Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

filizcim tüstüm sana bi baktın laf felan atmadan kaçtın çok işin var galiba oysa bugün yokluğun belli diye aklımdan geçiriyodum zati ceren ve bulcukta pek girmediler

kızlarrrrrr ben geldim biliyorum geç kaldım ama aşağıda (kayınvalidemde) yemeği beklerken uyuyakalmışım anca uyandım karnımı doyurdum ve yukarı çıktım dizi başlamadan bir bakayım neler olmuş dedim ama online kimse yok tahmin etmiştim zaten :):):)
kız ierror sen fazla alıngansın heee hamiş falan dinlemicem alıcam elimeklava:
takvim olayına gelince ben tam çıkarken gördüm yazını ve evden yardımcı olurum dedim ama nurcum sağolsun hemen el atmış olaya ki eminim takvimi yapıp özeline mesaj olarak atmıştırda....

eee kimseler yokmu gelecek olan nerelerdesiniz yaww...

kızlar dizi başladı sayfa açık kalacak ama ben tv başında olucam reklam aralarında bakarım tabi gelen olursa hadi bana bayyy

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday ım
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayı mdayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................18 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................13 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................32.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

kızlar naber ben geldim eve yemek yedim ancak geçtim çaldım bilgisayarı kocişten fenayım yine sizde bıktınız benden dimi

kızlar bende geldimmmmmmmmmmmmm:teytey: herkes yaprak dökümü izliyorrrrrr:çok üzgünüm: ama neden çok bunalımlı bir dizi o bebişlerinizde üzülüyor içerde üzmeyin bakim bebişleriklava: siz bence bez bebek izleyin :roflol: anlıyorlar şimdiden valla

olmazzz yasakkelime
ben belki bebeğimin duygusal olmasını istiyorum :a015:
kızzzz ben bayılıyorum bu diziye izlemesem olmazzzzzzz
hem ne bunalımı yaw gerçek hayattan kesitler var orda bacımmmm

filizcim tüstüm sana bi baktın laf felan atmadan kaçtın çok işin var galiba oysa bugün yokluğun belli diye aklımdan geçiriyodum zati ceren ve bulcukta pek girmediler

canımcım geldiğimde kimseyi göremedim, o sırada da eşim açlık çığlıkları atıyordu, şöyle bir okudum ve kimseyi göremediğim için hemen çıktım, kusura bakma hayatım :) bi biskrem versem affeder misin? fisfisfis

Kızlar hepinize iyi geceler.

Nurdan başka herkes yaprak dökümünü izliyor bakıyorum da. Ben de biraz baktım ama içim sıkıldı.

Mavi Deniz ara ara geçmişi okuyup bitirmeye çalışıyorum. O yüzden cevap verememişimdir kusura bakma canım olur mu? Soğan suyuna başlamana sevindim. Ama günde bir kere içiyorum demişsin iki kere iç canım. Öğle yemeğinden ve akşm yemeğinden önce. Rabbim inşaallah nasip eder.

İrreor uzun zamandır görüşemiyoruz seninle. Şu anda online değilsin ama yazayım dedim.

Bulcuk, Ceren, Filiz, Arife siz online olduğunuzda ben olamıyorum kızlar o yüzden sohbet edemiyoruz pek. Ama yazdıklarınızın hepsini okuyorum.

Bu arada kızlar Menzil, Kibele, Nesemese, Mavi45 pek görünmüyorlar dimi? Oysa onlar topiğin tadı tuzu bence.

Ben de yatarım birazdan hepinizi çok öptüm. İyi geceler kızlar.

merhaba hanimlar, bayagi oldu yazamadim. ama herkesi takip ediyorum, kim ne yapmis ne durumda diye.

neyse ben iyiyim. nihayet 7 hafta bekleme suresi sali gun doluyor ve 13. hafta bitmis olacak sali gun sabah. sabah 9 da orasi saatiyle 16.00 da ultrasonum var. cok heyecanliyim. dua edin. insallah bebegim sapasaglamdir. valla 6+1 den beri gormedim. hic kontrolum yoktu. cook uzun geldi cookkk.

Kizlar insallah hepiniz insallah en kisa zamanda goreceksiniz. hamile kalmaya calisirken zaman gecmiyor. kalinca hic gecmiyor. hele ilk zamanlar hic gecmiyor. ama arkadaslarimin dedigine gore 20. haftadan sonra cok hizli geciyormus. insallah hepinizin sevinclerini burada tek tek yasayacagiz. bebeklerini doguracagiz...umitsizlik yok denemeye devam.

günaydın hanımlar nasılsınız bugun
akşam herkez yaprak dökümü izlemiş anlaşılan bende izledim pc yi açmadım bile hiç
kibelecim bebişinin güzel haberlerini bizede ver görünce
htc 80,ierrror bende gün içerisinde giremediğim zamanlar oluyor ama mutlaka okuyorum bişey kaçırmayayım diye takiptesiniz kızlar yerimseniben

Günaydııııııııınnnnnnn Cancağızlarım naslsınız bu gün....
heeeeeyyyyyy yinemi kimse yok topikte yawwwwwwww.......
bu aralar sakinleşti buralar sanki. haftanın ilk günü yapacağımızı yaptık tabii şincik kimse gelip o kadar yazmıyor demi :):):)

Herkesçiklere mutlulukla dolu bir gün diliyorum bayanlarrrr.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…