Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Filizcim geldim canım gerçi zaten burdaydım ama yazamamıştım. mali müşavirim geldide sohbete dalmışım :):)

eee kızlar neden yazmıyorsunuz kalmışsınız öyle hepiniz online nereye bakıyonuz bakemmmm
arifeyvz, bebitocum, filiz_kus, htc80, karamanli, mavi deniz

heyyyy size diyorum bayanlar

Kızlar merhaba.

Yemekten sonra biraz uzanmıştım. Uyumuşum işyerinde.

Filizcim çok sağol canım. ben de boyatmaktan vazgeçtim.

Karamanlı sen yenisin gliba. Ben de karamanlıyım. neresindensin karaman' ın?

Vazgeçmekle iyi yaptın hayatım.... ayyyy yerim ben o bebişi annesi yerim :) bir an önce bir doktor bul ve git hayatım, güzel haberlerini bekliyoruz sabırsızlıkla :1hug:

kızzz oh iyisin valla uyuyacak yer var heralde iş yerinde gerçi bende dün kestirmiştim biraz söyleyene bak dimi mirmirmirmir bebiş uyutuyor annesi uyuki oda iyi olsun...

kız karamanın koyunu sonra çıkar oyunu
ne oyunlar oynuyonuz bakemm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ooo filiz hanmlar gelmiş nasılsın kuşum vaqlla bia an özledim bilirim kayınvalidelerle kahveleri bende çalışmadan önce kahvaltıya gidiyorduk benim kayınvalidemin muhabbeti sıkıcı degildir ama gittigimiz bir iki yer vardı gına geliyordu valla..ama olsun evde rahat rahat gerinerek oturmayı gönlümün istedigince kahvaltılara gitmeyi falan özledim..ne yapalım artık...

Artık gelirsiniz buraya ben size Cunda'da kahvaltı ısmarlarım kızlar :)

kızlar? öbür topiği okuyordum şimdi, poğaçalar kekler havada uçuşmuş haberimiz yok, küstüm, hıh:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…