Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Dur filizcim sen bağırma yorulma ben çekeyim kolundan getireyim onuuuukaydirigubbakcemile

Heh geldi ama saçından tutup getirdiğim için accık sinirli geldikaydirigubbakcemile3
Ceroş kızma kız insan sevdiğine takılır değil mi ama:teselli:

Filiz yaaaaaaaaaaaaa bişey söyle şu cadı cerene bana hep bağırıyor kızıyor sen yokken az eziyet etmedi bana :roflol::roflol:

Oh Oh canıma değsin şikayet ettim seni ablama yaaa :dance:

senden başka kimse çağırmıyor zaten beni küsüp gidicem kızımıda alıp en son o olucak
göyam herkes beni seviyordu istiyordu ne olduda pabucum dama atıldı sankim :a015: :a015:

sensiz olur mu birtanem, kıyamam ben cerenime, gel gel bir sarılayım sana :1hug:, sen gitme yavru kuşum kaydirigubbakcemile3

kızlaaaaar hadi bakem öpün birbirinizi, kucaklaşın... sonra bir 4 gün daha kaybolurum haaaaa klava:

senden başka kimse çağırmıyor zaten beni küsüp gidicem kızımıda alıp en son o olucak
göyam herkes beni seviyordu istiyordu ne olduda pabucum dama atıldı sankim :a015: :a015:

Senin pabuçun pahalıdır kızımmmm dama atılmaz kaliteli hatunsun yaaaa:roflol:

çingene kızı olsan atılırdı bakkk:roflol::roflol:

NE NE NE
insan sevdiğinemi takılır ben sana bir takarsam varyaa yatarsın üç ay heee kötükedihüso :roflol: :roflol:

filiz canım hoşgeldin babacığına çok geçmiş olsun ALlah beterini yaşatmasın

neşem canım arkadaşım geçmişkonusunda haklısın artık okuyamayanlara hak veriyorum 2 gün girmesen sayfalar alıyor başını gidiyor 3.gün girdiğindede zaten geçmiş okumaktan mesaj yazamıyorsun doğal olarak paylaşımdada bulunamıyorsun sanırım artık giren günlük online olan arkadaşlardan haber alacak eee kocaman bi aile olduk:)))beni raheli mavi 45 sormuşsun rahelden haber yok çok özledim onu((mavi 45 en son yine adet olmuştu bende bu ay kocişle kendimize izin verdik önemli günlerde kardeş kardeş yattık:))))inşallah şubatta:)))sen soğudum falan demişsin yani soğumak değilde bende artık ilişkimi gerektiğinde ve tadında yaşamak istiyorum o yüzden bebek için değilde istediğimiz için beraber olmaya karar verdik çünkü artık kesin olarak anladımki bebişler geleceği vakit geliyor yani hiçbirşey yapmayıp hatta korunanın bile bebişi olduğuna göre gerek görmüyorum artık tabiiki herşey vesiledir ama yeteri kadar yaptım demekki benim vesilem olmayacak o yüzden koyverdim gittiii:)))

yaseminim canım benim sen daha ne kadar çalışacaksın ağırlaştım demişsin

kibele bebişinin sağlıklı olmasına sevindim arkadaşım öpüyorum ikinizide

nur şikayet dilekçesi yapmakla iyi yapmışsın dediğin gibi özele gidipte ilgisizlik görünce insan gerçekten sinir oluyor neticede kimsenin evinde ultrasyon yok ve insan gittiğinde bebişini en azından biraz daha görnmek vede doktorun ilgisini istiyor buda çok normal belkide başkalarınada aynısını yapıyor sevaba bile girmiş olabilirsin bence

ceren ne haber kız

mavi filiz gelmeden önceden haberini vermişsin duyarlılığın için sağol arkadaşım

jasmin aramıza hoşgeldin

arifem ne haber bacım nasılsın?

bulcuk sen nasılsın bacıcığım:)))

sanada selam prenses irem

kızlar 2009 hepimize hayırlı gelirde hepimiz artık +18 den değilde bebişlerimizden konuşup dururuz

filiz verdiğin tüyolar eminim biçok kişinin işine yarayacaktır ben bu konuda uzman olduğum için artık denemiyorum koyverdim gitti bacımm:)))çünkü belli bi zaman sonra yaptığına rağmen sonuç alamayınca stres oluyorsun ve bu dahada kötü gelişmelere yol açıyor en azından bende böyle oldu o yüzden şimdi kafam daha rahat ama bu dediklerin senin gibi kolay hamile kalanlar için en azından denemeye değer şeyler paylaşımın için sağol tatlım

Selam canım hihoyyyt

Bende kan verirken bekledim bayagı içerde kahvaltı yapıp sohbet ediyorlardı düşün doktordan görüşüp geliyorsun doktor 8 de başlıyor hastasına bakmaya ama htunlar başhekim ya sanki 8 çeyrek geçe başladılar düşünki 8 buçukta iş başı yapmam lazım ani oldugu içinde izinde almamıştım patrondan zor durumda kalmıştım.. Filiz sagol tüyolar için ama bir çogumuz bunu deniyoruzdur ama ne yaparsak yapalım rabbim vermedikten sonra olmuyor..ama bu ay umutluyum ben hemde çok..bu kadar igneyi yedikten sonra daha ne olsun..bensenb bişe degil bende sizler kadar merak ettigim için filizin buraya yazmasını bekleyemedim..sizlerde merak etmeyin diye...

İmtihanBir akıl hastanesini ziyareti sırasında, adamın biri sorar:

"Bir insanın akıl hastanesine yatıp yatmayacağını nasıl belirliyorsunuz? "

Doktor:
Bir küveti su ile dolduruyoruz. sonra hastaya üç şey veriyoruz. bir kaşık, bir fincan, ve bir kova. sonra da kişiye küveti nasıl boşaltmayı tercih ettiğini soruyoruz. Siz ne yapardınız?"

Adam;:
Hmmm! Anladım. Normal bir insan kovayı tercih eder. Çünkü kova kaşık ve fincandan büyük."

"Hayır", der doktor. "Normal bir insan küvetin tıpasını çeker." :roflol:

canım benim sağol iyi dileklerin için... verdiğim tüyolar zaten kolay hamile kalanlar içindi, diğer arkadaşlar zaten devamlı doktor kontrolü altında, o yüzden anlattım, irem ilk kez deneyecek, inşallah onun için ve diğer isteyen arkadaşların işine yarar bu bilgiler, ben her denememde başarıya ulaşmıştı, ama sonunu getiremiyoruz işte, Allahdan hayırlısı diyelim.

Sen iyi misin arkadaşım? bence de biraz ara vermek iyidir, ben de eşimle bebek konusuna biraz ara vermeye karar verdik, bu arada kazara bir şey olursa bilemiycem tabii, Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah :)

ben de sinir oluyorum buna, çok rahatlar, sanki tek işin doktorlaymış gibi bekletiyorlar klava:kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…