Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sen 7. haftadasın dimi?
ben korkuyorum kiminin 9 ay boyunca sürüyormuş bu sıkıntılar aman diyorum inşallah o kimilerine bende dahil olmam :CüvCüv::ecrin_bebek:

yok canım 8. hafta bitiyor bende bulantı fazla yok gaz ve sancı var inş canım ben ders çalışmak için geçmesini bekliyorum

En korktuğum şey gaaz.
soda için diyolar gaz alması için. Allah yardımcımız olsun. Ama değer meleklerimiz için.
Evet Cerencim kızım oluyor inşallah.. Siz kaç haftalıksınız :uhm:

En korktuğum şey gaaz.
soda için diyolar gaz alması için. Allah yardımcımız olsun. Ama değer meleklerimiz için.

bide yanımda çok geğiren olursa benim midem bulanır şimdi sürekli ben geğiriyorum halimi düşünün

En korktuğum şey gaaz.

sodamı ıııyyy hiç içemem inşallah öyle birşeyde yaşamam...
canım ben 11. haftaya giriyorum ve malum cinsiyeti belli değil
geberecem meraktan yaw.... etrafımdakiler diyorki bu kadar bulantın sıkıntın varsa kesin nazlı bir kız geliyor diye bende sen kız annesi olucan diye sorayım dedim ama bak sende fazla olmamış bulantı. gerçi bunlar kockarı lafları. tamamen bünye ile alakalı herşey ya insan merakta ediyor hani... hayırlısı ne diyelim... :CüvCüv::ecrin_bebek:

benim yarın 12 haftam doluyor ama bulantılar devam.....bakalım hafataya nasıl olacak??? sürekli bir bulantı bendeki çok nadir geçiyor içim gıcır gıcır.....ıyyyyyy....aç iken bulanır tok iken bulanır....ne yapacağımı şaırdım tatlı yiyemiyorum....tuzludan gına geldiiiii......allahtan sadece sabah çıkarıyorum gerisi bulantı şeklinde......bu veletler şimdiden içerde yaramazlık yapıyor!!!!! ne yapalım canları sağolsun da!!!!! aaaaaaaaaaaa anne gibi konuşmaya başladım!!!!!!!!!!

bide yanımda çok geğiren olursa benim midem bulanır şimdi sürekli ben geğiriyorum halimi düşünün

canm ya mide ağrısı evet kötü ben bebekten önce ilaçtan nefret ederdim asla içmez ağrının kendi kendine geçmesini beklerdim. ama şimdi gör avuç avuç ilaç içiyorum hem bebek için... senin gibi bende kuru kuru geğiriyor öğürüyorum ne kötü ya dimi neyse sağlık olsun ne diyelim şeker... bu bıcırıklar bir doğsunlar hayırlısı ile şöyle ele avuva bir gelsinler soracam o zaman kaydirigubbakcemile2 :CüvCüv::ecrin_bebek:

bencede çok yaramaz olacaklar eşime diyrum çok yaramaz bişey geliyor bize çektirecek herhalde diye ama o çok memnun halinden inş yaramaz olur diyor kendi çok uslu bi çocukmuş

size iyi haftasonları arkadaşlar,

benim mesaim doldu ve haftasonu çalışmıyorum......(evimde net yok) pazartesi görüşmek üzere......iyi haberlerle buluşmak dileğiyle...........

Valla ben bazen içiyorum. içtiğim magnezyumdan daha iyi
bana herkes erkek diyodu hatta göbüşümde erkek bebeği göbüşü. ama kız.. miden bulandı ama aşırı değil fakat midem ekşidi o daha berbat. cinsiyet tahmin etmek için biçok kocakarı masalı var çoğu tutuyo ama. Sağlıklı olsunlarda ne olurlarsa olsunlar. Ben çok aşermemiştim. 19 haftalığım insan bu haftadan sonra aşerirmi garip garip kokular geliyo burnuma. miss gibi salatalık koktu:çok üzgünüm:

heh işte öyle ne yesen kar etmiyor dimi... evet anne oluyoruz nasipse canımcım anne gibi hissedip konuşuyoruz artık allahım herkese nasip et buu yarabbbiiimmm :Saruboceq:

evet kendim vurmaya kıyamam doktor ağlasın diye poposuna vuuyor ya doktora söyleyecem 1 tanede fazldan vursun kaydirigubbakcemile3

canım hepiniz çok saolun hepiniz için ayrı ayrı dua ediyorum allah hepinize nasip etsin die geç bulunca böl kuruntulu oluo insan değer düşük çıkınca biraz tedirgin oldum dr temkinli konuştu çünkü inşallah sorun yoktur iş yerinde yasak kaçak kaçak yazıyorum çok zor olu o akşam eve gidince hepinize yazarım ayrınıtıları :):teytey:

evet ilk duamız bu zaten sağlıklı olsunda... ama dası var işte insann gönlündende geçmiyor değil hani bir şeyler... ben aşeriyorum galiba canım ilk ayva istemişti ne alaka ise... ayvayı yedim ya o bakımdan heralde velet içerden pis pis gülüyordur bana ehe ehe...

evet kendim vurmaya kıyamam doktor ağlasın diye poposuna vuuyor ya doktora söyleyecem 1 tanede fazldan vursun kaydirigubbakcemile3

yookkk kızzz kıyamammm ayyy canım ya bir an kendini canlı canlı doğumda sandım ne oluyorsa bununla ilgili komik bir görüntü vardı belki izlemişsindir. kadın doğuma giriyor eşide yanında normal doğum tabi hemşireler ebeler falan derken bebek geliyor doktor kesiyor kordonu alıyor bebeği ters çevirip patlatıyor poposuna doğal olarak bunu gören taze babada senmisin benim çocuğuma vuran diye doğumhanede tekme tokat girmişti doktora kopmuştum... biz kıyamayız yani cicim ama büyüyünce sevgimle boğacam onuuu :CüvCüv::ecrin_bebek:

nasıl kıylır onlara ha şimdi içimizi rahatlatalımkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…