
CEREN54............................... ANNE ADAYI :CüvCüv::ecrin_bebek:

anladım canım rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah

CANIM SENİ ATLAMIŞIM KUSURA BAKMA KENDİNİ EKLE LİSTEYE DURUMUNLA BEKLİYORUZ...

yaaa kızlar entelliyeden hala haber yok merak etmeye başladım umarım kötü bir şey olmamıştır... :Saruboceq:

aaa bak menzil gülü bebek bekliyormuş çok önemli ben bunu bilmiyordum mesela. ben hamiş adayı olduğunu düşünüyordum hep :KK43: kusura bakma cicim iyi oldu demek bu liste hiç değilse pot kırmıcam kaydirigubbakcemile3

Eee kızlar online görünüyorsunuz ama listede hareket yok :KK43:
yoksa cicili bicili resimli değil diye beğenmedinizmi listeyi :KK43:

valla cerencim ben sayfaları okumaktan kafamı kaldıramıyorum bu ne hız ya bide gitgide kalabalık oluyoruz takip edemiyorum listeye gelince süse ne gerek onun süsü anlamında zaten tamamen bi olsun süsleriz elbetkaydirigubbakcemile5

kızlar bende ptesi günü progesterona baktırıcam bakaılım sonuç ne çıkacak bu doktora gitme işi insanı sıkıntıya sokuyo inşallah sonucum iyi çıkar

valla cerencim ben sayfaları okumaktan kafamı kaldıramıyorum bu ne hız ya bide gitgide kalabalık oluyoruz takip edemiyorum listeye gelince süse ne gerek onun süsü anlamında zaten tamamen bi olsun süsleriz elbetkaydirigubbakcemile5

canım ya bütün kızlar yazsa durumlarını hani netleşsek listenin son halinde sonra süsleyeceğim onu hemde nasıl ama önce sizlerden gelen bilgiler lazım kızlar.... duyuyormusunuz beniiiiiii :CüvCüv::ecrin_bebek:

Arifecim sen pre-seedle ilgili bilgi istemissin.

Pre-seed bir kayganlastirici. Krem gibi degil, yogunlastirilmis bir sivi deyim. Bunu sadece akintisi olmayanlar kullanacak diye birsey yok. Mesela bende akinti bol oldugu halde bunu kullandim cunku bu kayganlastirici, spermlerin yasam suresini uzatiyor ve onlarin yumurtaya ulasmasina yardimci oluyor. Ben ikinci kullanmamda hamile kaldim. Esimin sperm sayisi bayagi dusuk cikmisti bir onceki ay ve belkide Allah bunu sebep kilmistir hamile kalmamiz icin. Yani sperm sayimiz az bile olsa, onlarin yasamasini saglayip, yumurtaya tasidi diye dusunuyorum. Tabiki en dogrusunu ancak Allah bilir.

hayatım sağol çok teşşekkür ederim .bende kullanmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı tabi bunların hepsi vesile dediğin gibi allah bilir kocaman öptümŞeniz

canım ya bütün kızlar yazsa durumlarını hani netleşsek listenin son halinde sonra süsleyeceğim onu hemde nasıl ama önce sizlerden gelen bilgiler lazım kızlar.... duyuyormusunuz beniiiiiii :CüvCüv::ecrin_bebek:

cerencim bu liste işi sende heycan yaptı galibakaydirigubbakcemile3 yavaş güzelim bu ne hız kaydirigubbakcemile2

kızlar ben çıkıyorum hastaneye gidiyorum tiroid sonuçalrımı almak için dularınızı bekliyorum kötü bişi yoktur işallah akşama görşürüz hepinizi öpüyoruma.s.

kızlar bende ptesi günü progesterona baktırıcam bakaılım sonuç ne çıkacak bu doktora gitme işi insanı sıkıntıya sokuyo inşallah sonucum iyi çıkar

hayırlısı canım inşallah hayırlı sonuçlar alırsın sıkma canını bebişler için unutma a.s

HAMİŞLERİMİZ
1. Yasemink
2. Menzil Gülü
3. Lotuss75
4. Beyaz16
5. CheGuevera
6. Demircool
7. Tuubay
8. Nur_84
9. Pnrhlt
10. Özlemyb
11. Naren1981
12. GüzelkızMS
13. İsil_ufuk
14. Emillly
15. Papatya1982
16. Orkiden
17. Kubrass
18. Peri_efe
19. Ruveydagenc
20. Yeterrr3622
21. Swethome
22. Arda_
23. Kayra42
24. Enteliye

HAMİŞ ADAYLARIMIZ
1. Benssnb
2. Nesemese
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. Nesecrin
7. Dicoo
8. Gözek
9. Fatma_33
10. Sencerderen
11. Aybala42
12. Dileğimbebeğim
13. Nur_elnur
14. Zelomm
15. Nmb2358
16. Delimavi
17. Canender
18. Fyzaaksungur
19. Sibelli
20. Aum
21. Bursasu
22. Ravzanur
23. Vermidon
24. Burcusal
25. K.aysesahin
26. Gülbahcesi
27. Arifeyvz
28. Ceylan83

Nesemesecim benim kullandigim hap hamilelikte rahatlikla kullanilabiliyor hatta kullanilmazsa kotu. Hic bilmeden hap alirmiyim hamileyken. Sadece artik ogrendim neyin ne oldugunu ve kendi takibimi kendim yapiyorum.

slm kızlar liste yi tekrar güncelleştirmek ii olmuş..cerencim sagol.söylememe gerek yok ama ben henüz hamiş adayıyım..dilerim ki yakın zamanda anne adaylıgına terfi olurum..entelliye yok hala dimi:eek:klava:

HAMİŞLERİMİZ
1. Yasemink
2. Menzil Gülü
3. Lotuss75
4. Beyaz16
5. CheGuevera
6. Demircool
7. Tuubay
8. Nur_84
9. Pnrhlt
10. Özlemyb
11. Naren1981
12. GüzelkızMS
13. İsil_ufuk
14. Emillly
15. Papatya1982
16. Orkiden
17. Kubrass
18. Peri_efe
19. Ruveydagenc
20. Yeterrr3622
21. Swethome
22. Arda_
23. Kayra42
24. Enteliye

HAMİŞ ADAYLARIMIZ
1. Benssnb
2. Nesemese
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. Nesecrin
7. Dicoo
8. Gözek
9. Fatma_33
10. Sencerderen
11. Aybala42
12. Dileğimbebeğim
13. Nur_elnur
14. Zelomm
15. Nmb2358
16. Delimavi
17. Canender
18. Fyzaaksungur
19. Sibelli
20. Aum
21. Bursasu
22. Ravzanur
23. Vermidon
24. Burcusal
25. K.aysesahin
26. Gülbahcesi
27. Arifeyvz
28. Ceylan83

Boyle daha duzenli oldu bence. Aralarda hamileler, hamis adaylari karisik olmasin bence.

X