Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ben aslında 76 ile hamile kaldım ikinci ay 6 kilo verdim sonrada 1 kilo aldım inş çok almamdikkat ediyorum yememe ama

aman saçmalama dikkat etme canım bence öncelik bebişlerin hakkı:ecrin_bebek:
onlar büyüsün dogsun ondan sonraaa dikkat etmek başalrkaydirigubbakcemile2

aman saçmalama dikkat etme canım bence öncelik bebişlerin hakkı:ecrin_bebek:
onlar büyüsün dogsun ondan sonraaa dikkat etmek başalrkaydirigubbakcemile2

öyle değil canım dikkat ediyorum derken hamur işinden zak duruyorum ama bebeğin ihtiyacı olan herşeyi yiyorum

öyle değil canım dikkat ediyorum derken hamur işinden zak duruyorum ama bebeğin ihtiyacı olan herşeyi yiyorum

he öyle canım geresiz şeylerden tabiki uzak durmalıyız
benim canım faci halde erik karpuz çagla istiyorrrrrrrr
eşim erik buldu ama oda dondurulmuş eriyince hiç hoş olmuyorrr
ne yapcam yaaaa

günaydın güzellerrrrr nasılsınız bakalım bu sabahhhhh
gününüz aydın neşeniz bol olsun inşallaahhhh hayırlı cumalar hepinize canlarımmmm...
kuzucuklarım dün benden sonra kaynatmışsınız ben akşam evden giremedim çünkü bağlantıda sorun vardı uğraş uğraş sinir oldum baktımki sinir bebeğe yaramıyor sakinleşmek için uzaklaştım bilgisayardan :):):)
eee ne var ne yok hatun kızlar nasıl gidiyor?

kızzzz karamanlı hoş geldin sonunda nihayet yazdın yaniii dua et nurcuğumun ablası çıktın yoksa varya neler dicektim sana :):):) nurun ablası olduğuna göre bizimde ablamız sayılırsın. anaaa benim böyle her laf attığım yabancı bizim topiktekilerin ablası teyzesi falansa yandık, fena döverler valla beni klava:

online olan varmıı benimle konuşacak olan acaba :uhm:

Bende buradayım geçmiş okuyordum..bayan merak ve prenses irem gelmişler akşam ama dün akşamda kimse yoktu...ee kızlar nasılsınız?cumanız hayırlı olsun...

teşekkürler mavi deniz seninde cuman hayırlı olsun cicim evet akşam arkadaşlar gelmişler fakat ben giremedim tühhhh ya kaçırdım muhabbeti

Günaydın canlarım hayırlı cumalar

dün şeker yüklemesi sonucumu aldım iyi çıktı allaha şükür ama bebişimin eşi aşağıdaymış normal doğum yapabilmem için eşinin yukarı çıkması gerekiyormuş

yok cerencim ben izlemem öyle proğramlar içimden geldi bedne yazdım seda sayanda kimmiş siz varken:)))) nasılsın cerenimiz nasıl
sanada hayırlı cumalar mavidenizcim çok şükür iyyiz sen nasılsın
yasemink günaydın cicim nasılsın sudemiz nasıllar

sonuçların iyi çıkmasına sevindim herşey yolunda demmekki sen normalmi istiyodun
bide bildiğim kadarıyla son haftaya kada reş yer değiştirebiliyomuş endişe etme bekle biraz hakkında hayırlsı olsun canım

kızlar hepinizin günü aydın cuması mübarek olsun...sık gelemiyorum kusura bakmayın herkes iyidir inşallah...

yok gülüm normalden korkuyorum ama bilmiyorum normalde olabilir kötü bişey değilmiş korkttum bende sen nasılsın balım?
sude hanımda iyi buarada teyzesi keyfi yerinde elleri ve kolları sürekli tekmelicek durumda ki öyle herşeye tepki verebiliyo artık.

kızz yasemin ne güzel haberler almışsın doktorddan aman maşşallah diyelim.
kuzum doğum için daha endişelenmeye başlama yaww dur daha önümüzde ne kadar uzun zaman ar rabbim o günleri göstersin bizlere, o zamana kadar neler değişir neler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…