Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet ya keşke bir araya gelebilsek süppperrr olurdu düşünüyorumda
kimi durgun kimi suskun kimi güler kimi muziplik yapar (bu ben oluyorum) nasıl olsa resimleride gönderdik az çok tanıyoruz demi birbirimizi
gerçi ben doğumdan sonra nasıl olurum bilemiyorum evrim geçiricem gibi geliyor bana delikafadulden

evet ya keşke bir araya gelebilsek süppperrr olurdu düşünüyorumda
kimi durgun kimi suskun kimi güler kimi muziplik yapar (bu ben oluyorum) nasıl olsa resimleride gönderdik az çok tanıyoruz demi birbirimizi
gerçi ben doğumdan sonra nasıl olurum bilemiyorum evrim geçiricem gibi geliyor bana delikafadulden

hehehe bence deoğumdan sonra biraz yuvarlak ama yine tatlı ve muzur cadı olacaksın :)

bende önceden öyleydim çıtı pıtı dermişim ama şimdi dombili oldum valla..heleki ben gebe kalıp sonraki halimle gerçekten evrim geçirmiş gibi olurum..

kızlar? öbür topiği okuyordum şimdi, poğaçalar kekler havada uçuşmuş haberimiz yok, küstüm, hıh:dilcikar::kızgın:

sen gezmelerde çayları kahveleri löpür löpür götürürken biz bişi demedik küsmedik ama kim bilir hem o kahve ve çayların yanında ne ikramlar vardı. hemde sahici...
bizimki sanal ama yinede küsüyon :dilcikar:

sen gezmelerde çayları kahveleri löpür löpür götürürken biz bişi demedik küsmedik ama kim bilir hem o kahve ve çayların yanında ne ikramlar vardı. hemde sahici...
bizimki sanal ama yinede küsüyon :dilcikar:

söylemeyeyim istersen cerencim, hamişsin canın çeker sonra gülüm sırnaşık şeylaelaelaelaelae

hehehe bence deoğumdan sonra biraz yuvarlak ama yine tatlı ve muzur cadı olacaksın :)

yuvarlak dedinde aklıma ananem geldi hem tıfıl hem şişko top gibi kaydirigubbakcemile3
öyle tabi canımmm her ne kadar dış görünüşüm değişsede içim aynı kalır yani içimden çocuk çıksada ben aynı ben olucammmm naniknanik

söylemeyeyim istersen cerencim, hamişsin canın çeker sonra gülüm sırnaşık şeylaelaelaelaelae

bak bide hala utanmadan konuşuyo yaaaaaaaaaaa :mymeka:
al işte asıl ben küstüm hem benim cerenime yazık değilmi ne biçim teyzesin sen yaaaaaaaaaa :mymeka: senağlama

yuvarlak dedinde aklıma ananem geldi hem tıfıl hem şişko top gibi kaydirigubbakcemile3
öyle tabi canımmm her ne kadar dış görünüşüm değişsede içim aynı kalır yani içimden çocuk çıksada ben aynı ben olucammmm naniknanik

canım hiç değişme zaten :) Allah gülen yüzünü soldurmasın hiç :) Buradaki dostlarımın hiçbirinin yüzü solmasın hep gülsün inşallah... ben hepinizi de çok seviyorum yaaaa :1hug::1hug::1hug:

bak bide hala utanmadan konuşuyo yaaaaaaaaaaa :mymeka:
al işte asıl ben küstüm hem benim cerenime yazık değilmi ne biçim teyzesin sen yaaaaaaaaaa :mymeka: senağlama

kıyamam ben cerenimeeeeee (ufak cerene) yerim ben onu ya... kzı yakında olsan ben neler yapardım sana biliyor musun? 100 kilo olurdun doğuma kadar... hehehe

kızlar benim yemek yapmam lazım, şimdilik kaçıyorum, sonra görüşürüz, ara ara uğramaya çalışacağım, hepinizi çoooooooooooooooooooook öpüyorum... ne yemek yapıyorsun diye sormayın hamişlere günah, canları çeker sonra.... öpüldünüüüüüüüz, byeeee

kızlar benim yemek yapmam lazım, şimdilik kaçıyorum, sonra görüşürüz, ara ara uğramaya çalışacağım, hepinizi çoooooooooooooooooooook öpüyorum... ne yemek yapıyorsun diye sormayın hamişlere günah, canları çeker sonra.... öpüldünüüüüüüüz, byeeee

ulen şimdi bu muhabbetin üstüne yemek yapmaya gidilirmi yawww.... zatii acıktım cokacimcoook
neyse git de yap yemeğini kocişin aç kalmasın adamı diğer konuda aç bıraktın zaten birde karnı aç durmasın herif... kaydirigubbakcemile3

kızlar kaynaytmışınız yinee ne güsel bende kaçamak kaçamak bakayım dedim neler yazdınız sengözlerimebaksanab

kızlarrrrrrrrrrr
diyeceğim ama kime diyeceğimki şuan kimse online değilllll :KK43::KK43::KK43:
neyse bacılarım canlarım ciğerlerim kuzucuklarım benim mesaim bitmek üzere ben yavaş yavaş uzuyorum kızımla birlikte sizlere şimdiden iyi akşamlar...
evden yazarım yine beni özleyin anacım bayyyyyy

kızlarrrrrrrrrrr
diyeceğim ama kime diyeceğimki şuan kimse online değilllll :KK43::KK43::KK43:
neyse bacılarım canlarım ciğerlerim kuzucuklarım benim mesaim bitmek üzere ben yavaş yavaş uzuyorum kızımla birlikte sizlere şimdiden iyi akşamlar...
evden yazarım yine beni özleyin anacım bayyyyyy

güle güle ceren :a015:

X