Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Ay kızlar yetişemedim size yok mavişim işler çok yoğundu tam açtım yazıcam bir başladık anca bitti ama sizi kaçırdım bu sefer
kızlar güze dilekleriniz için cümlemize diyerekten kocaman bi amiiiiiin diyorum rabbim kabul etsin
eğer yanılmıyosam ilk adet benim sonra burcunun rabbim hakkımızda hayırlısını versin hepimizin kıucağını doldursun inşallah
mavişim nazarboncuğum yarın güzelhaberlerle gel inşallah
yasemincim korma şekerim rabbim hakında en hayırlı doğum şekli hangisiyle onu nasip etsin
kimsecikler kalmamış neyse bende kaçıyorum hepinize kokulu öpücükler yolluyorum hepinize iyi akşamlar

ayyyy ben açıp yazana kadar herkes evisine gitti ben daha işteyim şimdi çıkıyorum canlarım evde fırsatım olursa girerim

Kizlar acaip yazismissiniz maasallah.. Hepinizi opuyorum....

kızlar şaka şuka doğuma kaldı 14 hafta. bizimki eşinide atmış aşağı yukarı çıkmazsa sezeryan olcak sezeryanlada daha erken alıyolar bildiğim. ama korkum azaldı biliyomusunuz belki yaklaşınca daha çok korkucam ama şimdi hiçbişey hissedemiyorum.

Canim insallah hayirlisi olur hakkimizda.. Benim bebisinde plasenta asagida, eger boyle kalirsa bende sezeryan olacaga benziyorum ki hic istemiyorum. Yinede hayirlisi olsun diyelim.

iyi akşamlar kızlar umarım herkes çok iyidir.nur canım gece rüyamda seni gördüm bebişler hakkında konuşuyorduk.ve sen bana bebişim kızmı erkekmi diye sordun ve ben sana kız dedim.girdim sana baktım ama yoksun.cinsiyeti öğrendinmi bilmiyorum ama sanırım çok güzel bir kızın olacak.rüyamın devamı var ama anlatarak güzelliğini bozmayayım öyle kalsınki gerçekleşsin.umarım haberim olur...

ben geldiiiiiiimmmmmmm kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
nasılsınız kızlarrrrrr ne var ne yok şuan kimsecikler görünmüyor buralrda anlaşılan herkes kocişiyle ilgileniyor ne güzel...
eee kızlar yada var olanlar nasılsınız bakalım...
ben kocişimle çarşıdaki işlerimizi hallettik ve eve geldik anca kk ya girebildim...
sizlerde neler var bakem....

nur canım online görünüyorsun nasılsın?
gittinmi doktora bugün neler dudun ee hadi anlatsana merak ediyoruz...

ben geldiiiiiiimmmmmmm kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
nasılsınız kızlarrrrrr ne var ne yok şuan kimsecikler görünmüyor buralrda anlaşılan herkes kocişiyle ilgileniyor ne güzel...
eee kızlar yada var olanlar nasılsınız bakalım...
ben kocişimle çarşıdaki işlerimizi hallettik ve eve geldik anca kk ya girebildim...
sizlerde neler var bakem....

İyi geceler siz muhtemelen sabah göreceksiniz yazdıklarımıkaydirigubbakcemile3 Bir ara siteye erişim engellendi çok korktum bişey oldu diye :nazar: değmesin aman :Saruboceq:
Filizcim korkmaya başladım ben lütfen gel artık bak çok merak ediyorum 2 gündür yoksun amasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Nurcum senide merak ediyoruz nasıl geçti doktor

hayret bizim topik bu saatlerde kaynatıyor olmalıydı :)))

ceren kesin geziyorsun diğer topiklerde

selam prenses irem sende kesin geçmişi okuyorsundur

nerdenmi tahmin ediyorum

çünkü şimdiye kadar çoktannn sohbetin başlamış olması gerekirdi:)

neyse bende diğer tpiklerin havasına bi baskıp geleyim bari:)))

irem ve bensenb hoşgeldiniz kızlar nasılsınız bakalım,
valla bu gece pek bir durgun burası yaaa nazar değdi topiğe sanırsam :KK43::KK43:
evet filizi bende merak ediyorum ve artık gerçekten endişelenmeye başladım onun için
nurda online idi ama yazmadan gitti belki kocişi gelmiştir...
neyse kızlar saat geç ldu bende yatam artık çok yorgunum...
hepinize iyi geceler kuzucuklar kendinize dikkat edin çok çok iyi bakın yarın grş. inş.
mucx mucx mucx bye bye bye...

iyi geceler tatlım...

iremde ditmiş:KK43:((

anam ilkkez eşim uykusuzdu erken yattı dedim kızlara katılayım bende şansa bak bugünde kismecikler yok:KK43:(( neyse Allah sağlık versin yeterki bende kaçayım bariii

kızlar günaydınnnn hihoyyyt
akşam dünkü gibi çok durgunmuş topiğimiz
nur ve filiz bi ses verin bize ya akşamda yazmamışsınız herkes merakda
hepinize güsel bir gün diliyorum

arifecim bebek çalışmalrı için bişey yapıyomusun sen uyguladığın bişey varmı

canım bu ay bal tarçın çörek otu karışımını denedim bakalım hayırlısı bişi olmazsa rahim filmi çekilecek ozamanda soğan kürünü denicem sen bişiler yapıyomusun kaydirigubbakcemile5

canım bu ay bal tarçın çörek otu karışımını denedim bakalım hayırlısı bişi olmazsa rahim filmi çekilecek ozamanda soğan kürünü denicem sen bişiler yapıyomusun kaydirigubbakcemile5

bende aynı bal tarçın çörek otu ama üç gündür ihaml ettim onuda misafir geldi falan derken kaldrıdım göz önğnde durmasın diye ve unuttum :uhm: olmadı bende rahim filmi çektircem şubatta

X