Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlarrrrrr biraz biraz hareket gelmeye başlamış sankim buralara haa ne dersiniz
bensenb evet cicim kocaya bağlı bir hatunum ben çok seviyorum onuuuu çoookkkkk allahım onları başımızdan eksik etmesin. boşuna söz vermedik biz iyi günde kötü günde diye dimi kızlarrrrrr....

hamdolsun bitanem iyiyim sizleri artık eskisi kadar burda görememenin üzüntüsü içindeyim cidden senin mesajıı okuyunca eskiye gittim melis koyacağını söyledşiğin zaman aklıma geldi ve o zamanda hamiş değildin be mutlu ki şimdi hamişsin ve dediğin gibi melis adını koyacaksın bebişine darısı bizlere inşallah
hatırlıyormusun 3 ay zaman biçmişti doktorun bekleyecektin:)))))
işte Rabbimin bi bildiği muhakkak vardır biz umutla bekliyor negatifi alıyoruz sen umutsuz bekliyordun ama Rabbim mucizeni sana bağışladı

sağsalim kucağına alıp aldıklarını giydirmende nasip olur inşallah tatlım dualarım hep sizinle hamiş oldunuz diye etmiyorum sanmayın

sana burcuya kibeleye ierrora entelliyeye bayan merağa cerene hepinize ediyorum ve inanıyorumki bi seste alacaksınız yavrularınızı kucaklarınıza

öpüyorum arkadaşım Allaha emanet ol ve melisimize iyi bak emi

ama bakın bende birazdan artıkın toparlanmaya başlıcam yavaş yavaş v emesaim biticek. kocişim çarşıda beni bekliyor birazcıcık işimiz var onunla sonra eve geçicez kim bilir ne zaman evde olurum hatta kocam bu hafta hep evde olduğu için gece muhabbetlerinede katılamam canlarım o yüzden şimdiden belirtiyorum hatunlar bilginiz olsun....

amin cerenciğim gerçekten onlarsız bir hayat düşünülemez

Rabbim eksikliklerini vermesin dediğin gibi

hareket derken mezdeke koyayımmı ceren:)))

Bak ben yine aynlış anlaşılıyorum o zman susayım ben..evet buradan ilk yazdım sana ama sonra ceren rahatsız olsunca bende sileyim kimse gerilmesin diye hemen sildim zaten cerende yazdı silme ama uzamasın konu diye açıklama yaptı bende zaten cvp yazdım ona haklısın sizi özellikle hamişleri germeye hakkım yok diye..bunda alınganlık falan yok ben direk öyle yazınca ceren alındım zannetmiş..zaten ben onu senin özelinede atacaktım ne zaman girecegini bilmedigimden geçmiş sayfalarda kaybolmasın diye sana gönderdim..bunu neden yanlış anladınız bilmiyorum ben cvp verince uzatmayın diyorsunuz..ben asıl şimdi tepjki gösteriyorum..belki smiley koysaydım önceki yazımdada alınmadıgım anlaşılacaktı ama ben direk yazıp hemen cevapla butonuna basıyorum..ben uzatmıyorum artık sadece benide yanlış anladıgını belirtmek için yazdım yoksa dedgim gibi inan başka bir olsa muhatap olmazdım bile...ben buradaki tüm arkadaşlarımı seviyorum sende dahilsin kesinlikle kimseye kırgınlıgım yok ama ilk beni yanlış anladıgında hanımmlı dişye başlayan kelimeni görüp silme olayı gündeme gelince kızdım tabii sana ..ama yazışınca sonra unuttum gitti ben kindar degilim çabuk unuturum..bir kez daha diger arkadaşlara kusura bakmayın diyorum bunuda yazmak zorunda kaldım silmemim amacını belirtmek için zaten ceren rahatsız oldu onada izah ettim onunda anladıgını zannediyorum...

bulcuk site bende gayet normal acaba diğer arkadaşlardadamı takılıyor yazamıyorlar Allah Allah

şimdi düzeldi canım ama az önce sayfa açık kaldı takıldı ne ileri ne geri nerye tıklasam açılmadı belki benim netten kaynıklı bişeydi bilmiyorum :sm_confused:

nur gelmedi bugun hiç doktora gideckti bugun öyle hatırlıyorum gelsinde bebişinin güzel haberlerini versin bize

evet canım benimm hatta tedavi için ilaca bile başlamıştımki hamişmişim. resmen mucize yaşamıştım. Allah vereceği zamanı biliyo balım. Dualarım sizinle biliyosun dimi.. İnşallah sağ salim kucağımızada almak nasip olur. Bende seni öpüyorum çok. Allaha emanet ol. Ayrıca Sude Melis diyorki; benssenb teyzemin muzuruna söylüyorum ben hemen git annene çok kızıyor diye en kısa zamanda gelecekmiş dedi bak duydunmu!!!

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…