Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba kızlar bende bebişimin yolunu bekliyorum 4 aydır ama gelmiyo yaramaz benide aranıza alırmısınız

CEYLANCIM HOŞGELDİN CNM TAM ZAMANINDA GİRİŞ YAPTIN BİZDE LİSTE YAPMAYA UĞRAŞIYORDUK NAÇİZANE kaydirigubbakcemile3
UMARIM EN KISA ZAMANDA BEBEĞİNE KAVUŞURSUN CİCİM :CüvCüv::ecrin_bebek:

Arifecim sen pre-seedle ilgili bilgi istemissin.

Pre-seed bir kayganlastirici. Krem gibi degil, yogunlastirilmis bir sivi deyim. Bunu sadece akintisi olmayanlar kullanacak diye birsey yok. Mesela bende akinti bol oldugu halde bunu kullandim cunku bu kayganlastirici, spermlerin yasam suresini uzatiyor ve onlarin yumurtaya ulasmasina yardimci oluyor. Ben ikinci kullanmamda hamile kaldim. Esimin sperm sayisi bayagi dusuk cikmisti bir onceki ay ve belkide Allah bunu sebep kilmistir hamile kalmamiz icin. Yani sperm sayimiz az bile olsa, onlarin yasamasini saglayip, yumurtaya tasidi diye dusunuyorum. Tabiki en dogrusunu ancak Allah bilir.

NESEMESE
BENSENB
MAVİDENİZ
RAHEL
ATES_PARCASİ
İSİL-UFUK
NUR84
NESECRİN
DİCOO
YASEMİNK
MENZİL GÜLÜ
LOTUSS75
BEYAZ16
CHE-GUEVERA
DEMİRCOOL
LOTUS79
BURCUSAL.............................2 Aralık
ARİFEYVZ
ENTELLİYE
KİBELE
MAVİ45
BEYZANUR
CEYLAN83.............................10 ARALIK

EKLEDİM CANIM O LİSTE İNŞALLAH BU LİSTEDİR:)

evet evet yeni oluşturuyoruz ipin ucunu kaçırdık çünkü sohbet etmekten kaydirigubbakcemile3

herkez dediğin gibi yanına durumunu yazıp ismini eklsin sonra hamişler bekleyenler diye ayıralım

nasıl yani şeker anlayamadım son adet derken sürekli güncelmi tutalım listeyi unutmamak için sen 2 aralık yazmışsın neyin tarihi anlayamadım ya kusura bakma kafam nedense yerinde değil :1no2:

merhaba kızlar bende bebişimin yolunu bekliyorum 4 aydır ama gelmiyo yaramaz benide aranıza alırmısınız

Canim hosgeldin, tabiki aliriz aramiza. 4 ay daha cok kisa bir sure. Hazir yolun basindayken sana tavsiyede bulunayim. Sakin gun sayma ve stres yapma. Cunku aylari gunleri sayarken ister istemez stres yapiliyor buda dollenmeyi etkiliyor. Bende sayardim gunleri aylari ve hamile kaldigim ay inan bana hic aklima getirmedigim ihtimal vermedigim gunleri saymadigim aydi. Bunu hep bu forumda okurdum ve dogru oldugunuda gordum.

teşekkürler kızlar aranıza aldığınız için inşallah en kısa zamanda hepimiz hamle kalırız bebişlerimizi kucağımıza alırızzz

canım merhaba bişi sorca ikimizin sat aynıda sen ikili taramaya ne zaman gitceksin

canım ya saolasın gün saymamaya kendimi çok fazla sıkmamaya özen gösteriyorum gerçi adetlerimde düzensiz bakalım ne olacak beklenen tarihi yazdım listeye gerçi bakalım ne olacak gerçi bu aydan pek de umutlu değilim eşimin rahatsızlığı nedeniyle önemli günleri değerlendiremedik

bu arada listenin hamişleri hepinizi tek tek tebrik ederim bebişlerinizi inşallah sağlıcakla kucanığına alırsınız

Canim en dogrusunu yapiyorsun. Belkide bu sefer gelmezler:)))

nasıl yani şeker anlayamadım son adet derken sürekli güncelmi tutalım listeyi unutmamak için sen 2 aralık yazmışsın neyin tarihi anlayamadım ya kusura bakma kafam nedense yerinde değil :1no2:

evet güncel tutmak için önüzmüdeki adet tarihimiz yazalım yada hamile olanlar hamişiz yazsınki karışmasın diye dedim çünkü maşallah sık sık listede yenilikler oluyor

He he al bendende o kadar, bazen bende pot kircam diye iyice okuyorum gecmisi ona gore yaziyorum yada hic yazmiyorum :roflol:

NESEMESE
BENSENB
MAVİDENİZ
RAHEL
ATES_PARCASİ
İSİL-UFUK
NUR84
NESECRİN
DİCOO
YASEMİNK
MENZİL GÜLÜ
LOTUSS75
BEYAZ16
CHE-GUEVERA
DEMİRCOOL
LOTUS79
BURCUSAL.............................2 Aralık
ARİFEYVZ
ENTELLİYE
KİBELE
MAVİ45
BEYZANUR
CEYLAN83.............................10 ARALIK
CEREN54............................... ANNE ADAYI :CüvCüv::ecrin_bebek:

Eee kızlar online görünüyorsunuz ama listede hareket yok
yoksa cicili bicili resimli değil diye beğenmedinizmi listeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…