Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

benim patron hasta yatanda kudurmuş vaziyette işe gelcekmiş zaten gelse daha iyi sabahdan beri telefon edip duruyo şu patronalrdaki iş aşkını anlamadım gitti valla:uhm:

dimi bizdekide öyle gerçi patron degil müdrü müdrü yardımcıları..sende 100 bende diyeyim 200 gün izinleri var yok gitmiyorlar..izin konusunda özürlüler...idrak edemiyorlar sanki...neyse üzmeyin kızlar kendinizi bende iyi kötü idare ediyorum halime yinede şükür diyorum rabbim bu günleri aratmayacak daha iyi daha güzel günler versin hepimize.

amiiiiinnnn canım
evet tabiki şükür halimize işimiz var bu devirde
:Saruboceq:

cerencim valla benim bebiş daha şimdi den çok hareketli biz bir haftadır eşimle akşamlar hafif yürüyüş yapıyoruz dün tam yola çıktık pıt pıt durmadan hareket etti vede kalp atışını elimle çok hissettim ayrıcada sanki karnıma parmak atar gibi devamlı pıt pıt bişiler oldu. ve ben yürüyüşe çıkmadan eve döndüm eşim diyoki kötü bişeymi oldu yok dedim hareketini hissettim daha 13 haftada hissedilirmi ki

Evet ya filiz yok bugün gelmedi hala..kızlarım bir çogu yok bugün niyeyse..artık menzil gülü ile kibelede ugramıyor terfi ettiler onlar gebelikten sonra bayagı seyrekleşti ugramaları...huu kızlar gelin beeaaa neredesiniz?

canım yaa bak ben 18. haftadayım hatta 19. haftaya giriyoruz ben hala çok incecik şeyler hissediyorum bebek hareketi ile ilgili dediğin gibi pıt pıt bişiler ama küçücük bu zamanlarda normal seninkiler bende de vardı endişelenme sakın annesi bebiş büyüyor içerde belli ediyor bunu

pişt kız ben burdayım ama yazamıyorum pazartesi sendromu malummmm... :çok üzgünüm:

burdayım burcu ben geldiğimde sen görünmüyodun hayatım şimdi iyimisin baş dönmen geçtimi

ben gördüm yazını şimdi sen yoksun denk gelmedik bi türlü :sm_confused:
iyyim canım artık sapasağlamım hihoyyyt canım bebişini hissetmişsin ne güsel anne ben burdayım diyo artık demekki kaydirigubbakcemile2

Kızlarrrrrrrrrrrr ben merak etmeye başladım Filizi ne oldu ki?? dayanamaz çoktan gelirdi şimdiye kadar:sm_confused: Hele bir gelsin bende onu saat:01:00 e kadar ayakta burda tutmazsamklava: Ceren arasana bir cepten

kızlarrrrrrrrr bu gün herkes fazlası ile yoğun sanırım kusuruma bakmayın canlarım cari hesaplarla boğuşuyorum sabahtan beri mutabakat mektubu yazıyorum onları bir postalayayım rahat edicem.
ara ara sizlerede bakıyorum fakat sizde benden farklı değilsiniz...
neyse gün bitiyor nerdeyse şunun şurasında akşama ne kaldıki :):):)

Kızlarrrrrrrrrrrr ben merak etmeye başladım Filizi ne oldu ki?? dayanamaz çoktan gelirdi şimdiye kadar:sm_confused: Hele bir gelsin bende onu saat:01:00 e kadar ayakta burda tutmazsamklava: Ceren arasana bir cepten

Bilmiyorumki nerde hakketten yaa sabahtan beri espiri falan iyide bu saat oldu hala yok aklıma kötü şeyler gelmeye başlıyor artık. umarım herşey yolundadır....
Cepten ulaşıcam ben onada kötü olucak sonu klava: klava:

Adam köyde bir
kızla evlenmiş.

Aradan
2 ay geçmiş adamın Almanya'ya işçi olarak gitmek için başvurusu
kabul edilmiş.

Bavulunu toplayıp
çiçeği burnunda karısıyla vedalaşıp düşmüş Almanya
yollarına.

7-8 ay sonra bir telgraf gelmiş
bizim adama:

Karın öldü stop..

Hemen gel stop..

Cenazeye yetiş stop..

Adam telgrafı
alır almaz

uçağa atlamış ve
memleketine gitmiş.

Eve
geldiğinde bi bakmış ki
karısı yerde üstü örtülü herkes ağlıyo.

Hemen eğilmiş
örtüyü açmış:

- Ah ben senin o
gül yanaklarına doyamadım.

Demiş yanaklarını
öpmüş
karısının.

- Ah ben senin kiraz dudaklarına doyamadım.

Demiş dudaklarına
yumulmuş.

Böyle böyle derken herkesin içinde karısını
halletmiş.

Ama işte
ozaman
olan olmuş ve kadın dirilmiş.

Herkes korku ve şaşkınlık içinde
kalakalmış.

Neyse
herkes kendine gelmiş adamla kadın evlerinde
başbaşa
kalmışlar.

Üzüntü sevinç korku şaşkınlık hepsi bir arada.

Adam birkaç hafta
sonra Almanya'ya geri dönmüş.

Aradan 3-4 ay geçmeden bir telgraf daha

gelmiş.

- Karın öldü stop..

Gelmene gerek yok
stop..

Bütün köy
bir aydır
uğraşıyoruz stop..

Dirilmedi stop. :roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…