Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cnm eşin istemiyorsa herşeyden önemlisi onu ikna etmeye çalışman olmalı bence inanki destek önemli tek başına bu yükün altından kalkamazsın bir çok erkek istemiyorum desede gerçekten olunca daha çok özeniyorlar bu gerçek ama işi ihtimallere bırakmamak gerekiyor benim düşüncem bu..düşünüyorumda ianan şuanda eşim yanımda olup bana destek vermeseydi bebk için ben altından kalkamazdım az çok yazıyorum buraya aşamalarımı tedaci sürecindeki ben her doktroa gittigimde hep bende moral bozuklugu oldu iç açıcı şeyler demiyordu olan şeyi söylüyordu ama ben henüz başında hissettigim için kendimi hemen pes ediyordum ama eşim sagolsun..şimdide eşime vurduruyorum ignelerimi bile bile göbeginme igne batıramıyorum ben...önce konuş güzellikle ikna et sonra yat aşşaaa dersin ok!

Benssenb sizi merak ettim geçmişi bitiremeden açtım, son durumun nasıl? Bugün yazdım ama çok gerilerde kalmış, sizi sordum ben de merak ettim benssenb, mavi45 ve rahel noldu dedim.

Filizcim burdayım ama hemen çıkmam gerek büyük geçmiş olsun canım babanla ilgili yazıyı zor zar okuyabildim. Allah büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Öpüyorum canım...

kızlar ben biraz uyumaya gidiyorum, dengem iyice şaştı, akşam burada olan arkadaşlarla konuşuruz, konuşamadıklarımızla yarın konuşuruz, hepinizi çoooooooooooooooook seviyorum ve de çoooooooooooook öpüyorum, şimdilik byeeeeeeeee

şu durumda zaten bırakıp gitmem mümkün değil patrona itiraz ediyorum neler yaşadım ama ben patronum ne istiyosan o diyo yani öyle bi durumki bunu sana söylemiyo bana geliyo sen süperisn harikasın sen olmasan biz battık diyo ama laf söyleyince beğendmiyosan git muamelsi yapıyo gidemiceğimi bildiği için şu anda tek beklediğim bebek sizinde beklediğiniz gibi

güle güle dinlen sen akşam bende açmaya çalışrım fırsatım olursa :a015:

kızlarrrr bana müsaade mesaim bitti evden grş. azıcıkta olsa açacam kk grş. burda olursanız tabiii
hepinizi öpüyorum anacımmm mucxxxxxx byeeeee

Mavişim ifademi sonra al, ben çıkmak zorundayım. Ama ilk fırsatta okurum inşallah. Kızlar hepiniz kendinize iyi bakın. Hiçbirşey ve hiçkimse kendimizden daha değerli değil.

ay burcu can damarıma bastın valla bende seninle aynı durumdayım şu bebişim bi gelsin bakmıcam kimsenin gözünün yaşına

neşem bende gördüm ve yazdım cevap ama görememişsin sanırım neyse tekrar yazayım senin için biz bu ay eşimle ara verdik en önemli günlerdekardeş kardeş yattık çünkü artı ilişkilerimiz ilişkilikten çıkmış bebek için görev haline gelmişti o yüzden istediğimizde yaşadık istemediğimizde yumurtlama falan takmadık o yüzden bu aydan umutlu değilim gerçi artık aynen bu şekilde devam edeceğim çünkü stressiz yaşamak ve bol bol dua ederek yavrumu beklemek istiyorum inanıyorumki Mevlam verecekse verecektir o kadar şey yaptık olmadı vakti zamanını bekliyor demekki sende soğudum demişsin hakveriyorum sanada bence sende aklından çıkar artık benim gibi eşinle kendine zaman ayırmaya çalış tabiiki bebeişi yine iete ama eskisi gibi kasma kendini inan bana çok mutlu olacak ve ohh bee meğer ben eşme kendime ne yapıyormuşum diyeceksin istediğinizde ilişki yaşayın istemediğinizde yaşamayın bebek bebek derken cinsel yaşantımızıda etkilemişizde haberimiz yokmuş şimdi eşimle ilk günlerimizdeki gibiyiz ve stres sıfır durumda hamdolsun

mavi en son adet olmuştu devamlı giremiyor benimde bildiğim bu sadece

raheli bende çok özledim ama ondan hiç haberim yok((

kibele ve burcum iyiler kibelenin bebişi sağlıklı devam ediyor burcuda kursa başlamış dikiş üzerineydi sanırım ağırlaşmış biraz ama ondada herşey yolunda biliyorsun dimi erkek olacak onunki adı yusuf ve topiğimizin ilk irkeği:)))

sen nasılsın tatlım birazda sen kendinden haber ver kilo durumunu ne yaptın stres ne alemde??özledim kız senide daha doğrusu eski kadronun bir aradaki sohbetlerini özledim şimdilerde yasemin ve mavideniz kaldı eskilerden((gerçi yeni arkadaşlarıda çok sevdim ama keşke sizlerde eskisi gibi olabilseydiniz katılabilseydiniz bizlere(

Bensenb dimi ama ya gelmiyor neşede eskisi gibi gerçi diger topiklerede fazla ugramıyor ama ben senin ifadeni sonra alacam neşe...mavi diyosunuz karışıyor valla bian benmi falan oldum? şaka bir yana bir süredir girmiyor oda..

Ceren hadi bakalım evine yürü bakalım sen şimdi geldim diyede yazarsın hemen 3 dk ya evi hatunun işe...

ay burcu can damarıma bastın valla bende seninle aynı durumdayım şu bebişim bi gelsin bakmıcam kimsenin gözünün yaşına

desene burdada aynı çıktık senle valla kredi borcumuz olmasa bir dakika durmam aslına bakarsam işim iyi masa başı net var çok karışan görüşen yok gibi ama görünüşte her işte sorun var deyip oturdum bu güne kadar bakalım hayırlısıyla gelsein bebklerimiz iş yaşamındada değişiklik yapıcaz ksımetse
evlendim yıl patronum bana çocuk yapmıcan dimi hemen bırakmıcan burayı dedi keşke hemen yapsaymışım

evet burcum bende aynı şeyleri düşünüyorum keşke hemen yapsaydım diyorum ama işte kısmet değilmiş bende şu borçlarımız bitsin allahın izniyle bide bebişimiz olsun ozaman hemen çıkıcam zaten eşim hamileyken çalışmamı istemiyor .allah yardımcımız olsun valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…