Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

benssenb var mavi deniz var sen varsın neşe var bak gelmiyo bile buaralara 2009 sonunda bebişsiz kalmıcak içime doğdu. sonra onları çekiştiririz burda artık. yok dişi yok kakası kaydirigubbakcemile2

evet ya ne güsel oluru hepmiz doğurmuş vaziyette ben oğlan bugun en değerli vazoyu kırdı benimki sehpaya çarptı benimki 5kere kustu anne dedi baba dedi agu dedi ayy ne güsel muhabbetler bunlar olcak :1rolleyes::roflol:

Ay evet bu ay zaten nüfus patlaması olacak deniliyor kim diyor bilmiyorum ama öyle duydum..inş rabbim hepimize nasip eder.

Sanırım en yakın tarih sende..ben ortalama 11 şubat falan sanırım oooo çok varmış kızlar bana..ee tabii daha yeni reglim bitti hatta bitmedi gibi..arife var cerot var sonra sırada..

arife ve ben o zaman ocak ayında adetini bekleyen yoksa şubat başı bizis :uhm:

patlasın yaa valla hihoyyyt süper
ama bi yandanda şu vahşetlikler bitsin yoksa insan çocunu sokağa salamıcak hale gelicez CADIARZU

Herhalde cerotta asanırım sizlerle birlikte gün olarak aklımda degil ama .. Aslında bakıyorum da kısa zamanda yinede bir çok kişinin gebe haberini aldık..ne güzel..

ay sabahtan beri üçüncüye hıçkırık tutuyo içim çıkcak sonunda valla-tatlicadiarzu-

evet topiğimizde hamileler çoğunlukda sıvayın kolları kızlar bizde onlara katılalım:jeyyar:

kızlar şaka şuka doğuma kaldı 14 hafta. bizimki eşinide atmış aşağı yukarı çıkmazsa sezeryan olcak sezeryanlada daha erken alıyolar bildiğim. ama korkum azaldı biliyomusunuz belki yaklaşınca daha çok korkucam ama şimdi hiçbişey hissedemiyorum.

kızlar bende kaçayım toparlanmaya başlıyayım yarım saat var çıkmama son işleride yapıp gideyim artık iyi akşamlar herkeze

Kokrma yasemincim ister sezeryan ister normal sezeryandanda çok korkma eskisi gibi degil artık doktorunda iyi ise ne ala..allah hayırlısını versin şimdiden düşünme lütfen..

Doktora gidecem kızalr yarım saat sonra bakalım ne diyecek yumurtalar için..

canım işallah güsel haberler getirrirsin bize :Saruboceq:

yaseminkcim korktuğunu hissetiğin an kızını kucağında düşün en güsel böyle yenersin korkunu Allah hayırlı doğum versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…