Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bulcuk bana bulaştırdın net sorununu:))))

anam sayfayı bi yeniliyorum mesajlar var bidaha yeniliyorum yok takılı kalıyor sendede mi aynısıydı eğer öyleyse siteden kaynaklanıyor olsa gerek

nurla filiz akşam açar kesin haberlerini alırız o zaman işallah cereninde eli kulağında çıktı çıkcak saat 5 oldu hatta geç bile kaldı çıkmakda

bulcuk bana bulaştırdın net sorununu:))))

anam sayfayı bi yeniliyorum mesajlar var bidaha yeniliyorum yok takılı kalıyor sendede mi aynısıydı eğer öyleyse siteden kaynaklanıyor olsa gerek

evet ya aynen öyle demekki sitede sorun var bende benim pcden kaynaklı sanıyodum :uhm:

kızlarrr kaçtım ben hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın sizleri seviyorum ballarım mucx mucx byeeeeeeee

BİZDE SENİ ÇOK SEVİYORUZ CANIM SEN VE BURDAKİ HERKES ÇOK İYİ ARKADAŞLARSINIZ HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMa.s.

arkadaşlar birazdan ezan okunacak kalkıp abdestimi falan alayım zaten mesajlar bi görünüyor bi görünmüyor neyse akşama kızlar yine kaynatırsınız bende yine yarın okuyabilirim sanırım aslında sıhbete katılmayı çok istiyorum ama benim kociş eve geldimi tamamen ona ait olmamı istiyor bende o varken pc ye oturamıyorum onunla ilgileniyorum ama maç falan izliyorsa yada başka bişey geçebiliyorum bakarsınız bende bi çayınızı içmeye gelirim:))))

nur dilerim hayırlı haberlerle dönersin

filizzzz bacım umarım bi sorun yoktur böyle uzun sessiz kalmazdın sen?

hepiniz Allaha emanet olun hayırlı akşamlar kızlarr.....

iyi akşamlar canım görüşürüz yarın

O sroun bende de ara ara oluyor bir yeniliyorum yeni mslar gözüküyor bir süre sonra yeniledigimde eskiye kayıyor 1 2 sayfa öncesine ama sık degil.sanırım siteden kaynaklı.. Cern güle güle tatlım..

kızlar bizde en yakın adet tarihli kimdi hadi bi hamile haberi alalım ya htc80den sonra kim vericek bakalım bu haberi merakla bekliyorum

Sanırım en yakın tarih sende..ben ortalama 11 şubat falan sanırım oooo çok varmış kızlar bana..ee tabii daha yeni reglim bitti hatta bitmedi gibi..arife var cerot var sonra sırada..

Gidecek olan arkadaşlar hala online kopamıyorlar sanırım burada kk nasıl bagımlılık yaptı dimi..aslında bizler bagımlılık yaptık bu topikte..

benssenb var mavi deniz var arife var sen varsın neşe var bak gelmiyo bile buaralara 2009 sonunda bebişsiz kalmıcak içime doğdu. sonra onları çekiştiririz burda artık. yok dişi yok kakası kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…