Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

filiz canım hoşgeldin babacığına çok geçmiş olsun ALlah beterini yaşatmasın

neşem canım arkadaşım geçmişkonusunda haklısın artık okuyamayanlara hak veriyorum 2 gün girmesen sayfalar alıyor başını gidiyor 3.gün girdiğindede zaten geçmiş okumaktan mesaj yazamıyorsun doğal olarak paylaşımdada bulunamıyorsun sanırım artık giren günlük online olan arkadaşlardan haber alacak eee kocaman bi aile olduk:)))beni raheli mavi 45 sormuşsun rahelden haber yok çok özledim onu:KK43:((mavi 45 en son yine adet olmuştu bende bu ay kocişle kendimize izin verdik önemli günlerde kardeş kardeş yattık:))))inşallah şubatta:)))sen soğudum falan demişsin yani soğumak değilde bende artık ilişkimi gerektiğinde ve tadında yaşamak istiyorum o yüzden bebek için değilde istediğimiz için beraber olmaya karar verdik çünkü artık kesin olarak anladımki bebişler geleceği vakit geliyor yani hiçbirşey yapmayıp hatta korunanın bile bebişi olduğuna göre gerek görmüyorum artık tabiiki herşey vesiledir ama yeteri kadar yaptım demekki benim vesilem olmayacak o yüzden koyverdim gittiii:)))

yaseminim canım benim sen daha ne kadar çalışacaksın ağırlaştım demişsin

kibele bebişinin sağlıklı olmasına sevindim arkadaşım öpüyorum ikinizide

nur şikayet dilekçesi yapmakla iyi yapmışsın dediğin gibi özele gidipte ilgisizlik görünce insan gerçekten sinir oluyor neticede kimsenin evinde ultrasyon yok ve insan gittiğinde bebişini en azından biraz daha görnmek vede doktorun ilgisini istiyor buda çok normal belkide başkalarınada aynısını yapıyor sevaba bile girmiş olabilirsin bence

ceren ne haber kız

mavi filiz gelmeden önceden haberini vermişsin duyarlılığın için sağol arkadaşım

jasmin aramıza hoşgeldin

arifem ne haber bacım nasılsın?

bulcuk sen nasılsın bacıcığım:)))

sanada selam prenses irem:KK66:

kızlar 2009 hepimize hayırlı gelirde hepimiz artık +18 den değilde bebişlerimizden konuşup dururuz

filiz verdiğin tüyolar eminim biçok kişinin işine yarayacaktır ben bu konuda uzman olduğum için artık denemiyorum koyverdim gitti bacımm:)))çünkü belli bi zaman sonra yaptığına rağmen sonuç alamayınca stres oluyorsun ve bu dahada kötü gelişmelere yol açıyor en azından bende böyle oldu o yüzden şimdi kafam daha rahat ama bu dediklerin senin gibi kolay hamile kalanlar için en azından denemeye değer şeyler paylaşımın için sağol tatlım

teşekkür ederim canım çok sinirlendim bi taraftanda bende çok şey mi bekliyorum dedim ama sizden destek görünce hoşuma gitti

amin canım en önemliside o zaten Rabbim hepimizehakkımızda hayırlısını nasip esin ben yürekten inanıyorum tatlım Allahın izniyle sende sonunu getrip çatır çatır doğuracaksın bacım hem ireme hemde bugün aramıza katılan jasmine yarar bencede

iyiyim arifeciğim hamdolsun

amin canım en önemliside o zaten Rabbim hepimizehakkımızda hayırlısını nasip esin ben yürekten inanıyorum tatlım Allahın izniyle sende sonunu getrip çatır çatır doğuracaksın bacım hem ireme hemde bugün aramıza katılan jasmine yarar bencede

iyiyim arifeciğim hamdolsun

ben de öyle düşündüm hayatım :) daha çömez bunlar hehehe

her konuda destek olurum ama bu konuda destek amançlı değil senin yanai bizlerin hakkı olduğu için yazdım belkide biçok kişinin dili oldun sen ve o yüzdende sevaba bile girdiğini düşünüyorum bende girişken vede diilliyimdir hakkımı asla bırakmam kimsede vede kimsenin zerre hakkını geçirmem üstüme bu durumda neden şikayetimi dile getirmeyeyimki en doğrusunu yapmışsın senin beklentilerin olağan canım fazla bişey istemediğine emişn olabilirsin

bulcuk elma dersem çık armut dersem çıkma:)))) nerdesin kız sesin çıkmıyor kesin patron oralardadır dimi:)))

her konuda destek olurum ama bu konuda destek amançlı değil senin yanai bizlerin hakkı olduğu için yazdım belkide biçok kişinin dili oldun sen ve o yüzdende sevaba bile girdiğini düşünüyorum bende girişken vede diilliyimdir hakkımı asla bırakmam kimsede vede kimsenin zerre hakkını geçirmem üstüme bu durumda neden şikayetimi dile getirmeyeyimki en doğrusunu yapmışsın senin beklentilerin olağan canım fazla bişey istemediğine emişn olabilirsin

