Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızzzzz nerdesiniz hani akşam uğruyordunuz hani nerdesiniz ceren bulcuk arfie mavi jerror diğerler yaaa bu isim yazmak ta kötü oluo diğerlerini yazmayınca ayıp olu oysa hepiniz aklımdasınız canlarım ama akşam gelen yok dimi ben yalnızım öhöhöhöhöh ağlıyorum

ulen şimdi bu muhabbetin üstüne yemek yapmaya gidilirmi yawww.... zatii acıktım cokacimcoook
neyse git de yap yemeğini kocişin aç kalmasın adamı diğer konuda aç bıraktın zaten birde karnı aç durmasın herif... kaydirigubbakcemile3

Ya alemsin Ceren ya nerden buluyorsun bu lafları valla hiç güleceğim yoktu koptum resmennnnnnnnnnnnnn çok muzursun sen senin kızın nasıl bişey olur annesi böyleyse Allah bilir :emir_bebek:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızzzzz nerdesiniz hani akşam uğruyordunuz hani nerdesiniz ceren bulcuk arfie mavi jerror diğerler yaaa bu isim yazmak ta kötü oluo diğerlerini yazmayınca ayıp olu oysa hepiniz aklımdasınız canlarım ama akşam gelen yok dimi ben yalnızım öhöhöhöhöh ağlıyorum

Ağlama entelliye ben burdayımhihoyyyt naber nasılsın?Nöbet sırası bende bu akşam onlar gündüz vardiyasındaydı ben gececiyinkaydirigubbakcemile3

Herkese iyi aksamlaarr, her ne kadar burda daha oglen olsada..

Kusura bakmayin sizlerin gundelik konusmalarina katilamiyorum ama kalbim sizlerle..

Herkesi opuyorum...

yok be güzelim, ben hiç sevmem öyle sabah kahvesine gitmeyi falan, ama işin içinde görümceler olunca reddetmeyi iki kere falan düşünmek zorunda kalıyorum, neyse Allahtan diğer görümcem henüz nişanlanmadı 3. bir kayınvalide yok gidecek, ben burada sizler sohbet etmeyi tercih ediyorum :) hatta sizinle konuşruken kendime kahve de yapıyorum, oooooooooooohhhh değmeyin keyfime valla :kahve:

Filizcim bende sana birgün kahvede eşlik ederim.:sm_cool:Birde açık havada olucaksın çiçeklerin kokusu ile kahvenin kokusu karışacak mis gibi, güneşli bir hava birde fal varsa Allaaaahhhhhh :enbuyukkk::teytey::kahve:

selam kızlar ben celdim birkaç gündür yoktum
sizler nerelerdesiniz kimler var bakim şincik burddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

yaa kızlar bişiy sorcam bazı arkadaşlara teşekkür edecektim ama teşekkür butonları yok sizede mi öyle gözüküyor acabaaaaa

Kızlar merhaba.

Yemekten sonra biraz uzanmıştım. Uyumuşum işyerinde.

Filizcim çok sağol canım. ben de boyatmaktan vazgeçtim.

Karamanlı sen yenisin gliba. Ben de karamanlıyım. neresindensin karaman' ın?

bende karamanlıyım htc80 hemşeriymişiz bak

amin birtanem allah sizlerede tattirsin o duyguyu tarif edilemez ceren zaten sizin nese kaynaginiz ben bayiliyorum ona laf atigini gördüm ama biarz daha meraklansin istedim sizler ve bebisleriniz allaha emanet olun hepiniz öptümŞeniz nur umada iyi bakin bu arada

canım ablacım benim bitaneciğim iyiki varsın ve benim ablamsın çok özledim seni

X