Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba kizlar ben nurun ablasiyim ve asagi yukari hepinizin öyle sayilirim ben bu sayfayi ondan duydugum ici merak edip girdim ben ne hamileyim nede bekliyorum allah bagislarsa benim iki tane var allah olmayanlara nasip etsin bekleyenlerede hayirlisiyla kucaklarina almayi nasip etsin öyle güzel bir ortam ve arkadaslik yaratmisiniz ki tebrik ederim hepinizi

kir mahalle derler oradydik once simdi koyunlu parkin ordayiz sen nerdensin

ablacım hoşgeldin demek okuyan cvp vermeden giden sendin ceren laf atıp duruyordu...allah bagışlasın evlatlarını..duana da amin diyorum inş rabbim bizlerede nasip eder..

Htc yazını görmedim cnm kusura bakma..iyiyim cnm ne olsun iş güç yogun bir haftaydı hepimiz yorulduk..hafta başıda benim için kabustu zaten..sen ne yaptın cicim...

merhaba hoşgeldiniz allah bağışlasın sağlıklı koca bi ömür nasip etsin inşallah güzel dilekleriniz için teşekkürler

ablacım hoşgeldin demek okuyan cvp vermeden giden sendin ceren laf atıp duruyordu...allah bagışlasın evlatlarını..duana da amin diyorum inş rabbim bizlerede nasip eder..

amin birtanem allah sizlerede tattirsin o duyguyu tarif edilemez ceren zaten sizin nese kaynaginiz ben bayiliyorum ona laf atigini gördüm ama biarz daha meraklansin istedim sizler ve bebisleriniz allaha emanet olun hepiniz öptümŞeniz nur umada iyi bakin bu arada

Arife niye bana demiyon cerene htcye laf atuyon sadece sende gidiyorsun galiba..neyse bende kaçıyorum yarın grş kızlar..

BAKARIZ ABLACIM BAKMAZMIYIZ MERAK ETME SEN... kaydirigubbakcemile5

Arife niye bana demiyon cerene htcye laf atuyon sadece sende gidiyorsun galiba..neyse bende kaçıyorum yarın grş kızlar..

kız sende amma sabırsızsın tam sana yazıyodum attın kendini ortaya ben burdayım daha kaç bakalım yarın görüşürüz kendine dikkat et :1hug:

kimsecikler yok kaldım burda tek başıma bende çıkıcam birazdan hepinizi kocaman öpüyorum yarın görüşmek üzere

HAMİLE

Temel almanyada işçiyken karısından bir mektup gelir mektupta hmile olduğu yazılıdır temel düşünür sonra karısını arar ha pu çocuk nasıl olayi ben 2 yıldır memlekete gelmiyom ki der.

karısıda hani sen pağa bi fotagrafini gönderdiydinya ondan oldi der

temel sinirlenir - "ule orospi kari o resim vesikalıktı..."

Hamile kadının biri 9 aylık olmuş bebek doğmamış.10 ay olmuş yok.11 ay yok.15 ay derken artık dayanamamışlar we doktara gitmişler karı-koca. Doktorda sandelye yut demıs kadına. Kadın yutmuş sandelyeyi ama nafile çoçuk gelmiyo. tekrar gitmişler doktora
Doktor bu sefer gitar yut demiş. Bu da olmassa film çekeriz demiş. Kadın gitarıda yutmuş. Ama bu da nafile. Yok çocuk gelmiyo. Doktora giderler yine. Doktor film çekmiş ki ne görsün
Çocuk annesinin karnında,almış gitarı,oturmu sandelyeye:’’GELMİCEM İŞTE GELMİCEM İŞTE’’

ya kızlar online olucaklara sesleniyorum nurcum benim takvimimi yapmış özelden mesaj olarak atmış bana sen tarihi yaz kontrol paneline koy demiş fakat ben teknoloji cahili olarsk beceremedim lütfen yardım edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…