canım hastanedeyken direk müdüre çıkacaktımda eşim tuttu

yaa kızlar benimde sinirim bozluldu şimdi yazamda içimi dökeyim acık
iş yerinde o kadr işi yap burda ben ön muhasebe+satın alma+personel giriş çıkış işlemleri+sekreterlik+üretimle ilgli tüm evrak işlerini yapıyorum sadece basit işçi muamelesi görüyorum olmadık işleri bana veriyo patron deli olucam itiraz edince kavga ediyoruz ve bana eziyet çektiriyo 5 yıldır burdayım çıkıp gidesim var valla senağlama
zaten amacım hamile kalayım tüm haklarımı kullanıp izin zamanımda başka iş bakmak olucak

hah işte biz demekten çekinmeyiz ama sağolsun eşlerimiz yanlarındayken öne çıkmamızı istemezler sanki biz konuşunca yiyorlar bizi:)))neyse bence en doğrusunu yapmışsın kocişinsiz gittiğinde tamamlarsın işini :)))

afferim sana... böyle istekli ol bakiim.. sonra da kocişi kandırmanın yollarını bul sırnaşık şey

Çok istiyorum canım ben bebiş bende ceren gibi düşünüyorum Allah verirse erken anne olmak istiyorum bende ama kocişi kandırmak kolay değil :uhm: düşünüyourm:uhm: düşüneceğim:uhm: bakalım sizinde aklınıza bir kandırma yöntemi gelirse paylaşırsınız anacımmmhihoyyyt olmadı Burcunun yöntemini yapıcam aaaa yeter yat aşşaa diyecem:eek:kaydirigubbakcemile3

Çok istiyorum canım ben bebiş bende ceren gibi düşünüyorum Allah verirse erken anne olmak istiyorum bende ama kocişi kandırmak kolay değil :uhm: düşünüyourm:uhm: düşüneceğim:uhm: bakalım sizinde aklınıza bir kandırma yöntemi gelirse paylaşırsınız anacımmmhihoyyyt olmadı Burcunun yöntemini yapıcam aaaa yeter yat aşşaa diyecem:eek:kaydirigubbakcemile3

kesin çözüm bak bu yaz bi köşeeye kaydirigubbakcemile3

Bulcuk valla zor işin inş bir çözüm yolu bulunur buna..fazla üzme kendini benimde işle sorunum var valla gebe kalmayı bekliyorum bende o zmana kadar beni göndermezlerse dogum zamanı ben gitmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı bakalım..

iş yerinde o kadr işi yap burda ben ön muhasebe+satın alma+personel giriş çıkış işlemleri+sekreterlik+üretimle ilgli tüm evrak işlerini yapıyorum sadece basit işçi muamelesi görüyorum olmadık işleri bana veriyo patron deli olucam itiraz edince kavga ediyoruz ve bana eziyet çektiriyo 5 yıldır burdayım çıkıp gidesim var valla senağlama
zaten amacım hamile kalayım tüm haklarımı kullanıp izin zamanımda başka iş bakmak olucak

Canım bende aynen senin durumundayım.Abuk sabuk işleri yapıyourm o kadar işimin arasında yinede yaranamıyorsun işe geri gidiyor ayaklarım yoksa insan kullanır mı ocak ortasında izinsenağlama benimde niyetim bebişimin olması ve izne dönmemek üzere ayrılmak canıma yetti:çok üzgünüm:

bulcuk tamda konunun üstüne geldin anacığım ya bakın kızlar unutmayınki sesiniz çıkmadığı için bu muameleyi görüyorsunuz kavga ediyoruz diyorsun ama sen ciddi olarak bu kadar işi yapmakla yükümlü olmadığını senin işinin sadece muhasebe v.s olduğunu dile getirirsen patronunda bunların dışında bi iş veremeyecektir sana hakkınızı savunun ne olur benimm en çok kızdığım şey birilerinin birilerinin hakkını yemesi bankada bile sıra konusunda bi bakıyorum uyanığın teki okuma yazma bilmeyen bi teyzenin numarasını alıyor bilmiyor ya teyze anlamazya hemen cıngarı çıkartıyorum elimde değil haksızlığı gelemem ben bin kat yabancı olsun düşmanım olsun sessiz kalamam sizde kalmayın yapınız giriken değilse bile her zaman dişli görünmekte yarar vardır mazlum görünürseniz inanın bu devirde ezmek isteyen çok olacaktır sesinizi çıkartın ve herneyden şikayetçiyseniz dile getirin kaybedeceğiniz işse başta kaybedin sonda kaybetmekten iyidir

canımcım bu krizde iş bulmak hiçde kolay değil, sanırım iş yerinde hakettiğin muameleyi görmüyorsun, bunu ben de çok sık yaşadım iş hayatımda, sırf stresden uzaklaşayım diye işi bıraktım, kafam rahat ama ekonomik olarak bizi çok yıprattı, hemen gidiyorum deme güzelim, öfkeyle kalkan zararla oturur, sakin bir kafayla düşün, artılara ve eksiler bir bak eğer çalışmadan hayatınızı rahatlıkla idame ettirebiliyorsan bırak işi ama zorlanırız diyorsan hamile kalana kadar sabret derim canımcım, gerçekten bugünler çok zor ve daha da kötüye gidiyor ekonomi, sonradan pişman olacağın bir şey yapma birtanem :teselli:

X