Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Bensenb dimi ama ya gelmiyor neşede eskisi gibi gerçi diger topiklerede fazla ugramıyor ama ben senin ifadeni sonra alacam neşe...mavi diyosunuz karışıyor valla bian benmi falan oldum? şaka bir yana bir süredir girmiyor oda..

Ceren hadi bakalım evine yürü bakalım sen şimdi geldim diyede yazarsın hemen 3 dk ya evi hatunun işe...

evet canım mavi derken seni kastettim gerçi sende haklısın bide mavi45 imiz var ama ben ona mavi 45 dediğim için mavi dedimmi anlaki sen:)))şaka bi yana ben mavideniz demeye alıştırsam kendimi iyi olacak:))) ama haksızmıyım mavi:KK43:(( karabiberim yok rahel yok burcu yok kibele yok mavi45 yok librarian yok sadece devamlı olarak yaseminimiz sen ve ben kaldık:KK43:(( evet yeni arkadaşlarımıda çok seviyorum onlarda alıştım ve ailemizin kalabalık oluşu beni çok mutlu ediyor ama onlarıda özlemiyor değilim:KK43:keşke onlarda olsaydı ama saygı duyyorum belkide bizlerde hamile kalınca birtakım sorumluluklardan dolayı onlar gibi nadir girebileceğiz bilmiyorum ama özlüyorum tek diyebileceğim bu:KK43:

neyse kızlar hepinizi öpüyorum vekalkıyrum malum ezan okundu sonrasındada eşim gelecek belki kayınvalideme gideriz hepiniz Allaha emanet olun görüşmek dileğiyle...

Ne güzel hepimiz aynı fikirdeyiz herhalde valla eşimle açık açık konuşmadık ama çalışmam iyi olur benim gerçi fazla bişe almıyorum ama bilmem ne olur durum bide bebk olunca öyle bakabilcek kimse yok kayınvalidem ikizlere bakıyor zannetmiyorum ki kızları bırakıp biizm bebge bakacak ikiz olunca zor oluyor bakımları birde onlar kreşe vermeyi düşünmüyorlar 3 yaşından önce bakıcı tutup para vermeyecegime göre oturur kendi bebgime kendim bakarım en azından bebegimin yanında olurum..

doktordan geliyorum sonunda bebeğimi gördüm
6 haftalıkmış doktorun dediğine göre bence daha küçük çok komikti nokta gibi

Bensenb güle güle ben diger maviyi kastettin sandım çünkü neşe mavi 45 i sormuştu..neyse.. Evdesin yetişebiliyorsun namazlarına ben akşam hepsini birden kılıyorum valla biraz zor oluyor ama ne yapayım allah kabul etsin...

evet burcum bende aynı şeyleri düşünüyorum keşke hemen yapsaydım diyorum ama işte kısmet değilmiş bende şu borçlarımız bitsin allahın izniyle bide bebişimiz olsun ozaman hemen çıkıcam zaten eşim hamileyken çalışmamı istemiyor .allah yardımcımız olsun valla
amin canım Allah yardımıcımız olsun :Saruboceq:

neyse kızlar hepinizi öpüyorum vekalkıyrum malum ezan okundu sonrasındada eşim gelecek belki kayınvalideme gideriz hepiniz Allaha emanet olun görüşmek dileğiyle...
güle güle canım görüşürüz

kızlar mrb ben geldim
hoşgeldin canım

Ne güzel hepimiz aynı fikirdeyiz herhalde valla eşimle açık açık konuşmadık ama çalışmam iyi olur benim gerçi fazla bişe almıyorum ama bilmem ne olur durum bide bebk olunca öyle bakabilcek kimse yok kayınvalidem ikizlere bakıyor zannetmiyorum ki kızları bırakıp biizm bebge bakacak ikiz olunca zor oluyor bakımları birde onlar kreşe vermeyi düşünmüyorlar 3 yaşından önce bakıcı tutup para vermeyecegime göre oturur kendi bebgime kendim bakarım en azından bebegimin yanında olurum..
ben mecburen çalışcam ama doğum izninde yeni i ş bakarım diye hep planım bakalım neler göstericek gelcek bizlere

doktordan geliyorum sonunda bebeğimi gördüm
6 haftalıkmış doktorun dediğine göre bence daha küçük çok komikti nokta gibi

canım çok sevindim görmüşsün sonun da bebişini kocamn olcak annesi o bakma şimdi minicik durduğuna onun

kızlar bende çıkıyorum öpüyorum hepinizi yarın görüşürüz mutlu kalın emi canlarım :1hug:a.s.:nazar:

Oo başladımı bulantı kusmaların...allah yardımcın olsun..burcu aslında bakarsan benimde çalılmam lazım ama nereye koysam koyayım olmuyor hesap uymuyor bir türlü malum evde alacaz biz hazır para var ama nerden baksan 20 milyar kadar çekmemiz lazım bankadan zor yanii onu her ay ödemek..allah hepimizi yardımcısı olsun zor gerçekten..bende birazdan çıkacam görüşşürüz kızlar..

Son düzenleme:
Oo başladımı bulantı kusmaların...allah yardımcın olsun..burcu aslında bakarsan benimde çalılmam lazım ama nereye koysam koyayım olmuyor hesap uymuyor bir türlü malum evde alacaz biz hazır para var ama nerden baksan 2 milyar kadar çekmemiz lazım bankadan zor yanii onu her ay ödemek..allah hepimizi yardımcısı olsun zor gerçekten..bende birazdan çıkacam görüşşürüz kızlar..

zor tabii canım sıkıntısı yetiyor zaten hayırlısıyla sende evini alırda güle güle oturursun inşallah iyi akşamlar canım görüşürüz

X