Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bulcuk bana bulaştırdın net sorununu:))))

anam sayfayı bi yeniliyorum mesajlar var bidaha yeniliyorum yok takılı kalıyor sendede mi aynısıydı eğer öyleyse siteden kaynaklanıyor olsa gerek:KK43:

nurla filiz akşam açar kesin haberlerini alırız o zaman işallah cereninde eli kulağında çıktı çıkcak saat 5 oldu hatta geç bile kaldı çıkmakda

bulcuk bana bulaştırdın net sorununu:))))

anam sayfayı bi yeniliyorum mesajlar var bidaha yeniliyorum yok takılı kalıyor sendede mi aynısıydı eğer öyleyse siteden kaynaklanıyor olsa gerek:KK43:

evet ya aynen öyle demekki sitede sorun var bende benim pcden kaynaklı sanıyodum :uhm:

kızlarrr kaçtım ben hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın sizleri seviyorum ballarım mucx mucx byeeeeeeee

burcummmmmmmmmm bende seni çok özledim canım arkadaşımmmmm
yüreğimde vede herdaim dualarımdasınız...

yaseminin daha 3 ay ara verdiğin zamanı hatırlıyorumda ne kadar çabuk geçti zaman ama asen taa o zaman melis koyacağım diyordun Rabbim sağsalim kucağına almanı nasip etsin tatlım dilerim bizlerde sizlerin yaşadığı duygulardan tadarız

cerenciğim teşekkür ederim tatlım hamdolsun iyiyim sen nasılsın ? kocişini bırakıp gezmeyeceğini tahmin etmiştim çünkü senin bendeki analizinde benim gibi kocacı olduğun kannatine varmıştım:)))

mavi deniz arkadaşım (bak hala sana arkadaşım diyorum dikkat edersen)
bi yanlış anlaşılma dedik konuyu kapadık derken hiç olmadık yerden yine alınganlık yapıp hem topiğe yazıp silmişsin hem özelime yazmışsın sencede bu konu çok uzamadımı??? ayrıca topiğe yazıp silmen hiç hoş değildi bunuda dile getirmeden edemeyeceğim fakat uzatmayacağımda lütfen rica ediyorum kapansın artık bu konu çünkü senin alınganlığın ve konuyu uzatman yüzünden benden çok hamiş arkadaşları gerdiğini görüyorum buna ne senin nede benim hakkımız yok tamammı arkadaşım

bide şuna açıklık getireyim arkadaşlar ben devamlı sohbete katılmıyor olabilirim ama emin olun topikteki devamlılık gösteren bütün arkadaşların herşeyini sizlere sayabilirim yani mesaj yazmaktan çok geçmişi okuyarak sizleri takip ettiğimi bilmenizi isterim (liste konusu tamamen ablamın taşınma olayı ve hemen ardından kardeşimin askerden gelmesi olayında giremediğim bikaç günün geçmişini okuyamamış olmamdan kaynaklandı)

ben hep diyorum önemli olan devamlı sohbetlere katılmak değil tabiiki onada katılmak hoşuma gidiyor ama en önemli olan burdaki arkadaşların her gelşmesinden haberdar olup herdaim iyi yada kötü anlarında yanlarında olmak yani en azından benim stratejim bu

herşeyden öte ben dualarımla yanınızdayım hepimizin ihtiyacı olan en önemli şeyde bu değilmi zaten

burcumm kibelem neşem rahelim nur 84 beyaz16 mavi deniz lotuslar ierror arife bulcuk bayan merak prenses irem ve adını yazmadığım diğer arkadaşlarım Rabbim hepimize yüreğimizin ekmeğini yemeyi nasip etsin tüm anne adaylarına sağsalim bebişlerine kavuşmayı ben dahil tüm hamiş adaylarınada tez vakit bebişlerimize kavuşmayı nasip etsin

sizleri seviyorum önemli olan topik değil topiğe anlam katan sizlersiniz...

BİZDE SENİ ÇOK SEVİYORUZ CANIM SEN VE BURDAKİ HERKES ÇOK İYİ ARKADAŞLARSINIZ HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMa.s.

arkadaşlar birazdan ezan okunacak kalkıp abdestimi falan alayım zaten mesajlar bi görünüyor bi görünmüyor neyse akşama kızlar yine kaynatırsınız bende yine yarın okuyabilirim sanırım aslında sıhbete katılmayı çok istiyorum ama benim kociş eve geldimi tamamen ona ait olmamı istiyor bende o varken pc ye oturamıyorum onunla ilgileniyorum ama maç falan izliyorsa yada başka bişey geçebiliyorum bakarsınız bende bi çayınızı içmeye gelirim:))))

nur dilerim hayırlı haberlerle dönersin

filizzzz bacım umarım bi sorun yoktur böyle uzun sessiz kalmazdın sen?

hepiniz Allaha emanet olun hayırlı akşamlar kızlarr.....

arkadaşlar birazdan ezan okunacak kalkıp abdestimi falan alayım zaten mesajlar bi görünüyor bi görünmüyor neyse akşama kızlar yine kaynatırsınız bende yine yarın okuyabilirim sanırım aslında sıhbete katılmayı çok istiyorum ama benim kociş eve geldimi tamamen ona ait olmamı istiyor bende o varken pc ye oturamıyorum onunla ilgileniyorum ama maç falan izliyorsa yada başka bişey geçebiliyorum bakarsınız bende bi çayınızı içmeye gelirim:))))

nur dilerim hayırlı haberlerle dönersin

filizzzz bacım umarım bi sorun yoktur böyle uzun sessiz kalmazdın sen?

hepiniz Allaha emanet olun hayırlı akşamlar kızlarr.....

iyi akşamlar canım görüşürüz yarın

O sroun bende de ara ara oluyor bir yeniliyorum yeni mslar gözüküyor bir süre sonra yeniledigimde eskiye kayıyor 1 2 sayfa öncesine ama sık degil.sanırım siteden kaynaklı.. Cern güle güle tatlım..

kızlar bizde en yakın adet tarihli kimdi hadi bi hamile haberi alalım ya htc80den sonra kim vericek bakalım bu haberi merakla bekliyorum

Sanırım en yakın tarih sende..ben ortalama 11 şubat falan sanırım oooo çok varmış kızlar bana..ee tabii daha yeni reglim bitti hatta bitmedi gibi..arife var cerot var sonra sırada..

Gidecek olan arkadaşlar hala online kopamıyorlar sanırım burada kk nasıl bagımlılık yaptı dimi..aslında bizler bagımlılık yaptık bu topikte..

benssenb var mavi deniz var arife var sen varsın neşe var bak gelmiyo bile buaralara 2009 sonunda bebişsiz kalmıcak içime doğdu. sonra onları çekiştiririz burda artık. yok dişi yok kakası kaydirigubbakcemile2

X