Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

tamam petekçim hadi iyi akşamlar görüşürüzz sonra çok yorma kendini emi size kolay gelsin öptüm

dün kuşadasına gittim farkında olmadan çok gezmişim belimin ağrısından duramadım akşam bugünde
kayınpederim dükkana mal almaya gitti bende eşime yardıma gittim merdivenlerden in çık çok yoruldum

filizcim hoşgeldiiiin..çok geçmiş olsun canım. Allah babacığına şifa versin..yaşı gereği biraz zorlanır ama iyileşir merak etme canım bir an önce inşallah..

:roflol::roflol:
canım bi test yap hamile olaiblirsin adetin geçmiş senin :uhm:

ay çok güldüm ya bulcuk, alemsin..kadın doğuaracak nerdeyse:)))) delüüüü:)

ben kaçtım herkese iyi akşamlaaarrr.gece yazmak yerine çalışmayı deneseniz ya biraz daha..:)) habire çataa çata..aaa kıskanıyorum ama...hadi bakem hadee:))
hamileler hariç herkes kocişinin yanınaaa..şubat hamişleri geliyooooooooooor:))

iyi akşamlar cicim

kızlarrr ben geldim tekrardan mesai saatinin sonlarına doğru yoğunlaştım ve sizlere eşlik edemedim şimdi bakalım kimler neler kaynatmış hıımmm...

sen küsersen bizde ağlarız bak bebişimle

ayyy kuşum kıyamam ben sana ağlama nolurrr bebişinide üzme ben bir cadıya uyup sizlere küsermiyim hiç balım...

sensiz olur mu birtanem, kıyamam ben cerenime, gel gel bir sarılayım sana :1hug:, sen gitme yavru kuşum kaydirigubbakcemile3

heh geldim abla sarıl hadi birde şu yanaktan öppp mucxxx tamam oldu şimdi :)

Ceren öyle diyon bak benide çagırmadılar gülüm kaç günlerdir nöbetteyidik şimcik hemen unutuverdiler.:mymeka:

sorma mavişcim ya anında pabucumuz dama atıldı görüyon dimi karı milletii işt böyle bunlar :)

kızlaaaaar hadi bakem öpün birbirinizi, kucaklaşın... sonra bir 4 gün daha kaybolurum haaaaa klava:

olmazz irem asıl cadının teki öpmem ben onu gitsin oo...

Senin pabuçun pahalıdır kızımmmm dama atılmaz kaliteli hatunsun yaaaa:roflol:

çingene kızı olsan atılırdı bakkk:roflol::roflol:

hadi leyn dalga geçme bennen klava:

iyi bensenb sorduğun için teşekkürler sen nasılsın?

ceren hadi gell barışalım sen bu topiğin tatlı cadısısın sensiz olur mu hiçççç kıyamam ben sanaaaa :teselli:

iyi peki bir daha yapma ama gücüme gidiyo :çok üzgünüm: nütfennn Şeniz

Bir biskrem versem barışır mıyız cicimhihoyyyt Kaldırıyorsun şakayı diye yaptım takıldım sana ben kuşummmmm:teselli:sen topiğimizin yegane gülüsün :dance: Hadi barışalım bak filiz yine gider 4 günn:çok üzgünüm: hadi gel sarıl bana:teselli:

petekcim hayırlı olsun güzelim, şimdi kendine çooooooook dikkat etmen lazım, yorma canımcım kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…